Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Agaa napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
nieee Agus za ade no way ale za nią okej 😁


eee a to nie znaczy to samo???? 😮 🤔


NIee bo uważam, że Ada ma naprawde talent a Pani Małgosia śpiewa normalnie i bez szału.
A Ada naprawde ma fajne głosisko :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kumam już. Źle zrozumiałam.
Szalejecie z tymi fotelikami! Ja mam ten do 13kg to przecież jeszcze nie muszę?!
Wy jakie macie?

Ja już w łóżku. Przykładem eli też idę wcześniej spać jak się uda zasnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli w aptece dostaniesz wode morska Sterimar Baby, widzialam na bank bo jeszcze sobie plulam ze z Polski zapas zrobilam a tu jest taka sama. Moja pediatra najbardziej mi ja polecala, ze niby najlepsza, ale to wiaadomo.
Powies jej na lozeczku jakis recznik mokry to bedzie jej sie lepiej oddychalo, nie wiem czy grzejecie jeszcze. A jak bedzie dalej charczala to lepiej jedz z nia do lekarza. Nie wiem jak u Ciebie z GP bo u mnie powiedzieli ze to normalne a polska piediatra antybiotyk i zapalenie oskrzeli wiec sama wiesz. A tez zaczelo sie od katarku i charczenia. Jak jej to charczenie nie przejdzie to idz. Zeby sie w cos gorszego nie zmienilo. I psikaj czesto woda morska jak kupisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli wybacz, że wtrącę:P ale na punkcie katarku jestem uczulona bo od tego się wszystko zaczyna 😞
oprócz psikania małej do noska klep ją też po pleckach trzymając główką do dołu - albo nawet nie klep tylko połóż na brzuszku na kolanach główką w dół i potrząsaj na przemian kolanami wywołując lekkie wibracje (taka forma zabawy - mój Matik lubił). W ten sposób nie dopuścisz żeby ewentualna wydzielina spływała w dół i doprowadziła do zapalenia oskrzeli. Katarek sam będzie wylatywał (Ty będziesz musiałą tylko nosek przetrzeć:P) a małej będzie lepiej oddychać 🙂
A dodatkowo możesz gotować sól w wodzie i położyć gdzieś obok łóżeczka w którym mała śpi - zrobisz jej inhalację 🙂
Zdrówka dla Oleńki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kociki ;****
ale mój mały daje wycisk :/ jest tai markotny czasem ze juz sama nie wiem czego on chce ;p
na weekend wyjeżdzamy teraz do krakowa 🙂
bo wiecznie w domu siedzimy 🙂
teskniulam za dawnym klachaniem z wami yhhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 napisał(a):
eluska moja tez bez zebow, no to zostały chyba tylko 3 dzidziole bezzebne: Ola Nika i Adaś 😁 heh pamietam jak we trzy czekalysmy na porod :P


a teraz czekamy na zęba 😁
a u was cos sie zapowiada?
bo u nas kompletnie nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez nocka spoko 🙂
dzis poakowanko dzien kolejny.... ehh
a po poludniu do ciotki zrobic poprawki na kiecke...

dzis fajne ddtvn 😁
A laska.... kurdeeee uuffff.... 🤨 ale co.. chyba retusza troche jest no nie?? taka ladna na zywo byc nie moze chyba nie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę, że może 😜 A spodobał mi się jej styl...Tylko no cóż...Takiej bluzki nie założe w Polsce jeszcze po Gorzowie żeby łazić i z rozstępami na brzuchu 😁 Ale te szorty mnie zainspirowały i już kombinuję jak wyskoczyć do lumpa po jeansy i do pasmanterii 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Loli wybacz, że wtrącę:P ale na punkcie katarku jestem uczulona bo od tego się wszystko zaczyna 😞
oprócz psikania małej do noska klep ją też po pleckach trzymając główką do dołu - albo nawet nie klep tylko połóż na brzuszku na kolanach główką w dół i potrząsaj na przemian kolanami wywołując lekkie wibracje (taka forma zabawy - mój Matik lubił). W ten sposób nie dopuścisz żeby ewentualna wydzielina spływała w dół i doprowadziła do zapalenia oskrzeli. Katarek sam będzie wylatywał (Ty będziesz musiałą tylko nosek przetrzeć:P) a małej będzie lepiej oddychać 🙂
A dodatkowo możesz gotować sól w wodzie i położyć gdzieś obok łóżeczka w którym mała śpi - zrobisz jej inhalację 🙂
Zdrówka dla Oleńki! 🙂


Gogr no ale co mam polozyc garnek z woda i sola kolo jej łózeczka ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry !

U nas nocka nawet ok pomimo tego iz Olenka miala katarek, zakropilam jej na noc , czosnek dalam ale jakis chinski ten czosnek malo co pachnie 😞

Olenka obudzila sie tylko 1 raz ma herbatke i zasnela.
Niestety jeszcze troche katarku jest, zobaczymy jak dzis bedzie....
Jak sie cos nie polepszy to jutro lekarz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce tak dziennie zaczynać dzień 😁
od trzech róż zółtych i jednej czerwonej 😁 3 z okazji rocznicy ślubu i czerwona za urodzenie dzidziola 🤪
no zaskoczył mnie...nie powiem 😲

miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...