Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laski jestem u siostry to mam kilka godzin dla was ,bo musze cv napisac........nie chce wracac do starej pracy i szukam nowej narazie poki mam wychowawczy gdzies na pol etatu.
ale mam problem z mala ,bo kurde ona za cholere nie chce pic z butelki ani z kubka niekapka czy takich tam jedynie z łyzeczki lub z butelki po jupiku ,a wiecie jaka tam jest duza dziurka i kurde nie da sie z tego jej mleka podac ,a jak bede w pracy to nie ma szans na cyca-bo jeszcze ja piersia karmie.a nikt mi sie nia nie da rady zajac jak pic nie bedzie chciała.
macie jakis sposob ,zeby ja przyzwyczaic .....
ile razy probuje to sie odwraca az wygina i w ryk.............nie mam juz na to siły a do roboty pora wracac...........zreszta ile mozna cyca dawac..... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia moj z butelek nic innego nie chce pic oprocz mleka. Jak mu daje herbatke czy sok czy nawet wode to nie i koniec. Na szczescie mleko wypije. A moze buelki zmien? Moj nie pije z zadnej innej jak z TT. Teraz mu daje wode z miodem, jedyne co pije oprocz mleka to tez tylko z TT. A smoczek do butelki jaki masz? Bo moze rzeczywiscie tak jak Anulka pisze jest za maly? U nas tez tylko z lyzeczki sok jak juz, a zadne niekapki, slomki itd odpadaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ona od początku nie brała ani smoczka ani zadnej butelki nic a naprawde miałam tylt różnych rodzai i kształtów ,że szok.........poprostu jak widzi cos innego niz cyca to zaciska bużke od zawsze nawet jak nie było mowy o zabkach a co chodzi o cos zimnego to jej daweałam kiedys zimny gryzak to wogole do raczki go nie wziała a jak ja jej włozyłam do bużki to ryk.chyba przestraszyła sie zimna.nie wiem własnie co zrobic bo juz tylu rzeczy próbowałam i ciagle nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A bo jej chodzi ze chce tylko cyca. Musisz sobie na necie poszukac i poczytac jak odstawiac dziecko od cyca. Ja gdzies czytalam, nie pamietam gdzie, ale bylo wszystko opisane co i jak pokolei. To pamietam dlugo dosc trwalo, wiec jak chcesz wrocic do pracy to musisz juz zaczac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka22 napisał(a):
hej laski jestem u siostry to mam kilka godzin dla was ,bo musze cv napisac........nie chce wracac do starej pracy i szukam nowej narazie poki mam wychowawczy gdzies na pol etatu.
ale mam problem z mala ,bo kurde ona za cholere nie chce pic z butelki ani z kubka niekapka czy takich tam jedynie z łyzeczki lub z butelki po jupiku ,a wiecie jaka tam jest duza dziurka i kurde nie da sie z tego jej mleka podac ,a jak bede w pracy to nie ma szans na cyca-bo jeszcze ja piersia karmie.a nikt mi sie nia nie da rady zajac jak pic nie bedzie chciała.
macie jakis sposob ,zeby ja przyzwyczaic .....
ile razy probuje to sie odwraca az wygina i w ryk.............nie mam juz na to siły a do roboty pora wracac...........zreszta ile mozna cyca dawac..... 🤢



sorki ,że się wtrące ale ja miałam to samo z synem też był tylko na piersi, i ja robiłam tak odciągłam mleko i kupiłam specjalną butelkę ze smoczkiem przypominającą pierś,tzn. dziecko ssie tak samo jakby ssało pierś 🙂 na początku trochę się powiercił ale załapał o co chodzi 🙂 i teraz je z butelki normalnie .Musisz być cierpliwa bo dziecko nie umie się przestawić od razu z piersi na butelkę

Jeszcze raz sorka za wtrącanie ale spróbuj tak zrobić aż malutka się nauczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widzisz magda123 tez tak miala. To mmoze poszukaj tej butelki?
Widzisz bo do wszystkiego trzeba dziecko przyzwyczaic. Moj potrafil tylko zasnac ze mna na wyrze w dzien. W nocy nie bylo problemu, spal w lozeczku, tylko w dzien. I wzielam sie za to, byl ryk, moj placz, ale za to teraz zasypia sam w lozeczku. Kwestia przyzwyczajenia. Nie bedzie Ci latwo na poczatku, ale dasz rade bos wrzesniowka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i o zdrowie pytam 🙂
  • Sioperka sprobuj tak jak nasza kolezanka poleca butelka ze smokiem podobna do cyca fajna rzecz 🙂
  • Eluś kup ta Camilia czy jakos tak jak mowi Elcia tez to mialam rewelacja dziiecko sie uspokaja i lagodzi to bol POLECAMMMM!!!!A ja po malych zakupach kupilam corce na urodziny tunike z hanna montana i stroj kapielowy 🙂i klapeczki a no i synowi tez musialam klapeczki bo bedzie haslo a jaaaaa to co hehe zawsze tak mam i uwaga widzialam w lumpeksie chodzi z gracco za 49zl
  • Ide uspac malego marude 😘

  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.sklep.babymarket.szczecin.pl/_var/edytor/butelka%2520tt.jpg&imgrefurl=http://www.sklep.babymarket.szczecin.pl/index.php%3Fnews%3Dshow%26news_id%3D5&usg=__5GkXZoNIFxzBhZ1vBj_b2P8jQII=&h=500&w=500&sz=68&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=5EeS69qveQ_UDM:&tbnh=151&tbnw=181&ei=qHHfTbCkLMuM-wao5rXEDQ&prev=/search%3Fq%3DBUTELKA%2BTT%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1024%26bih%3D461%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=382&vpy=86&dur=499&hovh=151&hovw=181&tx=127&ty=96&page=1&ndsp=8&ved=1t:429,r:1,s:0&biw=1024&bih=461

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    O taka jak Anulka pokazala 🙂
  • NIE STAARAJ SIE JA TEZ KARMIE PIERSIA I LEKARKA TO CENI I TO BARDZO BO MALO KTO TERAZ TAK DLUGO KARMI A TEN TWOJ LEKARZ TO DUPA 😜
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...