Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja nie dam rady byc.. kumpela wpadla zaplakana wojna z tym swoim....
jutro tez sie gosciujemy... 🤔

Ale wiem ze ktoras zagladnie i mi powie! 😉
Marcel jakis czas juz mial takie chrostki na plecach nie bylo ich widac ale bylo je czuc- wszyscy ze nie 🤨
Jakies 2 tyg temu na ramiona mu weszlo- wszyyscy ze moze od proszku, no mowie sobie moze faktycznie plyn zmienialam, ale juz mam dalej spowrotem ten sam co zawsze.
Kilka dni temu na udach lydkach to ma... i dzis na brzuszku wyczulam.
Miejscami to jest jak by male liszajki- tzn pod palcami tak czuc.
Buzka - broda tez wysypana- ale to mowie sobie od szala, kurtki czapek... norma zima.
ale dzis to nawet policzka ma czerwone i takie hmm.. papierowe jak by ( wiecie o co chodzi???)
Smarowalam mu i taka mascia na alergiczne takie cos, i nawilzalam natluszczalam i dupa 😠
Ide w pon do dr.. w D to mam i innych ze wymyslam.
Mowilam tez tej na szczepieniu to olala to, i ze mam go obserwowac.
Boje sie czy to nie jakies zapalenie skory??? albo skaza????
ale to juz chyba za pozno no nie???
🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulka moja Oliwka miała takie szorstkie uczulenie na mleko....tylko,ze już jej przeszło i na prawdę sporadycznie jej wyjdzie...ona to miała od urodzenia...może to właśnie to u Marcelka? 🤨
może usuń mu na próbę z diety białko mleka krowiego ,albo poproś o skierowanie do alergologa..
a swędzi go to ?
bo jak tak to polecam kropelki FENISTIL.... 🙂
no i najważniejsze to do lekarza leć w poniedziałek!

nasi znajomi już poszli,mała śpi...a mój jak inny człowiek...cały dzień miły,czuły....szok....ciekawe na jak długo...ale dobra i chwilowa taka zmiana.... 😁
zapowiada się miły wieczór,więc mnie nie będzie...heh......
dobranoc 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łoooooo kurde ,ale tu dziś cisza......my za dwie godziny idziemy na \'\'niedzielny\'\'obiadek do teściów...i żeby choć trochę teściowej zrobić na złość zakręciłam sobie włosy he he...ona ma na głowie miotłę...i nie może przeżyć jak ja mam jakoś ładnie zrobione...heh 😜 😜 😜
lubię ja powkurzać czasem....bo tego to jej się nie uda spapugować 😎
mała teraz zasnęła to akurat jak wstanie pojedziemy i nie będzie marudzić,a potem do moich rodziców...mama zapraszała na sernik no to jedziemy 😁
zajrzę potem 😘
Eluśka ,a ty jak się czujesz????? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem wam, że nie wiem co dzisiaj ugryzło Krystiana ale go nie ogarniam. Wymyślił, że mam z Frankiem jechać tam do niego. NA STAŁE! Na kilka lat!!!!!!!!!!!! Nie ogarniam. Jak mu delikatnie tłumaczę to jest rozżalony i obrażony, że czemu to ja nie chcę bo on tam takie biedny itd. Wiem, że biedny, że tęskni itp ale kurde no jak ja mam tam jechać?! I co ja tam mam niby robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmmmmmm Elka może jakiś gorszy dzień dopadł Krystiana....samotny tam się czuję i dlatego chce mieć swoich najbliższych przy sobie mimo ,że zbytnio sensu to nie ma na dłuższą metę....
szczerze to mu się nie dziwię,ale i Ciebie rozumiem dlaczego nie chcesz...
ciężka decyzja...i pewnie ciężka rozmowa przed wami...
nie wiem co ja bym zrobiła na Twoim miejscu.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry jak dobry...
Wysypka taka sama.. Może tyci lepiej
Brzucho boli wiec nic sie nie zmieniło, jutro do lekarza i niestety juz wracamy do Sebka... 😞
eluś eh może fakycznie ma gorszy dzien, bo to dobry pomysł raczej nie jest.
My dzisiaj w domu bo jest ZIMNOOO!!!
Pieczemy kurczaka na piwie :P
A tak to spokoj, cisza, mala spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś to trzymam kciuki żeby to nie było coś poważnego 😘
  • Ela no tak jak mówią dziewczyny miał dzień zły i stęskniony to chce Was mieć blisko siebie jak ja mojemu powiedziałam,że pojadę za nim to wiesz co mi odpowiedział PO CO ???? nożesz k.... 😮 😮zostałam z taką miną 😮
  • Madzia super że wczoraj wieczór udany 😉,A jak tam Oliwka zdrowa na szczepienie idziesz???
  • A ja dziś mam horror z małym 🤢 w nocy mi nie spał przez dzień mi nie spał teraz o 18 spał 10 min i przez godzine koncert dawał z taką złością że hej szok byście go widziały cały się trzepał 😞 po 15 minut po 19 zasnął i się wierci chyba coś go boli 🤢 jutro oczy na zapałki daję 😞
  • Ucałujcie maluszki na dobranoc od nas 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Madziu dzieki... nie bardzo to pocieszajace mam nadzieje ze to nie to samo.
    Jutro ide do dr z nim i wymusze badania alergiczne z krwi. Niech mam czarno na bialym co jest grane a nie takie domyslanie moze do tego moze od tamtego.
    A z jego noskiem tzn katarem cos.. kurde od wczoraj mu krew leci, masakra jakas ani wody wstrzyknac ani wyciagnac bo normalnie mu sama krew ciagne ☺️ a zatkamy na maksa, tylko mu smaruje wycieram no i ter plastry cos daja ale malo co.
    szlag by to cholera trafil\\ 😠 😞


