Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No niestety nie da się zerwać bez kary bo też już o tym marze. Płacę 75zł tzn rodzice płacą , a zasięg i cała reszta jest tak do bani, że szkoda gadać. No i te limity też mam. Spodenki z Textilu. Trzeba dobrze pokopać 😜 A ile mam teraz tunik, sukienek itp z lumpa 🤪 Łohohoh 😜 Mojemu ojcu odpierd...... Chyba za dużo na słońcu siedział. Jak jestem w ciąży wyjątkowo opanowana tak dzisiaj jak go nawalonego słucham mam ochotę wyjebać mu w gębę...Chociaż nie. Brzydzę się jakoś w ogóle go dotknąć...Upokarza moją matke i wszystkich w okół. Żałosny jest 🤢 Mój durny brat jeszcze na ryby pojechał zamiast mi tu pomóc bo coś czuję, że jak kuzyn z żoną pojadą do domu to ojca łapy zaczną swędzieć 😞 Bo już po nim widzę, że agresor się mu w oczach plącze. Niech tylko spróbuje mame dotknąć to mu chyba patelnią wykurwie 😠
Przepraszam za słownictwo jeśli którąś uraziłam 😞 I dziękuję za milusie komentarze zdjęć 😘 Śpijcie słodko zboczuszko-głodomorki i zakupoholiczki w jednym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O a wy jeszcze śpicie? Dziwne 😮 Ja tam już nie śpie. A tak serio...Wykręciło mi maksymalnie obie nogi! Nie wiem ile to trwało. Złapały mnie tak silne kurcze w łydki, że widziałam każdy wygięty na maxa mięsień na nich. Trzymało tak długo i mocno aż zaczęłam płakać z tego bólu a pies zwiał wystraszony z łóżka bo tak się zaczęłam rzucać. Myślałam, że jakoś to rozmasuje, ale gdzie tam...Brzuch mnie przy tym rozbolał i napiął się okropnie. No mówię wam...Nic i nigdy mnie tak nie bolało. I rzucałam się taka wygięta nie wiem ile czasu...Synuś chyba dla otuchy zaczął się ruszać żeby dać znać , że nic mu nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuterfly: Kto śpi ten śpi ja już na nogach 🙂
a dziś egzamin masakra, całe popołudnie i wieczór wczorajszy nauka ;/
oby dziś były tego owocne efekty trzymać kciuku dwupaki!! 🙂
Będzie ze mną moj synuś więć licze z brzusia na jego pomoc 😜
dziś mnie tak słodko obudził kopniakami chwile przed budzikiem 🙃
Ok buszki moje Miłego dnia wam życze ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki ,ja cala noc nie spalam tak goraco zero wiatru masakra .Agaa narazie probuje przekonac swojego M na imie Pawelek lub Mariuszek zobaczymy co mi z tego wyjdzie 😉 buuterfly fajne zdjatka 🙂 a z tymi skurczami miesni to jest katastrofa ja ostatnio siedze z nozkami w misce zimnej wody i smaruja ta perfecta pomaga przynajmniej opuchlizna schodzi ja jutro mam isc na to wesele ugotuje sie tam zerkne pozniej zachwile bable musze budzic i do szkoly wizc milego dopoludnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!Butterfly współczuję ci wczorajszego wieczoru...mam nadzieję ,że twój ojciec się w końcu ogarnie,bo szok przegina.....a co do zdjęć to super brzusio masz chudzino ty jedna 🙂 🙂 🙂
