Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A mnie moj michu porywa na wyjscie ze znajomymi... hehe oni beda pic a ja patrzec 😜 czyli moj standardzik od grudnia 😜 hehe ale przynajmniej nie bede siedziec jak kolek 😉))

nOo.... to bardzo drogo.. ale tu tez sa takie ceny, to jest najtansze ale jestem zadowolona... czekam tylko az karol przyjdzie i bedzie krzyczall.... AAAALLLEEE ma pecha bo dzis nie wolnoo na mnie krzyczec 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No nie Twoje świeto 🙂
Ja kusze mojego na jakieś lody albo cos :P Mówi zaraz zaraz a w rezultacie siedzi przed Tv 🤔
zaraz siie wkurzoe i jak na złość przed remontem rozłoże mu sama łóżeczko 😁
Nie mam na moim komputerze za wiele zdjęć prawie wszystkie nasze ma on 🙂
ale wrzuce cos napewno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym że ja niedawno byłam w sklepie i jestem ubrana :P
ale chciałm iść się przejść niim wpadnie teściowa ale z jego tempem to ja widze nie wyjdziemy 🤢
Szkoda że was nie ma bliżej :P by sie na jakąś kawusie umawiało i nie musiałabym tego osła prosic o wyjście 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde cos mi sie z laptopem robi... to pole co robi za myszke mam tak gorace ze dotknac nie idzie ... 🤢 chyba lepiej wylacze ten komputer bo zaraz mi sie cos tu spali to calkiem mnie karol powiesi...

jutro bede zagladac 😉 Dominika milej wizyty tesciowej 😜 ehhe
buziaki i milego weekendu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje nogi się popsuły 😞 Normalnie nie działają...Nie mogę łazić tak mnie bolą. I to wcale nie słabnie tylko bolą coraz gorzej. A jutro po ginie miałam iść po buty i na zakupy z rodzicami. Nie wiem jak ja to zrobię. Z koleżanką miałam się dziś spotkać, ale nie dam rady 😞 Jutro u nas dni miasta są i mam zaproszenie od kolegi i jego dziewczyny, ale ja tam nie wystoje przecież 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam co tam pisałyście 😜 Wy to będziecie jakimiś dziwnymi matkami hehe 🤪 Nie to co ja taka poważna, stateczna mysz 😁 Widzicie...Krystian wyjechał i nie ma problemu kłótni 😜 Z resztą od kiedy jestem brzuchaczem on wyluzował i stara się nie narażać.
Mój przepis na koktajl:
truskawki lub banany lub coś 😜
cukier
lody waniliowe lub wanilia+kostki lodu
blendero-mikser 😁
Wrzucamy wsio do dzbanka i pusz de baton hehehehe 😁 Dobrze napisałam prawda? W końcu miało się ten anglikański w szkole 😁 Moje zdjęcia możecie sobie na NK luknąć. A nowe to może jutro porobie bo dziś nie czuję się zbyt a(bs)trakcyjnie by się tu obnażać...A tak swoją drogą to pięknie, pięknie się rozkręcacie...Najpierw były foty ubranek itp dla berbeci, później brzuszki, pępuszki, teraz cyce...Jeszcze kilka miesięcy i będziemy zdjęcia wstawiać swoich piczuszek i liczyć szwy 🤪 Która ma więcej hehehe 😜 Bo chyba do tego zmierzacie. 😜
Aaaaaaa widzisz Anulko jedna!!! Tak ostro pieściłaś paluszkiem laptopa aż się zagotował biedny 😁 Pewnie zbyt intensywnie wpatrywałaś się w Dosikowy kostium wariacie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela a Ty to niby normalniejsza? 🙂 sikałam przy Twoim poście równie mocno jak przy rozmowie Anula-Loli-Dosik 😜 ciekawe co to masz z tymi nogami? ale to jakieś skurcze są? czy bóle mięśniowe? hmm albo to po tych skurczach nocnych tak Cię teraz bolą? dobrze że idziesz do tego lekarza jutro!