    Elus a smarujesz to czyms? sprobuj cutibaze.. to masc taka tlustawa na zmiany alergiczne. wczesniej nam pomogla.

    A Motylku kochany, nie wiem bo i rozumiem jego, ze samotny ze chcialby z Wami ciagle byc.
    Ale no powinien Ciebie zrozumiec ze nie rzucisz tak wszystkiego, jak by nie bylo tu masz wszystko, i rodzine i dom i ajkies swoje spr piesiuncie ktorym pomagasz...
    pamietam ze juz kiedys to przerabialiscie wiec musicie znowu wrocic do tego i szczerze porozmawiac.
    😘


    Madziu haha Tym mi grasz 😁 ehhehe ja to samo robie 😁 ahhaha
    My dzis dzien zaczelismy wojna w 3d... 😠 tak mi ten czlowiek kretyn skonczony dziala na nerwy ze szlag by go trafil no!
    Bardzo niewiele mi pomaga od kad jest Marcel,a nasze poczatki jak M sie urodzil wogle jakas porazka zyciowa patologia.
    Ale no o wszystko musze go sie prosic po kilka razy, robi cos sam jak cos chce.
    A ten mi ciagle ze on pracuje on musi odpoczac... 😠 😠 😠 😠 chlera a ja to niby kuzwa siedze plackiem wiecznie pachne i nic wiecej.
    Marze od kurna 1,5 roku sie wyspac, zeby on wstal szybciej zrobil sniadanie czy cos.... a ten nie bo on on on i tylko on. a ja nie musze.
    😠
    Poprostu maasakra 😠 w zlosci mu wykrzyczalam ze jest moja zyciowa pomylka ☺️
    gdybym wiedziala ze tak to wszystko bedzie wygladac to bym sie pukla w czolo co ja wyprawaim wogle.
    Ale no szkurwa ja jestem nauczona partnerstwa w malzenstwie -jak moi rodzice a jak widze cos takiego to krew mnie zalewa 🤢


    popoludnie lepiej, przyszli znajomi bo kupuja mieszkanie chcieli sie poradzic. Marcel mial znowu malego kolege... laski chlopiec 20 m-cy a on mowi kazde slowo 😮 oczywiscie grzeczniutki jak aniolek i Mar go pobil ☺️ 🤔 a ten moj jak taka gluma mala tylko y i yyyyy 🤔 ale nadrobi 🙂



