Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dobryy wczoraj musiałam użyć wózka do usypiania 🤢 masakra woziłam go i kołysałam dwie godziny 😞
  • Eluś Camilia na niego już nie działa jak był mniejszy to owszem a teraz juz nie dałam mu nurofen i viburkol .
  • Eluś a jak ty na dziś się czujesz jak Ci noc minęła mam nadzieję że lepiej niż ostatnio 😘
  • Madzia i jak tam Oliwka lepiej już leki pomagają????Uściskaj ją od nas 😘
  • Ania,Ela,Domi,Iwwa gdzie Wy się podziewacie ?????
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    HEJKA KOCHANE
    A DZIĘKUJĘ PEREŁKA JUŻ Z OLIWKĄ DUŻO LEPIEJ....noc była o wiele lepsza...wiadomo budziła się,ale nie tak często jak wczoraj i dziś nie jest już taka marudna,gardło jeszcze ją boli widać jak przełyka...no ale teraz to już tylko lepiej będzie mam nadzieje..
    Perełka współczuję...nie dość ,ze mały się męczył to i ty....2h usypiania...masakra 🤢
    do potem 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    jeja to się cieszę że lekarstwa pomogły 😘
  • No ręce mi odpadają dziś a wczoraj to już nie wspomnę 🤢 a dziś już wstał po 7 i rządzi w łóżeczku jeszcze dziś zimno mam bo ma fachowiec przyjść z tą pompką od pieca centralnego robić mam nadzieję że przyjdzie bo jak nie to chyba będę musiała sama się zająć tym heheh 😉
  • Wystawiłam telewizor na sprzedaż i dziś po 8 pan dzwonił ciekawe czy przyjedzie .Śnieg sypie 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ale tu ostatnio cisza........ 😮
    pochorowały się wszystkie czy co??? 🤨
    oby nie.......... 🥴
    Oliwka mi właśnie zasnęła...,wiec mam małą chwilkę na neta ,a potem muszę zmyć podłogi i obiad zrobić...dziś jakąś zupkę... 🙂....chyba pomidorową 😎
    a tak po za tym to mamy dziś kolędę i zamierzam ulotnić się do mojej mamy ,bo mój kończy późno ,a nie chcę sama księdza przyjmować,bo mała by pewnie się go bała i ryczała by i tak całą kolędę,albo w najlepszym razie była by do mnie non stop przyklejona... 🤢
    także wolę nie... 🙃
    i szczerze mówiąc nie lubię takich \'\'szopek\'\'... 😜
    zajrzę później 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej , u nas katar i fabryka swieczek pelna para, kupilam mu dzis na noc te plastry..... bo dzis noc masakra jaks biedny spac nie mogl.ciekawa jestem czy cos pomoga
    Ogolnie panuje cos przez ta pogode nie wymrozi pognite wszystko 😮

    A dzien oki, szybko w miare zlecial,bawilismy sie duzo, Marcel taka przylepna malpka sie zrobila ze ciagle by na mnie wisial i sie przytulal... ☺️ kochany 😘


    A jak Wam dzien minol???

    Iwaaa gdzie jestes... co z KUBA???!!!!!!
    Domi???

    A Ty Motylku wracaj szybko ☺️
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no więc tak młody ma antybiotyk przez uwaga trzy miesiące w każdy miesiąc przez 10 dni 🤢 i żelazo bo ma anemie yhhhh dziś wieczorem stałam nad nim godzinę żeby to połknął 😠 No nic muszę iść do ryczka 😞 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Aniu ja słyszałam, że te plastry to kicha ale oby u Was zdały egzamin...
    Podobno nawet lepsza maść majerankowa,ale u nas ten marimer zadziałam dobrze.
    U nas spoko tzn o ile moze byc. Malutka juz spi a ja czekam na jutro...
    jeszcze mam jakas wysypke na czole... gr..
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ty masz wysypke??
    Nowy kosmetyk moze?
    Ale ogolnie to jest bez zmian?? 🤨

    serio? kurcze no pachna ladnie, jak yy vigvapor, pamietacie?? to w niebieskim sloiczku?
    U nas masc nie wiele dziala.
    Imbir musze gdzies dorwac, jak pisalam ostatnio Iwie... ehh to przyeszedl ten czas wyprubowania dosc szybko 🤔

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):
    Jezu dziewczyny słyszałyście o porwaniu 6-cio miesięcznej dziewczynki na śląsku masakra co za lludzie współczuję rodzicą 😞



    wiem slyszalam masakra jakas.... wiara na fb takie zbdury wypisuje tam ze maskra.... 🤢
    A moja matka mnie straszy... ale tu na takim wypuczajewie nie ma szans na takie cos, jeszcze ze my po nocy nie chodzimy.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):
    Jezu dziewczyny słyszałyście o porwaniu 6-cio miesięcznej dziewczynki na śląsku masakra co za lludzie współczuję rodzicą 😞


    Nic nie słyszałam, zaraz się doinformuję.

