Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
Kasia po prostu ehh Poród naturalny to poźniej sporo niedogodności.
Ale CC.. ja bym nie chciała
z wielu względów
po pierwsze psychicznie...
po drugie fizycznie...


Staram sie ogarnąć te wszystkie nie dogodności ale jak myśle o nich wszystkich na raz to mam wszyustkiego serdenie dosyć mam nadzieje ze wiecie o czym mowie...
Nie dosc ze przytyłam kilkanascie kilo ze jak patrze w lustro to ogarnia mnie panika kiedy ja wroce do formy sprzed i czy wogole??
Co do porodu to nie przeraza mnie bol w trakcie bo 6 syówek i nic nie czuje po znieczuleniu ale co będzie potem tzn. jak ja na wlasnej du..pie usiąde jak sie wysiusiam nie krzyczac z bólu :/
A dodatkowo w tym wszystkim przyjdzie na swiat małe głodne i bezbronne dzidzicie którym będę się musiala sie zajmowac zamiast sie nad soba rozczulac...
Tych mysli jest tyle ze bym tu mogla pisac i pisac Wy jestescie juz po i wam zazdroszcze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
Ania może sioperzyć ?? 😁


hehe ale w sensie ze co?? 😜


haha bo wiesz t trudne słowo 😁


hahahaha 🤪
co robi ksiezniczka? 😉


bawi się w łóżeczku, nie chce dzisiaj spać a taka śpiąca pogoda, żebym ja się chętnie położyła.
a MArcelek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
Wiec co to jest ten otwor i to hemo ??? 😮 😜


otowor- pipka
a hemo- hemoroidy.. ktore niestety mecza po porodzie


genialnie !!!
teraz zgaga potem hemo 🤢 🤢
faktycznie zboczone jestescie 😁 😁 😁
w temacie sexu to dla mnie jest tylko jeden otwor i bynajmniej nie ten gdzie sa hemo 😁 😁
dlatego sie troche martwie jak to bedzie po porodzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiadomo ale mus to mus 🙂)
ja patrzac na siebie to pierdzielic ale jak maly juz bylo niebezpiecznie to wiadomo 😉 0 zastanowienia 🙂

kurde.. znowu by mi zlecial z lozka... 😠 w locie podbieglam i zlalapalam 😲
on ejst za ruchliwy na mnie juz,.. za ciezki... glupie rpzewijanie to wyczyn bo go zlapac nie idzie

Niki tez tak wywija?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy w carrefourze i oczywiście kubków już nie ma 😞 trudno...kupiłam tylko kawę.

ale! kupiłam Ewie!!!! TOPEK 😁
przepiękny ciemny róż z myszką Minnie 😁 siedziałam na nim chwilkę ale nic...dmuchałam w brzuchol tak jak Perełka radziła, ale nie chciało jej się widocznie. spróbujemy jutro.
Mich na nas patrzył jak na wariatki...że jak to już nocnik? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Moja mlufka też już śpi 🙂 Kupiłam mu jeansy takie szerokie ala skejtowskie, body na krótki rękaw i t shirt za 3zł 🙂


aaa Ela spadajjjj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Moja mlufka też już śpi 🙂 Kupiłam mu jeansy takie szerokie ala skejtowskie, body na krótki rękaw i t shirt za 3zł 🙂


3 zł 🤪 ja tez chce takie lumpki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
mi jest zimno, mam dreszcze, boli mnie gardło migdały i węzły chłonne oraz wszystkieeee mięśnie 😞 genialnie!!!
ide mierzyć temp :/


dziewczyny cie zarazily wirusem przez internet 🥴 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela żartujesz????? jasna cholera jak będę kiedyś u nas w lumpku to Ci zrobie foto! u nas to normalnie można powiedzieć ze jest syyyf, śmierdzi i jest szaro 😞
ale jutro może pójdę do tego na mieście, może tam coś wyhacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...