Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

podgrzewacz do wosku
w tamto to jest rolka z woskiem
jakos znajdziesz
a ajk bede miala czas to IC poszukam 😁
Ela hahahaha truskawkowe ?? 😁
hahahaha dobry dziadziuś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
A smakowe też? 😎 Aaa....Siedzę kiedyś u szwagierki w kiosku. I podchodzi dziadziuś. Taki po 60 grubo. I pyta czy są te te jego. 😮
Myślę sobie WTF 🤪
Ona mówi mu, że nie ma. A wiecie o co chodziło? O prezerwatywy truskawkowe 😁

moze sobie je lizał bo truskawki drogie :P no bo po co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂Aniu co do cytryny to ja osobiscie bylabym ostrozna bo jak kazdy cytrus uczula mozna sprobowac na raczce w jednym miejscu jak sie nic nie dzieje to smaruj moze pomoze 🙂moja cora jak piala poltora roku to wcinala cytryne z lodowki bleee i wolala jeszcze 🙂oo maly sie budzi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budziii???
o tej godzinie? 😁
Moja tez sie cos dzisiaj przebudzila i nie wiem dlaczego
ale teraz nyna ładnie
SPokojnego wieczorku
dziubaski :*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja jeszcze nie spi i to dla niej norma. nie wiem jak ja przestawic zeby wczesniej spac chodzila a nie co dzien o 11. wczesniej masakra ja polozyc 🤨

dodam ze spi tylko raz w dzien tak z 2 godzinki, no czasem 2 razy ale krocej wtedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu rub jej kazdy dzien taki rytual kap przed samym spaniem nie rozbawiac nawet sie do niej nie usmiechaj ani nie mow i zacznij jej od 11 i kazdy dzien ujmuj pol godz zobaczysz przestawi sie a przez dzien daj jakies zajecie zeby sie zmeczyla duzo zabaw wyglupow spacer itd,bede trzymac kciuki zeby sie powiodlo i sprobuj oliwke z jhonsona takaa specjalna na spokojny sen u nas dzila cuda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje laseczki....Chciałam wam życzyć samej radości, przyjemności z wychowywania naszych skarbów. Żeby były nam zdrowe, a my żebyśmy spięły tyłki i dążyły każdego dnia żeby być coraz piękniejszymi, coraz zgrabniejszymi , bogatszymi i w ogóle żebyśmy każdego dnia pracowały nad tym żeby być i lepszą matką i żoną i kochanką i po prostu coraz lepszym ludziem 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/887/c1c7e35cb9196d70.jpg[/IMG][/URL]
[color=red]WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI DNIA MAMUSIEK...
DUZO ZDROWKA, SZCZESCIA, MILOSC, SPELNIENIA MARZEN, CIERPLIWOSCI I [POCIECHY Z DZIDZIOLI 😘 😘 😘 😘 😘
[/color]



u nas nocka gites 😉
pobudka o 5.30 🤢 ale sie przytulilismy i nynu dalej 🙃
jest taki slodki i kochany od rana buziaki tuli sie nie chce mni puscic ani na moment.... jak by wiedzial ze dzis dzien matki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane moje!!!!
Życzę Wam dużo miłości, cierpliwości, spełnienia marzeń i wszystkiego czego sobie życzycie
z okazji Dnia Mamuśki milion buziaków 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale milo rano wlaczyc brzuszka a tu takie zyczenia dziekuje dziewczyny 😘
wam tez wszystkim zycze duzo cierpliwosci i wyrozumialosci dla tych naszych kochanych maluchow aby zęby wychodzily bezbolesnie i kazda noc byla spokojnie przespana 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...