Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczynki 😉 już jestem. nie pisałam długo bo wczoraj mnie nie było cały dzień, późno wróciliśmy, jeszcze przed poludniem pojechalismy do moich rodzicow na obiadek i tam spedzilismy popoludnie a wieczorkiem bylismy na jakims festynie, sami rodzice z dzieciaczkami prawie ale nawet fajnie bylo, mialam buty na 1cm obcasie a i tak musialam zmienic na plaskie japonki b o nie dawalam rady, ciezka juz jestem jak nie wiem, nogi mi w tyłek wchodziły jak wróciliśmy, całe popołudnie na nogach, zero siedzenia, no i pod wieczór właśnie też mnie coś zaczeło kłuć na dole brzucha z boku, ale to chyba dzidzia tam tak kopała bo się z tam ruszałą w tym momencie jak bolało. wogole to dziwne bo dosc glosna muzyka tam byla a dzidzia nic, nie wiem czy spala czy sie bala, no ale jakby sie bala to chyba by kopała właśnie... stałam dalej specjalnie zeby az tak głośno nie było ale momo wszystko powinna chyba jakos reagowac, odezwala sie dopiero jak w lozku lezalam, moze lubi taka muzyke 🙂 gorzej bo tam disco polo leciało 🙂 nie bede na ful po porodzie puszczas dico polo zeby mi sie dziecko uspokoilo 😁

tak jeszcze wpomne o facetach co tu piszecie ze tak o kasie nie mysla itd.. mi sie wydaje ze to o co inne chodzi, bo moj np jest bardzo oszczedny i nie kupuje nigdy pierdoł itd, i najpierw o mnie i innych mysli a na koncu o sobie zeby cos kupic czy cos, ale odkad jestem w ciazy to ciagle sie rozglada za czyms, to jakis sprzet do garażu a teraz laptopa szuka, wprawdze taniego bo tak kolo 1000 ale to zawsze jakas kwota, tyle ze on juz dawno chcial kupic, bo starego chcemy dac moim rodzicom,. to nie jest jakies bardzo wazne zwlaszcza ze kasy nie mamy, z praca nie wiadomo jeszcze czy bedzie dalej i moze byc ciezko, remonty mamy i dla dziecka jeszcze nic nie kupione, ale właśnie mi sie wydaje ze oni maja takie poczucie ze jak sie dziecko urodzi to juz beda tylko o nim myslec i nie bedzie kasy na nic innego i to takie ich ostatnie zrywy.. ok zmykam bo deszcz zaczal padac a ja pranie mam na polku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć kochane 😉
u mnie znacznie lepiej! wczoraj od razu po tym jak się położyłam to ból zelżał...później jeszcze raz tak na chwilkę zabolało, ale cały czas prawie leżałam i chyba mi pomogło. W czw do lekarza,więc mu powiem...oby nie zalecił całodziennego leżenia,bo dostane do głowy!!
humor też jak by lepszy, chociaż w nocy mało spałam! 🙂 u nas burza jak cholera!! 😎 waliło,padało i błyskało się strasznie!
a mój wczoraj wieczorem obserwował jak mi brzuch faluje i był zachwycony 🙂 ale kompa i tak chce kupić!! co za matołek! 🙂
coś się miałam zapytać...zapomniałam...
a co z Ani85? ona to się właśnie dawno nie odzywała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Ania masz racje bo wiadomo ze jak sie dzidzi urodzi to naprawde nasze zycie sie zmieni o 360C
Ale najbardziej przeraza mnie jak niektore kobitki kupuja juz pampersy na zapas a ja jeszcze tylu zeczy nie mam 🤪 masakra jakas 🤪
Ciekawe czy dzis tez bedzie tutaj taka cisza 🙂
Ja zaniedlugo do lekarza lece ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli ze wszystkim zdążysz, nie bój żaby 🙂
a ja np. kupuję pampersy bo znajdę jakaś promocję, to aż szkoda 🙂

fajnie że do lekarza dzisiaj idziesz 🙂 napisz potem co Ci powiedziała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ani razu! 🙂 powiedział mi że widzi że dobrze pracuje, że to nie jest potrzebne...to się muszę z nim zgodzić 🙂 ale było by to niesamowite uczucie usłyszeć 🙂
czy któraś jeszcze ma tak jak ja? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam prosbe do ani88 zeby zamiesciala tu przepis na tego placuszka z truskawkami co robiła bo mi stoi to zdjęcie przed oczami a mam truskawy w ogródku to szkoda żeby sie zmarnowały, dziś może zrobię ten co ela wkleiła , ale fajnie jakby tak sam sie zrobil a ja bym tylko zjesc go miala 🙃

agus ja sluchalam serducha tylko na tym 3d bylam, tak t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu kochana 😉 a znasz coś co się samo robi? 😁
jak tak to podziel się, bo też tak chce 😁

moja teściowa robiła wczoraj ciasto z truskawkami: biszkopt, krem i truskawki z galaretką. Przenosiła to wszystko w okrągłej blaszce i źle chwyciła...wszystko poleciało na ziemie!!!! a i tak cała rodzina jadła 😜 zasada 3 sekund, wiecie? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh ja słyszałam o zasadzie 7 sekund 🙂 lepsza jestem, ale to i tak pic na wode, ogladalam kiedys galileo i mowili ze neiwazne ile lezy i tak sie dziadowskie bakterie przykleją 😉 ale co tam czasem i bakterie potrzebne, zwlaszcza jak cos dobrego spadnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 25tc chyba byłam może z 3 razy...a teraz mam być co wizytę i przypuszczam że niedługo zamiast co 3tyg będziemy się z ginem widzieć co 2...czyli na m-c 120zł do kieszonki ginusia 🙂 ale niech sprawdza, niech se patrzy!
Loli Ty mi pewnie nie uwierzysz, ale mi jeszcze do końca nie odrosło po tym ostatnim Veetowaniu!! 🙂 jakiś dziwny buszyk mam 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli to czesaj czesaj 😁 Ja juz wcinam sniadanko. Pogoda u mnie tez nie fajna pada kurka noo 🤢 i grzmi do tego!! No ale to nic.. Ja serduszko słysze na każdej wizycie jak jestem bo babka sprawdza ale oczywiscie mi nie powie małpa jedna 😁 A jeżeli chodzi o ciacho to napewno z ziemi było lepsze ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teściowa zapewniała że dopiero co myła podłogę!! ciekawe...w niedziele???? 🙂 🙂 nie wnikam...a Galileo też często oglądam 😁 wczoraj np. boczek prostownicą do włosów smażyli hehe

Loli widziałam ile Ci tych kłaków urosło! ja też mam, mam nadzieję że wypadną...bo wypadną no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu...hmm to może Ty masz tam coś fajniejszego ode mnie? 😜 bo mój jakoś nie chciał do tej pory patrzeć 😁
nooo um nie też ciemno i pewnie zaraz mi net zniknie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...