Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asiu Loli może mieć raceje Mar robi teraz to samo... A może rozmiar smoczka już mu nie pasuje.

Aniu, chodzi o kont nachylenia bo żaden fotelik się nie rozkłada jak łóżko.
A Eli chodziło raczej o komfort i dopasowanie do Niki zachowania w czasie jazdy. Bo co do wypadku przyznała mi rację.
A mój brat jeździł w tym 4lata mieliśmy stluczke fotelik jest z briko i jakoś żyje. Także...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie każdy robi jak uważa, a podzielic sie wiedzą przecież można, wypadek wypadkowi nie rowny, pn znam przypadek ze jechala para autem i nie mieli zapietych pasow i to ich uratowało bo wylecieli przez szybe a tak to by ich zmiażdżyło tak że nigdy nie wiadomo, zreszta tak to dziwnie w zyciu bywa ze czasem ten co sie przejmuje gorezej na wszystkim wychodzi.
aniu co do fotelikow to mi tez chodzilo o kat nachylenia nie o calkiem plasko bo wiem ze tak sie nie rokladaja, a mi wlasnie o ten kat chodzi, nie pamietam ile to max moze byc, ale tak ze jak maksymalnie rozlozysz to i tak dziecko bardziej zeby siedzialo niz leżało. o te foteliki od 9 kg mi chodzi nie mniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa dobrze ją wyczułam
akurat ma skok rozwojowy 😁
jak niewiadomo o co chodzi ot chodzi o to 😁
kurde a my dalej bez zęba
KTOŚ JESZCZE????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 napisał(a):
nadrobilam.. wiec tak, dziecaczki wasze superaśne. aga foty mega, nikola na nocniku extra, Marcel widze ze lepiej- swoja droga przeraza mnie to co wasze dzieci wyrabiaja jak im zeby ida, a ja sie zabieram w swiat bez zebow i wszystkie mnie tam czekaja 😞 - tak decyzja zapadla, jedziemy. zaraz J przyjedzie i jak ola wstanie jedziemy jej fotke zrobic i dowod osobisty. ja juz niektore papiery mam. jeszcze tego nie ogarniam wszystkego, ale nawet nie mam czasu pomyslec bo musze w tym tyg skonczyc prace zeby obronic sie przed wyjazdem. i mam egzamin w piatek. poza tym inne powazne problemy sądowe i takie tam...

Ja tez musze kupic fotelik ale na ten co chcialam mnie nie stac bo ponad 1200 kosztuje poza tym nie mam go jak zmierzyc do auta bo nie ma go po klepach. bylam nastawiona na inny ale przez ten wyjazd musze kupic taki ktory montuje sie tez tylem bo ola za mala zebym ja przodem 5tys km przewiozla tam i z powrotem. co do waszych opinii eluska i ania, juz mialam nie pisac ale znacie mnie :P napisze.(tylko sie nie obrazajcie) ale glupota jest zakladac ze nic sie nie stanie. eluska kto ci daje 100% gwarancji? sorry ale takie myslenie to glupota poprostu. brałyscie udzial w wypadku? albo chociaz w stłuczce? bo ja w wypadku na szczescie nie ale stłuczek miałam 3, ani jedna nie z winy kierowcy w moim aucie. jedna mialam z siostra. baba nie wychamowala z tylu bo miala lyse opony, 2ga z tata - spadła na nas łopata z tora i szkła z szyby sie posypały na nas, 3 z januszem jak baba nie popatrzyla w lusterko i zmienila pas - wjechala prosto na moje drzwi. same małe rzeczy (niektore mogly sie skonczyc tragiocznie) ale, pomijajac moja siostre ktora jest po prostu dobrym kierowca ale nie jakos specjalnie, nie znam lepszego kierowcy od mojego taty, on to hcyba sie urodzil w aucie :P zjezdil cala europe, i co? mogl zginac od łopaty. Janusz tez dobry kierowca a mial kolizji łoohoohoo, Ja nie mam pojecia jakie siły są przy wypadku ale przy każdej z tych 3 kolizji nogi mi sie trzesly ze ustac nie moglam, siora miala cos z karkiem nawet- a to takei drobnostki byly w porownaniu z tym co sie dzieje na drogach. Ja duzo nie jezdze ale widzialam juz nie jeden rozwalony samochod i wypadek śmiertelny, nawet na krzyżowce obok mojego domu starego (na wsi). nie stac was na lepszy fotelik, rozumiem, mnie tez nie stac, wtedy sie wybiera taki na jaki stac, ale nie piszcie albo lepiej nie uwazajcie ze dziecko w aucie jest bezpieczne na 100% bo nie jest nawet w foteliku za 10tys. a wybierajac fotelik najwazniejsze est bezpieczenstwo a nie te rzeczy ktore wymieniacie, poza tym popatrzcie na te foteliki bezpieczniejsze (tez drozsze) ile one sie rozkladaja- bardzo mało, a to dlatego ze gdyby dziecko prawie lezalo przy uderzeniu gdzie indziej jest srodek ciezkosci i fotelik nie chroni dobrze, dlatego jak wybieracie tanszy to wcale nie patrzcie tak bardzo zeby sie rozkladal do spania, auto to nie lozko, wiadomo troche pochylenia musi byc zeby glowa nie wisiala ale dziecko muci bardziej siedziec niz lezec. poza tym sa tez tansze foteliki ktore sa w miare bezpieczne, popatrzcie sobie na testy adac. niestety duzo jest nie testowanych bo im sie to nie oplaca jak fotelik jest kupowany tylko w polsce np. ale zanim kupicie to warto sie poorientowac a nie patrzec tylko zeby sie rozkladal itd. tez wazne zeby sie zapinal dobrze i tapicerka ale pamietajcie po co jest przede wszytskim fotelik, no chyba ze ktos kupuje tylko dla policji.. wtedy to zadne argumenty nie dotrą... dobra nagadalam sie, sorry ale nie moglam tego pozostawic bez echa, zreszta znacie moje zdanie na ten temat, nie myslcie sobie ze tak gadam bo mam kase bo tak nie jest, jestesmy teraz nawet zadluzeni i nawet juz wozka nie kupie, ubrania nie kupilam sobie chyba od2 lat i butow tez, zreszta az nie chce mi sie pisac o tym bo żal dupe sciska.. ale fotelik kupie dobry chociaz mi sie ludzie w leb pukaja



