Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bobas napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
bobas a zapytam skoro też z wa-wy jesteś w którym szpitalu rodziłaś ???


to samo pytanie ci przed chwila zadalam 😁
ja rodzilam w sw.Zofii


O moja koleżanka z pracy tam ma w planie rodzić w połowie kwietnia .
Podobno trudno sie tam dostac .
A Ty jak oceniasz ten szpital??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasidelko88 napisał(a):
hehe ciekawe że o to samo pytamy 😆
ja wybrałam szpital na Solcu 🙂


ja wybralam sw.zofii chociaz nie mieszkam blisko slyszalam duzo pozytywnych opini i nie zawiodlam sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Długo by opowiadać. CC miałam dlatego, że odeszły mi wody w piątek wieczorem, a do soboty nic się innego nie działo. Ani bóli nie miałam ani rozwarcia nic.... W ogóle ja należę do tych, które już nie chcą mieć więcej dzieci 🙂 A co do sexu to na początku nie wiem czemu , ale było o wiele ciaśniej....Teraz jak już wrócił mi okres itp to i fizycznie i psychicznie czuję się jak wcześniej. czyli dobrze 🙂 Więc pewnie większość lasek koloryzuje. Niektóre tak mają, że lubią nastraszyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
buuterfly napisał(a):
Ja po cc też nie mam miłych wspomnień


dlaczego jeśli mogę spytać??


ja..
po 1.
bylam przytomna..- po czym gdy mnie zaszywali juz czulam troche
po 2.
15 cm igla 3 razy w kregoslup kiedy 2 piguly wyginaja mnie w chinskie 7.... koszmar
po 3. dostalam zapasci
po4. straszny bol kiedy mnie wszytsko puszczalo i sie obkurczalo
po. 5
dilerka na maksa i obgryziona cala buzia
po.6 nie dotknelam swojego dziecka
po7.
lezalam cale bite 12 h...
po 8. chodzilam zgieta w pol...i koszmar ze wstawaniem
po9.
korbol skory mi wisi i sie nie da z tym nic zrobic- bo miesnie nerwy wszytsko rpzeciete i nic tam nie czuje do dzis
a po 10. 50 % zze znowu cc bedzie przy kolejnych dzieciach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
no co do okresu to no normalnie tez jak przed tem tez sie czuje 🙂
a seks.. hmm ciasniej bylo ale chyba dlatego ze byla poprostu dluga przerwa... nie wiem.


Bardzo Wam dziekuje za odpowiedzi 🙂 😉
I przyznam sie że do konca drugiego trymestru chciałam tylko cc ale potem spotkanie z położna i rozmowy z mężem no i bede rodzić dołem ☺️
Zobaczymy co z tego wyjdzie mam nadzieje ze nie jeden wielki klops ...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh dobrze że mnie nie było jak kasidelko pytała 😁 bo też nie miałabym o czym pisać... 🙂
a ja ostatnio tak poważnie zastanawiam się ( tylko nie wiem czemu już teraz??? ) czy by następne - ostatnie - dziecko urodzić przez CC?! ale tak wiecie...za kase, w klinice.
koleżankę mam która tak zrobiła i jest zachwycona, bez bóli, cyk cyk i po sprawie.
ale w sumie każdy Wasz poród przez CC był rzec można - traumatyczny! każda ma jakieś źle wspomnienia, bardzo złe....to nie wiem czy to pech czy co? bo np. marrrtini pisała że miała planowane CC i jaka zadowolona. więc o co to chodzi?

Ewa wstała - wooow 🙂 zjadła i jest milutka 🙂 idę to wykorzystać
a potem jadę po mój kubol i kawę 😁 😁 😁 😁 😁

sejf 🙂

PS Anka Twój komandor....ja nie wiem skąd Ci się to bierze 😜 trzymasz w komandorze pieniądze? 🙂)))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha to się trzeba w normalny 'otwór' sioperzyć a nie w hemo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dobra, tym razem na serio uciekam 🙂 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
hahaha to się trzeba w normalny 'otwór' sioperzyć a nie w hemo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dobra, tym razem na serio uciekam 🙂 😘 😘 😘 😘


a ja nie mówie że w HEMOOO!!!!
tylko w normalny !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia po prostu ehh Poród naturalny to poźniej sporo niedogodności.
Ale CC.. ja bym nie chciała
z wielu względów
po pierwsze psychicznie...
po drugie fizycznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiu ale w sensie ze co?? 😜
ze otwor czy hemo??
musisz wiedziec ze my walniete jestesmy.. moge byc Twoim tlumaczem 😉))


Aga.. ale ja mialam.. porod na ktrorym reke trzymsala moja ciocia..
kroplowke mi ona zalatwila...
a za nim bylam na sali operacyjnej one wszystkie juz wiedzialy ze jade i ze maja sie mna dobrze zajac.. czulam sie jak z kolezankami... a danastezjoloczka mnie tulila glaskala caly czas...
malym zajela sie na dziendobry mojej cioci przyjaciolka...
A mna moja sasiadka, mialam najlepsza dr w miescie akurat

wiec nie wiem.. rzecz gustu..

wiadomo co potem sie dzialo to inna sprawa na co ciocia wplywu nie miala- na piguly od dzieci bo jeh kumpeli nie bylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...