Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej 🙂
Loli mam pytanko do ciebie. Ty kiedyś założyłaś wątek o czerwonych plamkach na plecach u twojej Oli , czy jej już zeszły ?i jakim sposobem sobie poradziłaś z nimi? bo mój też ma raz słabsze raz mocniejsze i zawsze po kąpieli.

z góry dzięki za odp. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
hej 🙂
Loli mam pytanko do ciebie. Ty kiedyś założyłaś wątek o czerwonych plamkach na plecach u twojej Oli , czy jej już zeszły ?i jakim sposobem sobie poradziłaś z nimi? bo mój też ma raz słabsze raz mocniejsze i zawsze po kąpieli.

z góry dzięki za odp. 🙂


Hej Magdziu no tak Olenka miała kiedys takie plamki i tez nie moglam sobie z tym poradzic bo nie wiedzialam czy to od proszku czy plynu do plukania ale kupialm plyn specjalny do kapieli bo widocznie woda tak reagowala na nia :

plyn kupilam z Uk ale widzialam ze jest chyba tez w polsce :
http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.comparestoreprices.co.uk/images/oi/oilatum-junior-bath-300ml.jpg&imgrefurl=http://www.comparestoreprices.co.uk/compare-prices/h300&usg=__RpbddfbCdUbmU63wH3Zv-A6gGI4=&h=600&w=300&sz=149&hl=pl&start=0&sig2=K7E2eZ8BnwcR--y62ipL6g&zoom=1&tbnid=09JPfUAQT2SS2M:&tbnh=153&tbnw=77&ei=bhnWTYHUKYir8AOxpezXCw&prev=/search%3Fq%3Doilatum%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D617%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=258&sqi=2&page=1&ndsp=21&ved=1t:429,r:17,s:0&tx=65&ty=116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
loli ja też podejrzewam ,że od wody właśnie 😉 i zeszło jej po tym?bo widziałam że jest takie coś u nas tylko akurat nie junior.

dzięki za pomoc 🙂


tak stopniowo schodzilo !
Puzniej kupilam równiez krem z tej seri i pomoglo ! nie jest to jakis super zapach ale pomoglo jej i jaknarazie nie ma z tym problemu zadnym 🙂

Mi kolezanka polecila junior ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noc porazka w huj.. BEZ ZMIAN! 😠 😠 😞 😞 😞 😞
Poranek.... 😠 😠 😠 😠 wkurwiajacy ze sie rzygac chce! 😠 😠
najpierw wydziwial w lozeczku, potem moirde darl pol godziny huj wie o co... 😠
potem nastepne pol w kuchni..... 😠 🤨
potem jesc nie chciaql wszyscto schowal za siebie w krzeselku 😮 😠 😮 😲
poiem ryk przy spaniu..... 🤢
A jeszcze Karol dzwoni zdziwony-
NIE SPAL...??? 🤢 🤢 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Potem znowu z glupimy pytaniem dzwoni 😠
A ja wyjebana jak sledz, na oczy nie widze, od krzyku leb mi peka, rece mi sie z nerwow trzesa..... wygladam jak kupa gowna 😠 😞 😞
a musze ogarnac okna pomyc troche popakowac bo oczywiscie bede sama w przyszlym tyg i bede sama jebac jak zwykle 😞 😞 😞 😞 😠 😠
w dodatku kurwa upal leci ze mnie jak bym pod prysznicem stala... 😲 a plecy to zaraz mi do piet sejda 😮

juz nie mam sily na nic.....
A na Mara to mi sie nawet patrzec nie chce............ 😠 😠 😞 😞

SEJW do huj wie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byście z nim szału dostały... Cały czas się drze wyje... Stoi w lozeczku wyje, siedzi na dywanie to samo... Oczywiście bez łez.
Drze się że uszy pekaja za tv mi szarpie wezmę go i ryk nic mu nie pasuje. Skróbie się po mnie jak po linie i krzyczy...
Ją wyjde z pokoju to koszmar co robi..
OSZALAŁ!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anus moja to samo od rana
i ja nie wytrzymuje takiego zachowania
ja mam chyba za malo cierpliwosci 😞
ona jest po szczepieniu wiec normalne
ale nie wytrzymalam dostala vibrucol i mleko iz asnela na rekach
i jeszcze ta biegunka :/
a co do budowania sie to nieee 😁
to tylko na lato jest
ale jakis tam domek musi byc tzn stoi ale ehh szkoda gadac
ale na razie z kasa ciezko wiec nowy domek za rok :P
a teraz przezyjemy w tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nika, ten aniołek i robi tak samo? wierzyć się nie chce...

Aniu oj znaju to znaju...jak jesteś wściekła i jeszcze coś sobie zrobisz, można się wściec niemiłosiernie!!! 😠 jedyna nadzieja że się zmęczy i padnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=7te1ejZeC48&NR=1&feature=fvwp OGLADNIJCIE OD 1:30 AHHH JAK A BYM TAK CHCIALA UMIEC :d
Anus :*:*:*
ehh czasami ludzie zawodzą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...