    U Nas już lepiej w poniedziałek zaprowadziłam młodego do żłoba i chodzimy w te mrozy i się mrozimy. Ja mam masę nauki i w ogóle roboty w domu. Dodatkowo ciągle sprzeczam się z mamą, która zaczęła mi się wtrącać w kwestiach Alka, biorę na przeczekanie, mam nadzieję, że jej się znudzi. Dodatkowo muszę na poważnie poszukać jeszcze jednej roboty, bo nie starcza mi na życie. Matura w maju, zostały mi trzy miesiące przygotowań do tylu przedmiotów, a ja jestem w kropce. A później zastanowię się czy rzeczywiście, realnie jestem w stanie podjąć kolejne wyzwanie jakim jest uczelnia. Na położnictwo już teraz wiem, że nie mam się co pchać, nie ze względu na wiedzę, ale na to, że jednak rodzice nie pomogą mi w takim stopniu w jakim bym wówczas potrzebowała. Mimo to zdaję wszystkie te przedmioty, które zaplanowałam, bo może kiedyś mi się przyda.
    Alek ma 3 lutego bal karnawałowy i zastanawiam się w co go przebrać. Pewnie wszyscy będą mieli kupne stroje, a mnie nie stać na taką ekstrawagancję 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Kasiu nad strojem to mozna pomyslec cos, moze jakis profesorek, albo kowboj? cos z rzeczy pokombinowac,sw mikolaja ? czape czerwona bluzke i juz:P komu jak komu ale wiem ze Tobie uda sie cos wymyslec z niczego 🙂 w najgorszym przypadku opcja na "bobasa" albo w przescieradlo go i za greckiego boga 😁
    A kasiura to chyba problem u kazdej, co nas hamuje spelniac sie dalej bo wszystko idzie na dzieciaki, leki itd.... Ale mysle ze jesli nie teraz to jak dzieciaki dorosna na tyle ze pozwola nam sie realizowac, no i stanie sie na nogi finansowo i sie usamodzielnimy to bedziemy mogli zainwestowac w siebie.
    Takze co sie odwlecze to nie uciecze 🙂 A trzeba zyc tym co jest teraz i pozamykac sprawy -szkoly itd.

    ogolnie teraz wciagly mnie te licealne ciaze... ich historie, porody- na porodach rycze oczywiscie, ale jak widze ile one poswiecenia daja, jak szybko dostaja szkole zycia to poprostu wielki poklon i szacun dla Ciebie Elki w sumie tez( bo sama wiesz ze roznie bywalo z S i wogle)... no i mamusiek uczacych sie.
    Masakra ile kobieta moze miec w sobie sily, zawzietosci by zapewnic sobie i dziecku dobre zycie.



    ehh.. ide bo mnie wzielo na powiesci:p

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam my po szczepieniu wzięłam jedno kłucie a i tak płakał 😞 waży 9800g perełeczka moja a myślałam że więcej będzie bo bardzo dużo jee heeh i jakąś dziwną miarkę mieli zamiast od zera mierzyć to kazała główkę do końca dać i wyszło mu 79 cm 😮 a tak to by było z 90 nie rozumiem ich metod a ciuchy juz ponad 90 cm kupujemy 😮
  • No i mamy skierowanie do neurologa 😞 z tymi bezdechami.
  • A wy jak się czujecie jak dzieciaczki???
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    perełka do neurologa....?a czemu co ci na to lekarz mówił ,ze dał takie skierowanie... 🤨
    co do ich mierzenia to racja ,ze jakoś dziwnie...co rusz inaczej im wychodzi 🙃
    my szczepienie mamy w poniedziałek o ile Oliwka całkiem wyzdrowieje...tez mamy 1 wkłucie..ale to i tak ból i stres ,więc bez płaczu się nie obejdzie...ale zawsze mniejszy niż przy 3ech 🥴
    a Pawełek szczuplutki?...moja już koło 12 kg ma...a ciuszki na 92cm przeważnie,bo nieraz jeszcze na 86...zależy ....
    a każdy mi gada ,ze ona taka drobinka... 🤔
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    a co neurologa to temu że zanosi się i dochodzi bezdechu i to przypadłość neurologiczna jak się z tym coś nie będzie robić dojdzie do niedotlenienia i może dojść do padaczki 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...