Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sioperka jesli chcesz dobra maszynke do golenia to polecam naprawde ta ,
http://imgs.tootoo.com/da/59/da59776c778d5c3c70d11e8a3844afd1.jpg
Ma bardzo dobre ostrza wiem kosztuje to w pl chyba 50 zl ale jedno ostrze starcza ci na jakies 2 miechy no oczywiscie zalezy jak ci wloski rosna , ja mam ja aktualnie i jestem zadowolona w 10000% nie podraznia , nie drapie, nie skupie, tnie jak zyleta ( i trzeba ostroznie bo sie mozna nia pociac )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem dziewczyny ja mam różową taka z gillette ale satrcza na krótku i ma słabe ostrza moim zdaniem 😉 jak ją znajde w necie to wam pokaże zaraz

http://apteka.we-dwoje.pl/i/b/11/1547
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde w sobote egzamin a ja siedze i tylko czytam to forum, juz chyba ostatni raz dzis! musze do tych ksiazek usiąść w końcu. co do zgagi to ja mam okropną od 3 dni! chyba po truskawkach, ale nie moge sie powstrzymac, wczoraj zrobilam koktajl truskawkowy, pycha taki zimny z lodówki gęsty... mniam mniam, ale potem zgaga jak cholera.
co do fryzur to ja jak sie ostatnio wyfryzowałam to do dziś okrakiem chodze 😁 😁 nie no żart, ale wesoło nie jest, tak mnie podrażniło jak nigdy, chyba przez to że goroco okropnie i cały czas się pocę cała. wczoraj juz meżusiowi zapowiedziałam że po ciąży jak znajdę jakąś uczciwą pracę to za pierwsze jakieś wolniejsze pieniądze robie sobie tam laser! koneicznie przed nastepna ciążą bo ja tak się męczyć całe życie nie zamierzam! a on 5 dzieci planuje 😁 wiec trzeba zainwestowac. serio bym chciala ale troche sie boje i pewnie kupa kasy, ale mysle o tym coraz czesciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę że na zawsze...i z tego co słyszałam, to depilacje laserem - wszelakie - są bardzo bardzo drogie!
Aniu to już tuż tuż do wolności 🙂
ja też uciekam dziewczynki 🙂 wpadnę wieczorkiem poczytać co tu napisałyście.
buziak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.laser.rzeszow.pl/index.php?medycyna-estetyczna/zabieg-depilacji.html znalazłam cennik z mojej okolicy. no ceny wysokie zwłaszcza ze trzeba pomnożyć razy 5, ale zobaczymy, to narazie odlegla przysżłość 🙂 narazie ttrzeba sobie inaczej radzic. a co do odrastanie pisze ze 80% nie odrasta a reszta moze czasem ale słabsze i cienkie, jak dla mnie to lux by było.. narazie marzenia.. a najchetniej to bym całe ciało cobie wydepilowała (oprócz głowy), po co komu te włosiska 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Laski dzis mam plan na dzien zabrac sie za moja szafe....zrobic ostra selekcje.... 😁
a wy tez macie gdzies pochowane te ciuszki co juz sie w nich nie miescicie?
ja to już miesiąc temu to zrobiłam,bo mnie wkurzało że nic niemoge znaleść co namnie pasuje.spakowałam w kartony i na szafe niech czekają do lepszych czasów 🙂 🙂 🙂mam nadzieje że długo tam leżakować niebedą 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martini 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪fajnie ze jesteś 🤪niezaniedbój nas i trzymaj sie kochana!!!wspułczuje lerzakowania,wycierpisz sie przez te 9 miesiecy 😞 😞ale najwazniejsze zeby dzidzi niezaszkodzic, 🙂 🙂 🙂WYCZYTAŁAM COS NA TEMAT AUTOBUSU Z KLIMĄ 😁 😁 😁 😁prZEJEZDZA TEZ PRZEZ BELGIIE???BO JA Z CHECIĄ TEŻ BYM SIE ZABRAŁA 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...