Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Aniu to super że Marc 😁 wraca na dobre tory! hurra, ale ciii...nie przechwalajmy, bo wiadomo jak to jest 😁

Asiu powaga? ☺️ no to musiało być 'wesoło'....
ech zapomniałam z tymi serialami jak to jest...przerwa wakacyjna, znowu gów... będzie lecieć! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry 🙂
Ale jestem nie wyspana, wrecz skonana, nie lubie juz niedziel 😞 vledwo na oczy widze 😞
A moj ma jutro urodziny ale prezent dalam mu juz wczoraj, nie wytrzymalam. Caly uchachany, bo dostal to o czym marzyl. I obiecal jak to dostanie to wysprzata cala chate, zrobi obiadek i urzadzi Kuby pokoj.

Perelka natchnelas mnie. Mialam w kuchni taka niepotrzebna duza szafke, taki mebelek a nie mialam mebli do Kuby pokoju wiec kupilam farby z przeceny w dodatku niebieski taki blekit i ecri i pomalawalam ta szafke. I wyglada cudnie. Kupilam wczoraj jeszcze naklejki rozne do ozdoby i bedzie git. Teraz musimy jeszcze te meble jakos wtargac na gore 🤪

Baterflaju gdzie jestes???????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli chcialam w funciaku ale byly male i tandetne i kupilam w Barginsie takie duze i fajne za 1.99
kupilam takie jakby z wykladziny-nie pamietam jak ten material sie nazywa-kolorowe samochodzili, potem cos w stylu kosmosu, rakiety ksiezyce itd ale juz zwykle i duze i potem male z kubusiami puchatkami i reszta bandy. Fajne sa 🙂 Dla dziewczynek tez byly super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powaga Aga ok 18:00 przewrocil sie i przestal oddychac dobrze ze piosenkarka z zespolu byla z zawodu pielegniarka bo bez niej to chyba by sie tragedia skonczylo po weselu stwierdzilam ze tak mialo byc bo gdyby to sie stalo u niego w domu to by nie przezyl ciocia pewnie by plakala i nie wiedziala co robic a tak to wujek sie trzyma do dzisaj 🙂.A po wszystkim goscie bawili sie jeszcze bardziej zeby nam przykrosci nie zrobic i bylo super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochaniutkie nie dam rady nadrobic.
  • Iwa ciesze sie ze pomoglam hehhe 😜 😜 aaz milo sie mi tto czytalo ja jeszcze nie skonczylam mebli bo maly dalej chory i jestem wykonczona dzis znowu cos siee krztusil w nocy i od kilku dni wstaje mi o 5 rano 🤢
  • Wszystkie Dzidziolki sa przesliczne booze jak ten czas zasuwa niedawno lazilysmy z brzuchami chwallilysmy sie brzuszkami a teraz bobasami,wczoraj Pawel pierwszy raz sam mi usiadl nawet nie wiem kiedy hehe 😁 😁 😁i teraz kombinuje zaczyna dreptac na dwoch nozkach juz mi plecy calkiem siada,a i ida nam dwojeczki na gorze obie naraz i jeest spurny 😠 😠
  • Moj M tez sie ciezko ma tam gdzie jest ehhhh nic nie idzie po latwiznie
  • Gratulacje dla dzidzioli nowych zabkow i te ktore ukonczyly 8 miesiac 😘 😘 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    kiedyś słyszałam, że wesele bez jakiejś akcji typu pobili się, żona ze szwagrem 😜 czy rzyganie w choinki to nie jest prawdziwe wesele 🤪
    u nas jedynie w czasie 'mojej ulubionej' piosenki JEDZIE POCIĄG Z DALEKA! osoba która prowadziła nie zauważyła szyby w drzwiach i przypieprzyła 🤪 ale niegroźnie na szczęście 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    iwwwa napisał(a):
    Loli te na rzepy spokojnie odczepisz bo one maja takie dwa male rzepki wiec nie powinno byc sladu.
    A Bargins to jest bardzo tani sklep wiec go sobie poszukaj. Tanszy i lepszy od funciaka.

    Asia niezla historia, jak z filmu 🤪


    wpisalam w google ta nazwe ale nie ma nic takiego ;(
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    nadrobilam.. wiec tak, dziecaczki wasze superaśne. aga foty mega, nikola na nocniku extra, Marcel widze ze lepiej- swoja droga przeraza mnie to co wasze dzieci wyrabiaja jak im zeby ida, a ja sie zabieram w swiat bez zebow i wszystkie mnie tam czekaja 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Agaa napisał(a):
    kiedyś słyszałam, że wesele bez jakiejś akcji typu pobili się, żona ze szwagrem 😜 czy rzyganie w choinki to nie jest prawdziwe wesele 🤪
    u nas jedynie w czasie 'mojej ulubionej' piosenki JEDZIE POCIĄG Z DALEKA! osoba która prowadziła nie zauważyła szyby w drzwiach i przypieprzyła 🤪 ale niegroźnie na szczęście 🙂



