Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Eluska_09 napisał(a):
Loli napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
to ona ma to juz przez miesiąc??
a pytałąs lekarki ?


Eluska ty czytasz wogule to forum ? 🤨


nie nie czytalam
bo tak sie sklada ze mam w pip roboty
i musze dzieckiem zajac i nie mam czasu czytac 30 stron
milego dnia...

🤢
wiedziałam że tak zareagujesz 😞 😘

Loli a Ty się opanuj łosiu mały, nie każdy taki maniak jak my!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
Loli napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
to ona ma to juz przez miesiąc??
a pytałąs lekarki ?


Eluska ty czytasz wogule to forum ? 🤨


nie nie czytalam
bo tak sie sklada ze mam w pip roboty
i musze dzieckiem zajac i nie mam czasu czytac 30 stron
milego dnia...

🤢
wiedziałam że tak zareagujesz 😞 😘

Loli a Ty się opanuj łosiu mały, nie każdy taki maniak jak my!


Ale Agus przecierz ja pisalam tyle razy ! ze ona to ma ze byla u lekarza chyba z 2 tyg temu 🤔 🤔 to o co kaman ? Bo ja nie wiem o co tutaj jest sie obrazac? zapytalam w prost po prostu po polsku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
dziewczyny czy któraś z was ma może jakieś artykuły odnośnie diet dla niemowlaków? chodzi mi o dietę wegetariańską 😜


siurrrrr, fyfnoście 🙂
ale nie, ja nic na ten temat nie czytałam...moja sama zdecyduje czy chce jeść mięso czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na inny temat takie mam przebi sniegi w ogrodku 😉 [URL=http://img812.imageshack.us/i/p3150693.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/3695/p3150693.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona prześliczne!!! wyglądają jak sztuczne, jak takie szklane figurki 😁 niesamowite! 🙂

eloite a wiesz może gdzie można dostać jeszcze ten kubek z kawą? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...