ojj Monia ale Ci dobrze! mój mnie nigdzie nie zabrał...dzisiaj 🙂 może jutro?

a ja byłam u szwagierki po ciuszki jej córeczki 🙂 myślałam że będzie tego więcej...i tylko pare ciuszków powaliło mnie z nóg, reszta jest taka...hmm bardzo używana 😉 ale teraz wiem na czym stoje i wiem co jeszcze muszę dokupić! np. tą wanienkę 🙂 ale za porządki wezmę się od poniedziałku i za ostateczną listę 🙂
dostałam też od niej szlafrok i dwie koszule do szpitala!! także bardzo się cieszę, że kolejny wydatek odpada 🙂 i podobno jej wózek to też spacerówka!! więc bosko 🙂
czyli np. możemy fotelik do samochodu kupić jakiś fajniejszy!
ok, nachwaliłam się, ale cały czas jak byłam u niej, to myślałam ile Wy tu fajnych rzeczy wypisujecie i jak śmiesznie musi być! a mnie tu nie ma 😜 ale na szczęście mało mnie ominęło 🙂

haha ale propozycja zdjęć szwów dana przez buuterfly była the best! i te pusz de baton 🙂 🙂 🙂

słodkich snów moje kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny !witam z rana później raczej nie będę miała czasu żeby zajrzeć na forum,więc teraz wpadłam na chwilę....PO PIERWSZE MUSZĘ STWIERDZIĆ ,ŻE JESTEŚCIE STUKNIĘTE....NORMALNIE SIKAM Z WAS 😁 😁 😁 😁 😁 😁....w ogóle buuterfly mnie co rusz rozbraja he he 🤪 🤪 🤪 🤪niezła agentka 😁 😁 😁....co do zdjęć to chciałam wam dodać z moim czubkiem,ale jednak zrezygnowałam jak zobaczyłam zdjęcia Loli....okropna pastwi się takimi super fotkami,że aż wstyd dodać własne 😜 😜 😜 😜 😉 😉 😉
ale dziś miałam noc.....po pierwsze hałasy za oknem jak co piątek(mieszkam w centrum),po drugie bezsenność i na koniec jeszcze zgaga mi przyszła no okropieństwo jakieś....tylko mała mi rekompensowała to ,bo razem z mamusią nie spałą i się słodko wypinała 😁 😁....dziś mój znów w pracy ,a potem ma zaliczenia ,więc idę z mamą i siostrą na miasto na jakieś zakupy na szczęście nie jest dziś aż tak upalnie więc dam radę he he
życzę Wam udanego weekendu buziak dla maluszków 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć lachonki...Ja to wczoraj takie głupoty z niewyspania już chyba skrobałam 🙂 Ale spoko...Wczoraj do późna rodzice mieli gości i ten jeden ryj tak głośno nawijał, że nie mogłam zasnąć. A o 6 pobudka z powodu bólu tych patyczaków-nóg i brzucha. Zaraz jadę do lekarza. Próbuję się jakoś uszykować, ale słabo mi to idzie. Napiszę jak wrócę 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dzecwzyny, naczytać sie was nie moge, ale przynajmniej sie humor poprawia jak sie was czyta 😁 ja teraz tak migiem przeltauje po kilka waszych stron pisania bo bym juz nie wyrobila:P
W ogole to bardzo zaczal mi ostatnio brzuchol rosnac:
25 tydzien -100
i na te upaly to nic tylko pije, juz nawet nie wiem ile litrow dziennie 🥴 ale chyba z tym nie mozna przedobrzyc, wiec pije dalej 😁
Milego dnia Brzuszki 🙂
PS. ostatnio sie dowiedzialam ze juz sie nie stosuje spirytusu (ostatnie przpeisy z kwietnia) tylko octenisept, ale to moze jeszcze nie we wszystkich szpitalach weszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki 🙂
no faktycznie wczoraj była akcja na tym brzuszku 🙂 jak sobie o tym pomyślę to się do siebie uśmiecham 🙂 tym razem do siebie! nie do kompa 🙂
mnie czeka dzień sprzątania,a wieczorem przychodzą znajomi...
sioperka wcale Cie i jego nie widać na tym zdjęciu tak dobrze! 🙂 ale racja...mi też sie odechciało pokazywać swoich fotek jak zobaczyłam te od Loli 🙂 sikorka!! 😁

