Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczynymoj Alex stanal dzisiaj SAM!!! przy szczebelkach w lozeczku. Na poczatku weekendu się nauczyl kleczec a dzis hop dupka w gore! A raczkuje juz pieknie do przodu, fajnie takie kroczki wygladaja... Urwis teraz mi ciagle ucieka 🤪 dobrze ze w piatek L przerobil lozeczko na najnizszy poziom bo by mi fiknal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudiii 🤪
gratuluje Alkowi 😁 😁 😁
hihi musisz go nagrac jak smiga 😜

Naz Marcys narazie dalej kocie ruchy tylko... 😜

Ejj jak byscie jechaly w str Eli to wiecie... zgarnijcie nas po drodze 😜 hehe
a Elus ja tez mam nieraz takie bole brzucha.... skurcz taki ze masakra ☺️ Nie wiem czemu to tam jest....trzeba przetrwac:*
😘 😘 😘 dla Franka 🙂)




U nas oki... Maly rozrabia 🙂
Wczoraj byla moja mama....................
A dzis na imieninach u tesciow 🙂
nagotowalam zupek malemu,pranie sie robi i jutro Karol w domu to pewnie mnie nie bedzie....
😘 😘 😘

Madzia Ty kombinuj cos z tym kompem i netem... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudi napisał(a):
Dziewczynymoj Alex stanal dzisiaj SAM!!! przy szczebelkach w lozeczku. Na poczatku weekendu się nauczyl kleczec a dzis hop dupka w gore! A raczkuje juz pieknie do przodu, fajnie takie kroczki wygladaja... Urwis teraz mi ciagle ucieka 🤪 dobrze ze w piatek L przerobil lozeczko na najnizszy poziom bo by mi fiknal...


rany 😮
mój nawet jeszcze sam nie siedzi.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
Rudi napisał(a):
Dziewczynymoj Alex stanal dzisiaj SAM!!! przy szczebelkach w lozeczku. Na poczatku weekendu się nauczyl kleczec a dzis hop dupka w gore! A raczkuje juz pieknie do przodu, fajnie takie kroczki wygladaja... Urwis teraz mi ciagle ucieka 🤪 dobrze ze w piatek L przerobil lozeczko na najnizszy poziom bo by mi fiknal...


rany 😮
mój nawet jeszcze sam nie siedzi.. 😮


spokojnie wszystko w swoim czasie:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
eloite napisał(a):
Rudi napisał(a):
Dziewczynymoj Alex stanal dzisiaj SAM!!! przy szczebelkach w lozeczku. Na poczatku weekendu się nauczyl kleczec a dzis hop dupka w gore! A raczkuje juz pieknie do przodu, fajnie takie kroczki wygladaja... Urwis teraz mi ciagle ucieka 🤪 dobrze ze w piatek L przerobil lozeczko na najnizszy poziom bo by mi fiknal...


rany 😮
mój nawet jeszcze sam nie siedzi.. 😮


spokojnie wszystko w swoim czasie:***


powiem Ci Ania, pewnie to głupie..
ale aż mi łzy w oczach stanęły jak oglądam co te wasze dzieciaki już robią..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wiem Kasiu ale zobacz ze on jest z ostatniego wrzesnia... niby tez glupie ale kilka dni roznicy robi swoje, A kazde dziecko sie inaczej rozwija swoim rytmem itd 🙂
A mi tez jest dziwnie bo miedzy Marcelem a reszta jest tez roznica i on robi niektore rzeczy szybciej a wszytskie po kilku dnaich itp o tym pisza ze ich dziec to akurat robia

Wiec tylko daj mu czasu i zobaczysz nim sie obejrzysz to bedzie latal jak dzikus ze zatesknisz za tym zeby spokojnie lezal 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Eloite glowa do gory ! bedzie ok !
Dajesz duzo Olka na brzuszek ?


Tak, sam się dużo przewraca.
Ale z tym siadaniem jest dramat.
Nawet jak go wyobkładam poduchami to się nie trzyma..
Nie wiem, może ja coś źle robię..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
Ania, wiem..
Jest mi głupio, że odczuwam jakąś "presje".
Wiem, że on się rozwija w swoim tempie, ale jak czytam, że np. Alex już stanął..


hahaha a moja nawet też sama nie siedzi i co?
jak zobaczyłam Alka to szok
no ale ma chłopak duzo siły i już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
Daj mu czas...
Moja też powoli ale uczy się
Spokojnie, nie patrz na inne dzieci
ma czas od 6-10 mż może zacząć siadać.


Masz rację.
Po prostu od czasu do czasu muszę ponarzekać..
Zamiast się cieszyć, że dziecko zdrowe, to wymyślam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
Daj mu czas...
Moja też powoli ale uczy się
Spokojnie, nie patrz na inne dzieci
ma czas od 6-10 mż może zacząć siadać.


Masz rację.
Po prostu od czasu do czasu muszę ponarzekać..
Zamiast się cieszyć, że dziecko zdrowe, to wymyślam..


To nie wymyślaj 😜 😜
Masz cudownego synka, i daj mu sie rozwijać w jego własnym tempie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co Ty patrz na niego rob wszytsko zeby pomoc mu w rozwoju w jego tepie i tyle 🙂
A po 2 .. skad wiesz czy nie zacznie gadac jako pierwszy?? moze z siadaniem itp mu idzie ciezej za to z gadaniem wystartuje jak z procy 🙂

To nigdy nic nie wiadomo z tymi dzieciakami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok 😜

Chyba mi odpieprza już z braku snu 😁
Bo nie wiem czy Wam mówiłam, ale od trzech tygodni nie udało mi się w nocy przespać dłużej niż jakieś 3,5-4h
Wszystko dzięki mojemu "cudownemu synkowi"!
A właściwie dzięki zębom, których jak nie było, tak nie ma 😮 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Asia ja mieszkam poza domem prawie 4 lata i rodzice moi ani razu mnie nie odwiedzili. Raz tylko mama na ferie przyjechała z Julką do mnie na wynajmowane mieszkanie 😁


moi mieszkaja 300 km odemnie wiec zadko sie widujemy ale oni przyjechali bardziej do adasia niz do mnie 😁 😁 😁 Adas oczko w glowie dziadkow a ja sobie troche odpoczelam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
Ania, może niech nie zaczyna pierwszy gadać..
Bo jeszcze się okaże, że jego pierwsze słowo to będzie "ku*wa" 🤪


hahahaha eee co Ty 😁
pierwsze słowo to ''brzuszek'' 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...