Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wstalam rano i pomyslalam ze kurcze jakas taka pustka, uczyc sie nie musze.. w domu nikogo nie ma, musze zrobic obiad i pasowaloby poprasowac troche, ale poza tym to luzik 😉 fajnie byłoby mieć już dzidzia przy sobie, ale z drugiej strony mnie to troche przeraża czy dam sobie rade, bo jak mialam kiedykolwiek do czynienia z malymi dziecmi to fajnie bylo chwile ale na dłużej to nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja tam zobaczę...jak się taki skurcz powtórzy to też sobie kupię magnez, bo ból był przeogromny 🙂

Aniu nooo ja mam to samo 🙂 jak było dzidzi to na chwilę, słodziutkie, pachnące i grzeczne 😁 i widzę tego mojego Aniołka w takim samym świetle, a to pewnie się diabeł wcielony okaże który będzie rycał 🙂 robił śmierdzące kupy i gryzł mnie po sutkach 🙂 🙂 gryzła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Ania, ja miałam do czynienia z maluchami sporo ale też jakoś na dłuższą metę było to meczące, ale opieka nad czymś bobasem, płacz obcego dziecka a opieka i płacz swojego to całkiem maleństwa inna sprawa. Me maluchy będa nasz i tylko nasze i tylko nasze, tylko na nas będą mogły liczyć i będą nas kochać najbardziej na świecie - tak jak my je. Juz przecież znamy je dość dobrze, tak jak one nas bo już chwilę mieszkają w naszych brzuszkach, wiemy kiedy śpią a kiedy i jak harcują, później będzie tylko lepiej jak bedziemy mogły spojrzeć jak śpią, jedza płaczą, smieja itd. ja juz sie nie mogę doczekać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzusie 😉
widze mówicie o skurczach łydek, też je miewam, masakryczny ból ;/
a ja wstałam przed chwilą i zaraz się zacznie, sprzątanie itp ;/
ehh przeraża mnie ten remont 😉
Miłego dnia Słonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!widzę,że nie tylko mnie te skurcze napadły.....mnie po nich do dziś boli jedna noga...mi polecono pić na nie wapno musujące....nie wiem czy coś da jutro idę do lekarza to się dowiem czy wapno czy magnez....ciekawe co mi jutro waga powie ,bo nie ważyłam się nigdzie indziej jakoś chyba ze strachu..jut będzie chwila prawdy ha ha 😁 a moja maleńka ostatnio bardzo ruchliwa i musi być już naprawdę duża, bo jednocześnie czuję ją dosłownie w każdej części brzucha i to całkiem mocno 🤪 🤪 🤪moja kochana....... 😁 a co do pęcherza to faktycznie teraz to nam maleństwa uciskają podobnie jak na początku ciąży i szczać będziemy na okrągło..... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak wy ale ja w nocy lece do wc nawet do 3 - 4 razy
a jak nie polece to rano czuje sie jakby miał mi pęcherz wybuchnąć 😁
ja małęgo teraz najczesciej czuje wysoko koło żeber albo po bokach brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w nocy jeszcze nie wstaje 😉 naszczescie do wc .
Sioperka no moja dzisiaj jak mnie kopla normalnie tzw w skore to az mnie zabolalo ;/ i tez ja juz czuje ze jest obrucona i kazdy jej ruch czuje masakra ;/ jeszcze chwile a jeszcze wjeksza bedzie wjec nie wiem jak to puzniej bedzie 🙂
SIoperka dowiedz sie czy twoja tez juz glowa w dol 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej dziewczyny właśnie czytałam o tej Kamili z października co już urodziła Maję..
nie wyobrażam sobie jaki strach jej teraz towarzyszy..
mam nadzieję, że z jej maleństwem wszystko będzie dobrze..

Agaa co do zdjęcia brzuszka, to poproszę przyjaciółkę żeby mi zrobiła to postaram się wstawić w tym tygodniu.
Eluska moje poszukiwania łóżeczka nadal nie przyniosły żadnych rezultatów.. Nie wiem na co się zdecydować. A Ty, słońce kupiłaś już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik jeszcze obudzacego kopniaka nie dostalam 😉

Ahh mialam sie wam pochwalic moimi pazurkami wjec wklejam fotki 😉
[URL=http://img413.imageshack.us/i/mojepazury.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/452/mojepazury.jpg[/IMG][/URL] <--Moje 😉

[URL=http://img138.imageshack.us/i/pazuryf.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8260/pazuryf.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
btw. dziewczyny i tak żadna z Was nie pobije mojego wstawania do toalety w nocy 🙂
nie dość, że mam taki ucisk na pęcherz ( mały jest osadzony bardzo nisko, na przedniej ścianie brzuszka) to nadal przechodzę tę kurację antybiotykową za pomocą globulek dopochwowych.
Każda, która kiedykolwiek korzystała z globulek wie o czym mówię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam już kiedyś tak ,że przez sen czułam jak mała kopie...i jednego razu mnie to nawet obudziło.....a co do ułożenia małej to na ost usg była już główkowo i jeżeli się nie obróciła to jest już dobrze ułożona...mój lekarz był z niej zadowolony ,że tak ładnie ułożona i mówił oby tak dalej he he 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tutaj sa mojej kolezanki 😉 wczorajsza magia jak to aga powiedziala 😁
Agus wiem wygladaja wlasnie jak jakies naklejki albo cos a to wszystko jest robione wlasnie ta metoda wodna 😉 boskie wychodza normalnie, od teraz juz tylko bede robila takie pazurki za kazdym razem wychodza innne i nie trzeba sie glowkowac jaki sobie wzorek zrobic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku też czytałam teraz o tej dziewczynie z pażdziernika co urodziła 😞
Oby jej córeczka to przeżyła 😞 , tak mi się smutno zrobiło, Mała musi być silna.
Aż się wystraczyłam że ja nie donosze ciąązy alnbo coś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite,dosik ja tam nie czytam takich rzeczy ani nie zaglądam na inne fora ,bo ja zaraz panikuję jak czegoś złego się dowiem u którejś dziewczyny w ciąży i boję się ,ze i mnie to spotka więc wole unikać takich historii.......przynajmniej spokojniejsza jestem ....a wy się nie stresujcie będzie dobrze....i tamto maleństwo też na pewno z czasem dojdzie do siebie i będzie zdrowym maluszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli a mi te drugie się mniej podobają, od Twoich 🙂 jeśli mam być szczera, a w ciąży jakoś ta szczerość mi bardzo łatwo przychodzi 🙂 nie potrafię kłamać!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...