Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sioperka, napisalabys cos a nie tylko jakis usmieszek posylasz od czasu do czasu!! co tam u was????????????
ela szaleje franek z zebolami widze 😁 😁, ja tez oli juz daje rosolek zupki 😁 dzis jadla szczawiowej troche nawet :P co do faceta to ja tez ostatnio zauważam przystojnych hehe, wczesniej tak nie patrzylam.
aa i wiecie co? wreszcie dopielam spodenki, przyajmniej niektore.wagowo stoje tak samo a troche w brzuchu chyba ibylo bo 2 miesiace temu mierzylam i nie dopielam. a tak slyszalam ze 9 miesiecy sie tyje i pozniej 9 chudnie zeby wrocic.
eluska co to za usg mialas i po co? cos ci dolegalo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aniu a po tych 9 miesiącach to co? znowu tycie? 😜

Ela super że się udały zakupki!! i gratulejszyn ząbków 🙂 widzisz, już wiesz czemu tak szalał...

Loli zdrówka kocie :********

siop siop 😁

byliśmy na dłuuugim spacerze rodzinnym i później na lodach! taka porcja że łooooo, nie zjadłam do końca, takie słodkie... 🙂
a jutro wychodzę na browara 😁 😁 😁 😁 😁 będę chyba sikać ze szczęścia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa to dobrze, a przy okazji mi sie przypomnialo, mi położna mowilaa kiedys dawno jak olka mala byla ze jak skoncze karmic to zebym zrobila usg piersi. karmic skonczylam dawno ale jakos nie poszlam.. ktoras z was byla moze?

to do eluski mialo byc ze dobrze ze usg ok wyszlo, bo nie zacytowalam i tak bez kontekstu napisalam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nic o tym usg nie wiem...
9 miesiecy sie tyje?? to znaczy ze jest nazieja ze za 2 miesiace schudne choc troche? bo na siebie patrzec niemoge
:/
w ogole mam dola i ide spac... dobrze ze jestescie bo do kogos moge sie odezwaac... jutro dniowka, trza sie wyspac, a maly caly czas wstaje jeszcze w nocy 😉
spokojnej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska no właśnie Ty to się nie odzywaj na temat imprez 🙂 🙂

Ela 🙂 ha ha babcia genialna!! paparaci 🙂 🙂 🙂 musimy zrobić osobny wątek ze zdjęciami takich pociesznych 🙂

Marta ja też padam a do pracy nie chodzę! TAKże szacunek!!!:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluska no właśnie Ty to się nie odzywaj na temat imprez 🙂 🙂

Ela 🙂 ha ha babcia genialna!! paparaci 🙂 🙂 🙂 musimy zrobić osobny wątek ze zdjęciami takich pociesznych 🙂

Marta ja też padam a do pracy nie chodzę! TAKże szacunek!!!:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa sio ode mnie 😁
Elus babcia rewelacja a sukienka hmmm baaaaaardzo fajna, kurde ja to talentu nie mam
wiec ide sie uczyc paapapa
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejol... 🙂
Zadnej ni ma widze juz 😉
Ehh...
My u tej ciotki.. kiece przerobione 🙂 hihi

Elu..mrrr jak tam Jacykow 😁 😁 😁
A ten zakiet mi pokazuj!!!! 😁 🙂
TOMOROW TU CHCE WIDZIEC! 🙃
a te fotki mnie saie nie otworzyly.. 😞 se lokne przez kom:P
I franciszkowi gratuluje zebolow... widzisz jednak szaly dzieci sa czyms uzasadnione 🤨

Aga zazdroszcze wyjscia:P
Elu no Nika robi sie na Nikite... zawsze grzeczniutka byc nie mogla niestety ☺️ ciekawa swiata sie robi na maksa jak sie da widocznie 🤨
Loli zdrowka 😉 a rosolek tak jak dla was smialo mozesz dac troche tylko podus jej warzywka 🙂

Ten normalnie to maly ARMAGEDON!!!!!!!!!!! normalnie terrorysta!
rusza sie jak pchla .. bylismy u tej ciotki tam oni z wuje i jej tesciowa kazdy po 10 min wymiekal z nim 🤨
heh


kolorowych babole 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D.Wieczór !

Dziekujemy za zdrówka 🙂
Olka juz chyba lepiej zrobiłam jej te infalacje ala co GoGr pisala i po tym juz nie miala katarku 🙂 obserwujac ja , do konca dnia zauwazylam tylko tyle ze jak kichła to smarki lecialy 🙂
Zero kaszlu, moze 1 sie jej zdarzy !
Teraz wykapana ubrana troszku grubiej , spi nosek zakropiony na noc , i tez dalam jeszcze nachwile wode z solą.

Agus ! Foty musza byc z wypadu 😉 i prosze foto ala, usmiech z piwem i dziwna minka 😁

Ela, gratulacje dla Franciszka ! zebole sie wykluwaja 😉

Eluska, teraz to Nika bedzie wszystko robiła, ostatnio Ola wstajac koło krzesła trzymajac sie go , spadła razem z nim i krzesło na niej lezało trzymała sie ostro nadal krzesła ani trochu nie zapłakała wrecz była dziwiona co sie stało 🙂

A za to ja sie do dupy czuje gardło mnie strasznie boli ;((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co WY kurde myslicie ze moje dziecko to aniołek? 😁
hahahahha
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
ona non stop cos rozrabia od zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
karuzele rozbroila juz chyba z milion razy a dokrecam na maksa 😁
to jest maly bandyta i zawsze byla ale za to jak broila to broila ale nie plakala o nic ani nic
teraz tez nie jest zle 😉
tylko ona mnie zadziwia czasami co wyprawia 😁
Loliczku zdrówka :*
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...