Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

buuterfly napisał(a):
Z jajka tylko żółtko wolno na razie. a o kogel mogel ostatnio czytałam, że to najgorsze co dziecku można wpychać.


czy jajocha na parze odpada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to kombinuj z tym... 😉
do rosolku troche koncentratu miksuj pietruszke koperek i pomidorowka- sprawdz czy jej smakuje
do marchewki i makaronu troche szynki- miksuj i masz spagetti
do ziemniaka koperek i mieska troche i obiad normalny
zrob sos koperkowy jajko ziemniaki i masz obiadek
warzywa i ryba na parze miksuj i jest

to nie jest zaden problem tylko kombinuj

a owoce to wiesz tez mozna kombinowac


ja tez daje ze supermarketu bo co mam zrobic





Ela tilapie 😉 ona jest delikatna 😉
ale tak mysle ze przy miksowaniu osci i tak chyba sie zniszcza no nie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Raczej tak...Nie zapominajmy, że to jeszcze małe dzieci 🙂


powoli wszyskiego sie nauczą 😉
kurde Ania Ty to masz łep 😁
ja takiej zdolnosci kombinowania nie mam 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo a zoltko utarte z cukrem to nie kogel mogel??
bo tak tesciowa chciala mud ac ale zabronilam


wogle.. najwieksze ciulstow to PAROWKIIIIII... 😠 😠 😲 😮 zgrozooooo
jak ja to slysze to mam ciarki!!
Tez tesciowa kiedys kupila to ja zjebalam ze ma mu nei dawac.... a ona aa to droga itd a ja nei i koniec... ale on byl u niej na noc to nie wiem czy mu wkoncu dala 🤢

Wla nasz wyczyn to szprotka w pomidorach 😜 ahhha ale zarl jak nie wiem 😜- ja mu nie dalam tego!! to tesciowa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wam obiecałam moja kruszynke nie wyglada na chorego hihi http://www.youtube.com/watch?v=axu_dpBe_yA to było wieczorem 😉http://www.youtube.com/watch?v=830SJ0dOmPw a to przez dzien ide przebrac malego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
no to widelec.. w miske wszystko i jazda.. albo oo masz mikser????


nie jest tak latwo wszystko zrobic widelcem,
Nie nie mam miksera


ja juz robie tylko widelcem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
No a tak jak tamte rzeczy co za darmo ktos dawal to nie da rady krzeselka??
Albo urzywane jakeis??


To nie jest tak latwo ! cos dostac zadarmo !
JEst jedna strona ale tam miliardy ludzi na tym siedzi !
A uzywane same drewniane, kolezanka ich nie poleca bo dziecko wypada z nich... a po drugie sory ale nie bede uzywac jakiegos przeselka po jakims murzynskim dziecku albo jakims ciapackim. Blee ochyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
no widocznie kazdy woli jak woli, ale ja nie lubie widelcem juz sie mecze z 10 min Ola ryczy bo glodna , a ja tym widelcem napieprzam ;/
A blenderem 2-3 min i gotowe....


ale za to blenderem masz drobno baaardzo
aa Ola juz duza
no widelecem trzeba pomachac niestesty troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
no widocznie kazdy woli jak woli, ale ja nie lubie widelcem juz sie mecze z 10 min Ola ryczy bo glodna , a ja tym widelcem napieprzam ;/
A blenderem 2-3 min i gotowe....


Loli ja nie wiem gdzie Ty widzisz problem... ja od rana podszykowuje, w porze obiadowej na maly gaz i sie gotuje...az do tej pory co M je... a chyba Ola na tyle juz sie unormowala ze mniej wiecej wiesz kiedy bedzie glodna... to robisz obiadek na taka godzine i juz.
Ale Twoja sprawa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...