Dosik ,a ty się nie martw na pewno sobie poradzisz z egzaminem!!!!mi się dzień średnio miło zaczął oczywiście dzięki mojemu kochanemu mężusiowi,który umiejętnie popsuł mi humor.... 😠 😠 😠 ale to nic już ja mu za to się odpłacę he he 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly: świetne zdjęcia 🙂 też bym chciała miec teraz takie nogi, ale niestety zaczely puchnac na maksa:/
zaczelismy chodzic na szkole rodzenia 🙂 polecam, my jestesmy zadowloleni, choc na razie tematy nudza mężów, bo dotycza samej ciąży, ale od przyszlego spotkania ma byc juz o porodzie, potem pielegnacja noworodka (chłopaki beda kapac) 🙂 wiec juz sie nie wynudza 😁
złożylismy łózeczko, założylismyn posciel i jest przecudnie 🙂 we wrzensiu sie ja przepierze i zalozy juz na gotowo, a teraz niech sie sama soba chwali 🙂 😎 😎
Dosik! powodzenia na egzaminach! ja mam jeszcze jeden przed soba i marze zeby go przepchnac do przodu, nic wiecej mi z niego nnie trza, ale to dopiero w srode:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na jego zmianę już nie liczę. A najgorsze jest to, że mój brat odziedziczył charakter po nim. Zero szacunku do kobiet i mnóstwo agresji. Jest bardzo wybuchowy. Przed chwilą mało nie pobił mamę i takie rzeczy do niej gadał aż mi słabo było jak słuchałam. A w oczach to aż taką furie miał jak by na prawdę chciał ją uderzyć. 😞 Biedna ta moja mama. Smarkacz taki a ryja pohamować nie potrafi i do nikogo nie ma szacunku. A mój zjebany tatuś najwidoczniej się z tym zgadza bo nic mu nie powiedział. Jak na miejscu ojca bym podeszła i z liścia wywinęła takiemu gnojowi!!! Matka jest jaka jest, ale to jego matka a smak ją traktuje tu jak ostatnią ściere! Nic, ani nikogo nie szanuje...Aż mi się płakać chce jak można być takim człowiekiem 😞 Ona tu pracuje w polu, w domu i załatwia wszystkie sprawy w urzędach u lekarzy itp a on do niej , że pieniądze w domu nie są jej tylko ojca!!!!! Nosz kurwa!!!! Każdy zasiłek, rodzinne, dopłaty z Unii do ziemii , ojca renta jest tylko dzięki mamie. Bo tych dwóch jełopów to nawet w sklepie się zachować nie potrafi. Wielcy panowie z nosami do góry , a śmierdzą na kilometr....Ech...A najgorsze jest to, że z takimi pojebami to nawet nie ma sensu ,,rozmawiać,, bo ich jedyny argument to krzyk i wyzwiska poza tym ONI zawsze mają racje a to co mówią inni zawsze jest kłamstwem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 😉
Elus ja tez mam nadzieje i trzymam kciuki zeby ojciec sie ogarnol... 😘 a za slownictwo nie przepraszaj.. 😜 ehhe ja tez ciagle klne w nerwach 😜
Jak w nocy lapia tak silne skurcze to zczolgaj sie jakos do pozycji siedzacej i stopami zimnej podlogi dotknij... mi zawsze pomagalo. boli potem bo te miesnie sie przestawia itd ale ja tez mialam takie silne jeszcze przed ciaza to bylam sztywna jak nie wiem a kazdy palec od stopy byl w innym kierunku.. to bylo straszne...
No i tak jak perelka radzi i magnez kochana.... kup sobie rozpuszczalny w tabletkach albo duzo owocow warzyw ktore to maja... bo niby te witaminy ktore mamy brac powinny dostarczac odpowiedniej ilosci ale dupa jasiu.... pic na wode to jest...
🙃