    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ania8888 napisał(a):
    Ela a mialam Ci sie pytac... Czy z agu przyslali Ci ta ksiazke co wygraliscie???
    Bo jest swiateczny i ciekawa jestem czy fajna ta ksiazka??
    Tylko jak widzie to co tam widze to mnie troche zniecheca 😜


    Wysłali ale niestety jakos nie dochodzi.
    Pierwszy raz pomylili adres a teraz to nie wiem.. 🤨 🤨
    Jutro będe do nich pisać, dobranocek.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dzień dobry ja całą noc nie spałam padam na ryjek 🤢 ehhhh nie wiem co się dzieje z Pawłem 😠 był już wyspany około 5 rano 😞
  • Wczoraj mój M się zapytał co chciałabym dostać na urodziny i zostałam stać bo sama nie wiem z resztą największym prezentem będzie dla mnie on sam we własnej osobie 🙂
  • a powiedzcie mi co byście chciały dostał na urodziny jak skończycie 30 lat ,wiem głupie pytanie 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    http://www.youtube.com/watch?v=BgbI5AyCltA&feature=related

    Już dawno miałam wam to pokazać, tam jest taka anegdotka którą opowiada Dorota Zawadzka- opowiedzcie ją swoim partnerom 😉

    Biorę się za nadrabianie bo wróciłam dziś w nocy z roboty i jestem padnięta i niedojebana 😜
    Zostawiłam sobie małego dziś w domu bo mam wolne, a pierdole z nim po -18stopni biegać 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Kasiu!! 🤪 Przeciez ona opisala mnie i Karola 😁 heh
    typowo... to przerazajace troche jak ludzie sa prosci i podobni w budowie i jak wiele ludzi maja identyczne problemy i sytulacje w domu nie zdajac sobie z tego sprawy. No bo latwiej powiedziec .. Nas to nie dotyczy.

    Elus koniecznie daj znac... ja pewnie z tel bede zerkac co chwila 😘

    Perelka ja nie wiem, nigdy nie bylam w takiej sytulacji ze niespodzianki itd...
    Nie mam pojecia jakie masz marzenia, oczywiscie procz jego przed drzwiami co pewnie nie spelni jest troche ciezej w wykonaniu.
    Moze jakas bizuterie? 🙂
    Sa takie sliczne komplety ze swarowskiego pasuja do wszystkiego i cena tez jest fajna jak na takie cacka 😉



    Problem typu nie wiem co robic dzisiaj... 😞 do dr na 14.30... Boje sie troche.
    Marcel mial juz dzis 2 raz hmm krwotok z nosa, lub to byly krwiste smarki 🤨
    wlazlam na kompa i szukam przyczyn. brak witamin bym wykluczyla bo dostaje duzo tymbardziej teraz, oslabienie przemeczenie... hmmm no ale spi duzo, lezymu ogladamy bajki nie lata duzo.
    nie wiem.
    dam znac wieczorem.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej 😘
    Nie mam kiedy nadrobic bo Kacper jest taki zmierzlutki ze juz nie wiem co z num robic by był spokojniejszy 😞
    Ja chora on chory 😞 😞
    jedna wielka masakra..
    M dalej nie ma pracy ;(
    ja teraz mam ja do wtorku na l4
    Wstałam dzis juz o 8 mały spał jeszcze z Matim
    to ja szybko ogarnełam kuchnie bo wczoraj mały z rąk mi nie schodził 🤨
    na 15:30 do lekarza idziemy
    Tesknie za klachaniem z wami
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...