Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie kuscie chatem bo ja tu analizuje znkiete a i tak po kazdym pytaniu do was zagladam. niee biore sie za robote! ela ty sie niezastanawiaj serio nad tym morzem wiesz jak ci zazdrowsze. ja nad morze mam cala polske do przejechania, bylam 2 lata temu a wczesniej to nie pamietam nawet, w calym zyciu 2 czy 3 razy tylko. a J byl tylko raz. chcialabym tam mieszkac..

moze sioperke odiwedzisz i jej przemowisz do rozumu zeby tu cos pisala!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela wypierdzielafffen nad to morze!!!!!!!!!!!! 😁
opowiesz mi jak tam jest bo ja jeszcze nigdy nie bylam ☺️ ☺️
hahah Loli Ola dobra rozrabiara 😁
a moje dzieko się wściekło
drze sie stojąc dopiero jak nie zwracam uwagi to po 15 minutach siada i sie bawii
aaa i zapomnialam Wam napisac
Ona jak stoi w łożeczku to już sie puszcze, chjwile postoi bez niczego i sie chwyci znów.
łoo Perelka dalejsz karmisz?
ale ja bym tak chciała... eh
teraz siedzi i gada da da da nu nu du du gu tiu to i td 😁 aaa i of kors nie nie nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 tak jeszcze karmie cycem i bardzo dobrze przybieera wiec czego mu wiecej trzeba hehe daje mu sprobowac to czy tamto ale nie kazdy dzien w nocy spi w dzien grzeczny wiec mu to stracza.
  • Loli Olenka slodka jest tylko powiem ci ze bedziesz kieedys miala z nia problem .
  • heh odkupilam fotelik od kolezanki o taki http://www.tosia.pl/sklep/product/p/27/maxi,cosi,priori.html uwaga za 50zl 🤪 🤪 😎 A i zapomnialam sie pochwalic waga spadla mi ponizej 65 kg 🙂 i dzis znowu idziemu na rowerki no oczywiscie jak sie pogoda nie zepsuje 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No to Elus ciesze sie ja tak samo lepiej sie czuje z reszta mam same ciuchy nha 38 rozmiar wiec musze bo bym musiala cala szafe wymieniac ☺️ a jak tam Nikusia?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):
    🙂 tak jeszcze karmie cycem i bardzo dobrze przybieera wiec czego mu wiecej trzeba hehe daje mu sprobowac to czy tamto ale nie kazdy dzien w nocy spi w dzien grzeczny wiec mu to stracza.
  • Loli Olenka slodka jest tylko powiem ci ze bedziesz kieedys miala z nia problem .
  • heh odkupilam fotelik od kolezanki o taki http://www.tosia.pl/sklep/product/p/27/maxi,cosi,priori.html uwaga za 50zl 🤪 🤪 😎 A i zapomnialam sie pochwalic waga spadla mi ponizej 65 kg 🙂 i dzis znowu idziemu na rowerki no oczywiscie jak sie pogoda nie zepsuje 😉


    Problem jaki ? 🤔 🤔
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    hehe...to Ty Ewy nie widziałaś...
    no ale co mam zrobić? jak ten dom w ogóle do dziecka nieprzystosowany 😜
    ale jeśli to taki problem ma być z dzieckiem...to ja proszę o same takie problemy 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    A Pawel szleje kolo mnie i podgryza mnie tu 🙂i gada nie nie nie
  • Aga ja tez nie mam domu przystosowanego dla malych dzieci i nigdy nie mialam tylko lazilam i przestawialam dzieciaka i mowilam nie wolno tak az zalapalo 😜
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Perelka napisał(a):
    A Pawel szleje kolo mnie i podgryza mnie tu 🙂i gada nie nie nie
  • Aga ja tez nie mam domu przystosowanego dla malych dzieci i nigdy nie mialam tylko lazilam i przestawialam dzieciaka i mowilam nie wolno tak az zalapalo 😜


  • ja tak samo do NIki mówie jak rusza chosteczki albo cos czego nie powienna i na zmiane nie wolno i nunu i pokazuje ze niee 😁
    no i po powtórzeniu milion razy
    tylko sei obróce a ta cap 😁
    ale nie poddaje sie 😜 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no i Elus brawo tak dalej kiedys juz wspominalam ze dzieciaki nas probuja naaucza sie ja przy obydwoch moglam miec wszystko na stole i na meblach no napoczatku bylo cciezko ale nie odpuscilam a potem byl sspokuj zobaczymy jak bedzie teraz hehe
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Cofnęłam się do tego filmiku oli bo wcześniej nie dałam rady zobaczyć i pomyślałam o czymś jeszcze gorszym.....O tym, że w pewnym momencie to nie będzie tylko kwestia popsutego Xboxa ale porażenia prądem 😞 Ja już jestem przyzywczajona do krzyczenia na grzebaczy kabli. Bo jak Lunka była mała to też ją ganiałam.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no ja musze ja nauczyc ze nie wszystko jej wolno
    bo my mamy strasznie male mieszkanko
    ehh i jakby tak wszystko ruszala to by byla masakra
    ostatnio kawe wylala na wujka
    haha oczywiscie na nia ani kropla 😁
    aaa wlasnie myslimy ajk tu zrobic zebym sie z nia przeniosla do wiekszego pokoju ale na razie kiepsko z kasa ;/
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...