Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Loli napisał(a):
No obcujesz z tesciowa na ktora non stop napierdalasz i tez mi sie nie chce o tym sluchac ale jakos ci nie pisze ze jestes pojebana ,....


Loli idz sie uspokoj troszke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

LASKI PROSZE WAS OPAMIETAJCIE SIE TAK DLUGO JUZ SIE ZNAMY MOZE NIE OSOBISCIE ALE ZNAMY I SKZODA TE ZNAJOMOSCI TRACIC BYNAJMNIEJ JA BYM NIE CHCIALA A co do krzeselek drewnianych to ja mialam i moge sie wypowiedziec zalezy jakiej wielkosci bo sa duze i mniejsze ja mialam duze owszem bylo trzeba uwazac i paski miec ale i tak nie umikniecie wypadania jak dzidek zacznie wstawac chwila momen i fruuuu.to moje zdanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
Loli napisał(a):
No obcujesz z tesciowa na ktora non stop napierdalasz i tez mi sie nie chce o tym sluchac ale jakos ci nie pisze ze jestes pojebana ,....


Loli idz sie uspokoj troszke...


sama sobie idz, ja jestem spokojna mowie to co mysle i mowie moje zdanie i co ? nie moge ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka napisał(a):
LASKI PROSZE WAS OPAMIETAJCIE SIE TAK DLUGO JUZ SIE ZNAMY MOZE NIE OSOBISCIE ALE ZNAMY I SKZODA TE ZNAJOMOSCI TRACIC BYNAJMNIEJ JA BYM NIE CHCIALA A co do krzeselek drewnianych to ja mialam i moge sie wypowiedziec zalezy jakiej wielkosci bo sa duze i mniejsze ja mialam duze owszem bylo trzeba uwazac i paski miec ale i tak nie umikniecie wypadania jak dzidek zacznie wstawac chwila momen i fruuuu.to moje zdanie 😉


Ha ELUSKA MASZ ! JAK BY ! ZE DREWNIANE NIE ZA DOBRE ! phi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
No, ale skoro Cię już za tamto przeprosiła to było minęło...Po co teraz to wyciągać. Skończy się tak, że nikt tu już nie będzie zaglądał.


Zgadzam się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Laski jestescie kochane i bardzo Wam dziekuje za ten czas razem.
Zycze duzo zdrowka Wam i dzieciakom:****

a TY LOLI KROLUJ DALEJ SWOJA PUSTOTA>


hehehe pusta to ty jestes..... i cos bym ci powiedziala jakie laski maja zdanie ale ... po co..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
Perelka napisał(a):
LASKI PROSZE WAS OPAMIETAJCIE SIE TAK DLUGO JUZ SIE ZNAMY MOZE NIE OSOBISCIE ALE ZNAMY I SKZODA TE ZNAJOMOSCI TRACIC BYNAJMNIEJ JA BYM NIE CHCIALA A co do krzeselek drewnianych to ja mialam i moge sie wypowiedziec zalezy jakiej wielkosci bo sa duze i mniejsze ja mialam duze owszem bylo trzeba uwazac i paski miec ale i tak nie umikniecie wypadania jak dzidek zacznie wstawac chwila momen i fruuuu.to moje zdanie 😉


Ha ELUSKA MASZ ! JAK BY ! ZE DREWNIANE NIE ZA DOBRE ! phi


to sobie kup z marmuru jak Cie stac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I piszcie sobie teraz o mnie na gg fajnie bedzie , poobgadujcie mnie !




BO JA TUTAJ NA FORUM NIE MOGE MIEC WLASNEGO ZDANIA BO JESTEM ODRAZU JECHANA, O WSZYSTKO O bARTKA , O MIESZKANIE , O OLE NON STOP NA MNIE CIUPIECIE ! to wy jestescie kurwa niesprawidliwe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
Ela nie bedzie byle gowniara po mnie jezdzic bo jej uwage zwrocilam.
Po 2 meza murzyna smierdziela to ona moze sobie znalesc moze bedzie lepszy!!

Upominam!
BEZ RASISTOWSKICH UWAG !!


Admin czytaj dokłądnie i wcześniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...