No wiec tak ANiu
Jak przypuszczałaś ja też odpisze
Pewna jestem prawie w 100% bo wiadomo zawsze może sie coś zdarzyć
ale
chodziło mi o to, że jak małą jedzie z Krzyskiem to jade na luzie bo on jezdzi bardzo bezpiecznie a za kierownica siedzi juz ponad n30 lat.
ale za to jak jade z tata Sebastiana to trzęse portkami
co do lekkich wypadków to miałam raz
nie z naszej winy
i wiem jaki to jest strach, aaa i jezeli chodzi o rozkładanie fotelika nie chodzilo mi o calkiem tylko delkiatnie zeby mogla spac
a nie wisiala jej głowa na siedząco.
nie szukam łądnego i fajnego fotelika i nie kieruje sie wygladem ale naczytalam sie sporo na co zwracac uwage a co jest tylko bajerem.
Tez nie pisze tego złośliwe tylko lekko sie bronie 😉
aa i wybieram tańszy bo jak wiecie nie pracuje, wychowuje ja sama i ja praktycznie sama utrzymuje
moja mama tez nie pracuje wiec lekko nam nie jest
i nie stac mnie na fotelik za 1000 zł
to tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh Olenka ma lekki katarek 😞 i trochu mi pokaszluje , nie wiem jakas taka 😞 wyszlam z nia bo rano katarku takiego nie miala bylismy sie przejsc okolo 40 min , i przyszlam do domu to lecialo jej strumieniami z nosa 😞 teraz juz lepiej bo poszlam odrazu do apteki i pani jej dala jakies kropelki specjalne dla dziecka , moze ja jakos szybko podlecze 🙂 teraz spi , zakropilam jej nosek po tylko jedenj kropelce i moze juz swobodnie oddychac, chodz przez ostatnie 2 dni zawsze wieczorem jak jadla butle strasznie charczala nie wiem czemu, nosek czyszcze prawie codziennie bo kozuchy ma :P

na wieczór planuje jej czosnek przywiesic przy łózeczku , ale czy wtedy wieszkac jej mokra pieluszke ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli sprobuj mascia majerankowa .. bo moze jakas flegma gdzies jej tam zalega i dlatego charczy
i wode morska moze do noska tez cos pomoze 🙂
teraz z dzidziolami moze byc roznie bo na dworze goraco, parowa, a w sklepach jak sie wchodzi to wszedzie klima czy cos tam... a to nie dobrze takie zmiany powietrza nagle:

Moj dzidziol dzis - nei zapeszajac dnia przed koncem aahhh lubie go takiego 🙂 🤪
chichra sie caly czas...
robi caly dzien kosi kosi jeszcze sobie sam "spiewa"to...
szamnol deserek ze az mu sie uszy trzesly.. 🙂
na dworze tez grzeczny:P


zobaczymy jak w nocy:P


teraz PM... aaa no ja slyszlam ze przerwe wakacyjna maja juz od 1 czerwca takze jeszcze tydzien.
A ja obstawiam ze Majka urodzi Anka umrze i odda zycie dziecku. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska_09 napisał(a):
aaa dobrze ją wyczułam
akurat ma skok rozwojowy 😁
jak niewiadomo o co chodzi ot chodzi o to 😁
kurde a my dalej bez zęba
KTOŚ JESZCZE????????????


my tez jeszcze bez zebow 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do pierwszej milosci to ja ogladam raz po raz ale jak tylko dowiedzialm sie ze majka jest w ciazy a pawla brat jest chory to pomyslalam ze majka jak urodzi to pobiora krew pepowinowa i wylecza go normalnie scenariusze moge pisac 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania czyli co? Z deserku dla mnie nici 😉 Laski...Ja nie wiem co mi jest. Ale mam niepohamowany apetyt 😮 To jest już takie trochę ,,dziwne,, bo w dwa dni sama zjadłam sernik na zimno. Całą okrągłą blachę 🤔 Ciągle mi się chce mięsa, smażonego, grilla. A za chwilę słodkiego aż zeby bolą 🤨 Skąd to się bierze? Wszyscy się ze mnie nabijają, że jestem odkurzacz , albo śmietnik 😞 A chuda jak patyk......

Poza tym przeczytałam całą książkę od prawka. Od jutra wkuwam testy. Ciekawe jak długo mi to zajmie 🤨 A jak już wkuję to idę do nich zapłacić za prawko i żeby mnie umówili na egzamin teoretyczny. I teoria z głowy. A potem pół roku na zdanie egzaminu praktycznego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela... pol roku???????????????????????????????????????????????
OSZALALAS? i ja mam na Ciebie tyle czekac????????????????????????????????
oj nie nie ja sie na to nie zgadzam!
nie usmaze Ci za to chappi 😁 heehhe

Nie wiem co Ci ale mnie to samo dolega.... ciagle bym cos zarla.... jak odkurzacz.

ten juz spi 🙂 troche nie pewnie ale wazne ze spi:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...