Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

następna przy której można się nabawić niezłych kompleksów 😉 skąd Wy tą urodę bierzecie?? 🙂

nie Loli ja też nie mam takich bóli pulsacyjnych...może mała Ci na czymś usiadła. nie denerwuj się...coraz więcej będzie takich dziwnych sygnałów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa ale ja juz to wlasnie mam dosc czesto i czasem wystepuje mi to 2-3 razy dziennie , to jest taki delikatyny impuls na dnie macicy ale go czuje i trwa on czasem hm 10 min i puzniej przestaje, ciezko mi to opisac ale mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi 😉 czasem mialam takie impulsy na rece jak mi jakos krew dziwnie pulsowala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli a Ty wg suwaczka brzuszkowego masz dzisiaj 30tc! gratulacje 😉
za bardzo się przejmujesz, tak jak któraś dziewczyna tu pisała ( chyba Monia? ) że jak będziemy tak o tym porodzie gadać, to sobie go wywołamy! nie obserwuj siebie tak intensywnie, bo się denerwujesz, tam się wszystko napina....póki nie krwawisz i odeszły Ci wody i mała się rusza, to jest wszystko ok słońce moje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak macie dziewczyny to włączcie sobie tvn style, jest o ciąży 🙂 tzn za chwilkę bo jest reklama, ale bardzo fajny program 🙂 i nie trzeba wstawać koło 6tej jak sioperka 😁 chociaż pewnie ten z rana, jest dużo fajniejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluśka no piękne zdjęcia 😁 - dziewczynka jak z obrazka normalnie 🤪
Loli może to skurcze tego Braxtona podobno one sa teraz dosć odczuwalne i można je pomylić ze skurczami przepowiadajacymi, ja nie miałam nic takiego do tej pory, jak sie martwisz skocz na
KTG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Qrka wszystko mozliwe, kurde dziewczyny jak bym byla w polsce to bym odrazu poszla do lekarza i sie zapytala, a tutaj niestety sama nie moge isc bo im tego za cholere nie wytlumacze niestety moj angielski nie jest taki dobry zebym mogla sie dogadac i czesto jest tutaj tak ze polowy zeczy nie dam rady sie zapytac jak nie ma tlumacza :/
A same wiecie ze przez tlumacza to kiepskawo sie rozmawia , juz nie ma takiej swobody miedzy pacjetem a doktorem ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli, no tak tego nie wzięłam pod uwagę, uważaj więc na siebie gagatku 😘
ja idę cosik kucharzyć, bo to juz ta godzina a pomału się zaczynam robić głodniutka (połowa paczki delicji nie pomogła) 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nic ciekawe nie było...o umowie o pracę itd 🙂
i podkładzie do łóżeczka...czyli o tym co już wiemy 🙂

hmm Loli nie ma co się krępować przy tłumaczu, to teraz jedyne rozwiązanie, więc pieprz to wszystko i pytaj o co chcesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa czasem jak przyjdzie tlumaczka ktora ma 50 lat i sie na ciebie krzywo patrzy jak sie cos ciebie lekarka zapyta i, nawet raz mialam sytuacje ze nie umiala wogule tego przetlumaczyc, wjec nie wiem co to wogule za tlumacz, masakra oblesna i wogule wjec najchetniej to juz chcialam wyjsc z tej sali i zawsze jak ide do lekarza to sie modle zeby jej przypadkiem nie bylo...
Jedna mi sie fajna trafila ale tylko pare razy,
A jak ostatnio bylam to ta polka taka mila i wogule ale tak jej zle z oczy patrzylo ze szok widac ze falszywa taka ze az smierdzialo od niej na kilometr i jakies dziwne pytania zadawala co to wogule ja nie powinny obchodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś!!!!!!!!!!!!! ja myślałam że Ty tłumaczem nazywasz jakaś swoja koleżankę!!! i że ciągle z jedną osobą chodzisz!! 😲 o kurde! i co? musisz jeszcze coś za to płacić że jakaś obca, obleśna baba do tego niemiła idzie tam z Tobą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka udam, że nie widziałam tego wpisu o delicjach, bo jeszcze jest mi gotów smak na nie przyjść...a u mnie na połowie paczki wierz mi że by się nie skończyło 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...