Elu to czekamy na wieści od Twojego lekarza! powodzenia!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej zboczuchy 😉
elus....na to wyglada ze moj komputer wczoraj rozdziewiczylam i dostal orgazmu 😁 😁 😁 ahahha przez Dosik +Loli+ Aga... hahha ehehhee 🤪
i przepis z pusz batonem ...super 😉) zrobie tez kiedys 😜
Aaa te Twoje nogi...kurcze nie wiem co ci poradzic...jedynie na wieczor jakis masaz ich rob ...oklepuj lydki bokami rak, i ugniataj le tak jak bys ciasto robila, i walkuj (noga miedzy rece i wiesz jak rulon 😜) bo nic innego nie przychodzi mi do glowy... no i prysznicem je potraktuj 😉
No i czekamy na wesci od lekarza 😉

ehh mnie maz wczoraj zabral...mhmm.. do swoich znajomych.... ehhmyslalam ze spedzimy ten dzien sami itd jakas kolacja czy cos a ten standardowo do znajomych swoich durnych, nikt nie wiedzial ze mam urodziny bo skad... tylko jeden ten nasz najlepszy kolega przyszedl i moja Anius siostrzyczko jeszcze raz 100 lat i buziaki dawal... haha prawie slimaka ale sie nie dalam ;p ahahha on jest smieszny taki 😉 a tak to karol gadal kazdemu co przyszedl ... to skladali zyczenia,Ale to tak glupio bo wiecie takie...nie wiem ... jeden kumpel pognal nawet do sklepu i kupil...rafaello iii winko czerwone... wypilam moze niecale pol lampki i wiry.. ahha jak skoncze karmic i wypije pol piwa to mnie zmiecie 😜 ahah

A maly tak wczroaj kopal....ehh normalnie brzuch latal jak bym jakiegos ptaszka w kartonie zamkla tak sie swigal.. 😜 ehe a dzis boli mnie brzuch od tych jego wygibasow...bo i po zebrach wali i czuje ze nogami sobie przebiera... 😉 aahhh boskoo tylko czemu to musi tak bolec;(

Sioperka..no wlasnie na tej fotce tak nie wyraznie...ale calusek slodki 😜 ahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha jakie wypracowanie... ale co tam pewnie nie bedzie mnie dzis przez caly dzien to notatke macie za wszystkie posty 😜


a mialam sie pytac jeszcze.... was tez tak komary gryza i puchniecie od tego?? bo mnie wczoraj pogryzly i stope mam jak balon i dizs jak flinston pojde chyba boso po zakupy.. mam 3 kolana... i 3 oko mi sie chce wybic... z rak juz zeszlo.. ale masakra kurdeeee zaden off nic nie daje.
wypilam wczoraj calcium i dzis i dupa dalej jest jak bylo;/

lece dziewuszki milego dzionka moje zboczuchy:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ale tu pustki jednak tradycyjnie w weekend to prawie żadna nie ma czasu na forum....ja na chwilkę zajrzałam do was z neta siostry no ale widzę ,że niepotrzebnie...bałam się,że będę miała zaległości w postach, a tu nic się nie ruszyło 😮 😮no to ja również spadam miłego dnia laski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia ja też weszłam teraz na chwilkę i patrzę że nic się nie dzieje, a nagle Ty zaczynasz pisać 🙂
u mnie jest tak gorąco że się rozpływam 😞 cos okropnego 😞 marzy mi się potoplanie w jakiejś wodzie!
to pewnie z tego sprzątania tak mi bardzo gorąco 😞 i coraz wolniej mi to idzie! 🙂 masakra
miłego dnia kobietki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...