Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iwwwa no wiem wlasnie kurde, bo normalnie ci kupie trawelke laska !
Ja sie musze z toba styknac wkoncu mamy taka okazje i ehhh...

No to gadaj z siostra wsumie niecale 3 tygodnie 😉
A wiec kaska moze by sie jakas odlozyla 😉

Na jakas pizze bysmy polazly :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin: Ja nie spałam bo tez nocuje w szpitalu z moim synem an zapalenie oskrzeli 😞
Witajcie laski ;**
żle mi sie tu śpi ciągle płączą dzieci dzisiaj w nocy jeszcze była jakaś akcja i na korytarzu sie non stop świeciło ;/
Mały fajnie spał bo od 22 spał do 3 obudzil sie i przed 4 znów zasnoł i spał do 9
a ja spałąm moze 30 min 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A czemu tak dziwnie, ze ci eksperci odpowiadaja tylko na niektore posty?
Ja bylam u pediatry mojej w Pl i wszystko sie wypytalam.
Mlody wazy 8060, wszystko jest dobrze a nawet bardzo dobrze. Po naczyniaku nie ma sladu, ale wiadomo trzeba uwazac by sie nie pojawil przy chorobie. Kupami mam sie az tak nie przejmowac bo jeslki by sie cos dzialo to by nie jadl, a sama sie zdziwila ile on je jak powiedzialam. Co do jego dlugiego spania to wszystko dobrze, mam sie martwic jak nie bedzie chcial spac wcale a teraz mam sie cieszyc ze mam czas dla siebie. Zrobila mu przeglad caly hehe. Mamy tylko jeden maly problem, tzn nie jest to problem ale sie przerazilam troche. Bo Kuba ma wykrzywione jedno lewe zebro, mimo podawania witaminy D3. Spowodowane jest to zbyt szybkim siadaniem lub zbyt dlugim trzymaniem w powietrzu pod pachami. Wydawalo mi sie ze nie siadal szybko a jak juz to tylko na chwile a trzymac to go tak napewni nie trzymalismy. A;e powiedziala ze sie to unormuje pozniej ze co drugie dziecko tak ma i dzieje sie to w 4 miesiacu. Potem to zanika wiec mamy sie nie przejmowac. Powiedziala ze jak na 6 miesieczne dziecko to bardzo ladnie gaworzy i szybko bedzie mowil bo gada nietypowe sylaby. A od tygodnia spedzonego z ojcem to ciagle wola tatatatatat. Czekam na mame hehe. No i ze ladnie sie przewraca, ze zaraz bedzie spokojnie raczkowal i ze jest bardzo wytrzymaly na brzuchu, bo prawie cala wizyte tak przelezal. Ze z rozoju to juz 8-9 miesieczne dziecko. Ze mam dalej dawac mu tak jesc jak do tej pory. Morfologii nie robilismy bo powiedziala ze na gole oko widac ze dziecko zdorwe ruchliwe i nie jest nawet w 1% apatyczny. A ze jak nie spi to bardzo intensywnie spedza czas to potem szbko pada. A w Pl nam sie przestawil i wstawal o 6 rano czyli tu o 5 🤪 i tak tez dzisiaj wstal 😞
Ale jestem spokojna po tej wizycie. A i juz prawie spowrotem wskoczyl na 50 centyl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jejku Domi to dtarsznie dlugo 😞 Biedny Kacperek. Ucaluj go mooooocno 😘

A wiecie co? Pytalam mojej pediatry czy lepiej gotowac zupki czy sloiczki. I powiedziala mi ze jesli mam pewnosc ze mieso jest calkowicie swieze a warzywka nie ze sklepu czy targu nafaszerowane chemia tylko z ogrodka lub od rolnika ekologiczne to jak najbardziej gotowac na kurczaku kroliku lub cielecinie ale jesli tej pewnosci nie ma to jak najbardziej sloiczki bo tam wszystko sprawdzone. I przez ten tydzien dawalam mu sliczki tylko i wiecie ze juz widac u niego faldki/ hehe juz nie jest taki chudzielec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Masakra Dominika 🤢 Ale długo...Biedna 😞
Iwona a skąd ona ma taką pewność, że te słoiczki takie zdrowe. Już ostatnio była akcja z Gerbera przecież więc też bym im tak święcie nie ufała. alllllllle mam lenia 😜



dokładnie.
Była taka afera słoiczkowa 😁
ja mam sklep eko koło siebie ale tam nie kupuje tylko u sprawdzonej babki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...