    hahahahahaha niezle Agaa !
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    przypieprzyc w szybe 😁 😁 😁
    a adas nie che pic mleka nie mam pomyslu co mu dac na sniadanie bo je kleik i nie bede mu dawala dwa razy kleiku i nie wiem czym to zastapic 😞 powinien jesc tak
    mleko
    mleko
    kleik
    deser
    obiad
    mleko
    a on ten drugi raz nie chce meleka i co ja mam mu dac help!!!!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    asiu to daj mu to co dajesz na obiadki, moja tez juz mniej mleka chce, tyle ze ona moze wszystko jesc prawie to daje jej to co ja jem, ale ty mu przeciez jakies obiadki dajesz to daj mu coss ztego tylko nei raz tylko 2 razy dziennie moze co?
    http://maluszekprzystole.blogspot.com/ tu sa jakies przepisy ale nie wiem czy on to moze, ale asiu pszukaj w necie jest na pewno duzo przepisow dla dzieci ze skaza bo przeciez bardzo duzo dzieci teraz to ma.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Aniu ja myślę że dziewczyny nie do końca miały na myśli to co tam napisały i gdyby każda z nas miała kasy jak lodu to na pewno na 100000% kupiłybyśmy taki z najlepszymi atestami, nawet się nie zastanawiając.
    nie umiem tego wytłumaczyć, ale ja niestety tez nie kupie takiego za tysiaka, bo mnie nie stać i nie mogę patrzeć na bezpieczeństwo...owszem,w przypadku lekkiej kolizji w takim za tysiąc się nic nie stanie ( albo prawie nic ) ale tak jak piszą dziewczyny...przy gorszym wypadku takie atesty fotelików to można sobie chyba w dupe wsadzić...
    Aniu ale oczywiście masz też dużo racji!
    wyleżdzacie? 😞 no to genialnie.... 😞

    Asiu mam koleżankę tu na forum, zuziek się nazywa, jest albo na czerwcu 2010 albo na katowicach, może napisz do niej, ona miała ten sam problem.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    dzieki dziewczyny za porady 😘
    aniu87 tu nie tylko chodzi o skaze ale on ma tez alergie pokarmowa a szkoda gadac dzieki za stronke
    aga poszukam tej dziewczyny jak bede miala chwilke
    loli juz probowala dawac mu cieple letnie mleko i teznie chce jesc
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Bobasku nic sie nie przejmuj głowa do gory wszystko bedzie dobrze.

    Wiem ze Olenka przed wykluciem zabków 😁 nie chciała pic mleczka kompletnie , wiec moze Adas tez zachwile nam zacznie zabkowac ?
    Jak dzis jego chumorek ? marudny ?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    aga mnie tez nie stac, i tez mysle ze przy powazniejszym wypadku to i najlepszy fotelik nic nie da... zreszta juz wsyzstko napisalam. a nie chodzilo mi o to ze ktos pisze ze kupi tanszy bo nei ma kasy tylko ze ela napisala ze jest na 100% bezpieczna, a to z tym rozkladaniem to tylko taka moja rada zeby nie szukac takiego co sie rozklada bo to wlasnie jest wada a nie zaleta jesli patrzy sie na bezpieczenstwo a wybiera fotelik z tych tanszych. a radze poczytac troche przed zakupem bo niektore sa w miare cenowo a testowane, za 400zl kupi chyba. a jak to szukac tanszego ale wlasnie nie zeby sie rozkladal na plasko czy cos. ja nie mowie ze kazdy ma kupowac za tysiaka, ja tez takiego nie kupie boi nie mam tyle kasy, ale wiecie co mnie wkurza najbardziej. jak ludzie wydaja kuupe kasy na wypasione auto, a dziecku kupuja fotelik z hipermarketu jakis steropianowy. moim zdaniem to albo bezmyslnosc i glupota albo brak podstawowej wiedzy. nie chodzi mi tu of kors o was :P tylko tak ogolnie pisze. my tam wypasionego fest auta nie mamy, fotelika tez nie bedziemy miec, z umiarem trzeba wszystko i glowa.

    aa no tak jedziemy neistety, nie mamy wyjscia bo nie bedziemy miec za co życ za chwile.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Aniu a to nie widziałam, żeby Ela tak napisała...no nie wiem, ja też uważam że nigdy nie można być w 100% pewnym na drodze, bo po pierwsze nie jesteśmy tam sami.
    nawet z Krzysztofem Hołowczycem ☺️ ☺️ bym nie była pewna na 100000%.
    ale ciężka sprawa z tymi fotelikami bardzo....

    beznadzieja że jedziecie 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...