Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli napisał(a):
SORY LASKI ZNACIE MNIE , WIECIE JAKA JESTEM, URO SIE ZBLIZA MAM ZLE DNI, SORY ZE SIE NA WAS WYZYWAM

ale bede podczytywac was....


cmok 😘
zawsze istnieje opcja sejw, sejf, bankomat, komoda itd itp 🙂


Anulka no co Ty???? 😁 😁 😁 😁 😁 ale dziwna jesteś 😘 😘 🤪
aale zapach ze stacji benzynowej też lubie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykly nocnik z kaczka na oparciu lososiowy 😜Ania jak narazie nie chce siedziec nie zmuszaj go bo potem sie zrazi tylko go przyswajaj pokazuj niech se dotyka sam sie przekona do tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
Loli napisał(a):
SORY LASKI ZNACIE MNIE , WIECIE JAKA JESTEM, URO SIE ZBLIZA MAM ZLE DNI, SORY ZE SIE NA WAS WYZYWAM

ale bede podczytywac was....


cmok 😘
zawsze istnieje opcja sejw, sejf, bankomat, komoda itd itp 🙂


Anulka no co Ty???? 😁 😁 😁 😁 😁 ale dziwna jesteś 😘 😘 🤪
aale zapach ze stacji benzynowej też lubie ☺️


hahaha a to tez normalne nie jest :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak i znowu sie rozpisaly moje kochane 🙂
doczytalam tyle aga kubek sliczny zobacze czy czasmi w realu nie bedzie jak tam dotre kiedys
perelka prosze no prosze corcia taka mala a juz na imprezki chodzi 😁
a co do mojego samochodu znowi posmece 😜 laweta kosztuje 150zl zeby zawiesc samochod do mechanika 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe wariatki z nas 😁 niuchacze pospolitusy 😁

hmmm KSW? pfff...napierdzielanka 🙂 Mich ostatnio do Spodka do Katowic na to pojechał, w klatce walczyli, podobało mu się....ja tego nie lubie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez lubie zapach benzyny hahah
a nauczylam adasia tzn dopiero drugi dzien jak jest taka brzydka pogoda to ubieram go jak na spacer i wystawiam w wozku na balkon i sam zasypia bez bujania 🙂 (balkon mam w zabudowie wiec otwieram mu tylko okna i ma swieze powietrze a na glowke nic nie pada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa nadal śpi....co za dziwne dziecko 😜 dwie godziny????? oszalała? 🙂 nie wiem już co mam robić 😁

uciekam dziewczyny 😘 😘 do wieczora 😘 😘
sejf z kupą kasy w środku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Asia a jakiś sąsiad czy ktoś?


my tu nikogo nie znamy ze somsiadow wiem ze to moze dziwne ale w warszawie mieszkaj chamscy ludzie wiec wole nie ryzykowac trudno bedziemy musieli odzalowac oby naprawa nie byla droga bo samochod wart jest ok2000zl bo to juz zlom 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...