ja lece na targ, moze wychacze cos ciekawego 😉) hihi a chce isc juz teraz puki nie jest tak goraco 😉

Madziu to przepis na placek SHREK 😉
Biszkopt z 4 jaj ( ale ja robilam na tortownicy i wzielam gotow podklad 😜 )
1 duzy sielony kubus lub pysio
3 budynie smietankowe lub waniliowe
1 duza paczka delicji (obojetnie jaki smak)
0,5 l smietany 30%
3 zielone galaretki ( lub 2 zielone 1 zolta)
owoce ( zlote lub zielone ) - do dekoracji 😉
__________________________________
budynie ugotowac w pysiu lub kubusi ( normalnie jak budyn), po stegnieciu wlac cieply na
biszkopt. Delicje ukladac czekolada do gory na calej powierzchni.
Galaretke rozpuscic w szkl wody ( 1 galaretka - 1 szkl. wody)
Ubic smietane dodac galaretke. A na wierzch wyjac 2 galaretki.

Tylko to jest przepis na duza blache prostokatna mi na tortownicy ledwo sie zmiescilo 😜 hehe wiec albo zminiejsz albo rozlej reszte do miseczek 😉

potem dodam fotke jak mi wyszlo 😜 i czy cos wyszlo 😜 ehhehe

do potem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaaaaaaaaa wiecie co dziewczyny ja bym się załamała jakby moje dziecko w przyszłości mnie tak traktowało....my tak się cieszymy i dbamy o nie jak się da a np.brat butterfly tak swojej mamie za wszystko opłaca.....biedna kobieta...mam nadzieję,że nas to nigdy nie spotka..... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczeki jak wam minela noc?
Ja sie wsumie wyspalam chodz od wczoraj znow nie mam zbytnio dobrego humorku bo zdenerwowalam sie na mojego :/ ehh
A i jeszcze dola zlapalam bo rozmawialam wczoraj z tata i mama chyba przez 2h na skype i jakos mi sie tak smutno,teksno zrobilo i wogule juz ponad rok ich nie widzialam 😞
Kurde mol ale mialam dzis sen normalnie dziewczyny obudzilam sie z podniesionym cisnieniem na maxa, snilo mi sie ze bylam na wizycie u lekarki i ona sie na mnie patrzy i mowi no kochana za tydzien rodzimy a ja do niej coo? a ona aa przepraszam za 2 tygodnie 🤪 jakos odetchnelam z ulga ona mowi do mnie prosze sie polozyc zrobimy usg i do mnie bedzie miala pani SZESCIORACZKI 🤪 🤪 🤪 🤪 SZOK normalnie i po chwili porobila mi jakies badania i po chwili ona do mnie mowi ze musze rodzic bo one maja podwyzszona temperature w brzuchu czy cos jakies dziwne zeczy mi wkladali tam blee wogule krzyczalam strasznie obudzilam sie normalnie mokra.
Oby juz nigdy wjecej takich snow :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂
na początek, zanim nadrobie to co pisałyście wczoraj....

Anulko moja kochana 😁 wszystko naj najlepszego! żeby Ci się spełniły wszystkie marzenia i żebyś ze swoim synusiem była zdrowa i szczęśliwa!!!! 🙂 🙂 buziol przeogromny ode mnie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i jeszcze jedno bedziecie cos takiego kupowac?
http://sites.google.com/site/oxfordmovingsale/_/rsrc/1243684986285/Home/reclining%20chicco%20baby%20seat.JPG?height=315&width=420
Bo wlasnie napisalam do pewnej kobiety bo chce cos takiego oddac zadarmo tylko ze napisalam mi ze nie moze zrobic fotki tylko jest to podobne mniej wjecej do tego?
Co o tym sadzicie warto sie przejechac?
Po zakup?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuuuuszki 🙂 Ale mam dobry dzien 🙂 Jedziemy dzisiaj na wies na caaaaaały weekand!!!!! 🤪 🤪 🤪 Tak sie ciesze ze dramat wkoncu wyrwe sie z tego Krakowa 🙂 A co do leżaczka Loli to ja myslalam o kupnie tylko chyba na sufit bym sobie go dała bo ja mam małe mieszkanko i mało miejsca 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde dziś jakaś plaga koszmarów Dosik też miała sny ,że już rodzi i do szpitala nie chcą jej przyjąć a mi z kolei ,że byłam na zjeździe kombatantów wojennych he he 🤪 🤪 🤪 🤪pewnei przez tą duchotę śnią nam się te bzdury 🙂 🙂 🙂Loli nie martw się mnie mój też dziś z rana już wkurzył.....więc nie jesteś sama...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli obowiązkowo 🙂 takie coś się bardzo podobno przydaje, ja szukam tańszego, bo znalazłam taki z fisher price za ok.200zł ale do 18kg to jest 🙂 muszę wyhaczyć jakiś komis. a jak chcą dawać za darmo to bierz bierz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...