Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli ja to chyba starsza od Ciebie jestem troszku (27) hehe jak kiedys przeczytalam ze ktoras pisala "o jejku jaka ty stara jestes" do innej ktora miala chyba 22 czy jakos tak to sie normalnie zestaruszylam.

Agaa no nie powiem jak nieraz czytam wasze posty to ryje caly dzien ze smiechu. Bardzo lubilam czytac o kremie Veet hehe. Ja tez mam jak to moj maz mowi lustrzyce hehe nic nie wiedze, teraz to juz zarosne jak go nie ma. Bo my tam lubulismy w fryzjera sie bawic hehe 😁

Loli my do 28 lutego mamy odebrac dom bo kupilismy. Ja mysle ze w listopadzie z maluszkiem polece, potem wroce na przeprowadzke i potem juz na stale. A Marcin przyleci teraz na porod, z miesiac posiedzi ze nami i spowrotem ta, a potem wroci na przeprowadzke. Po co mam siedziec w Polsce a on tam jak i tak bede siedziec w domu. Przez 8 miesiecy beda mi placic (macierzynski + wakacje + ferie itd bo wszystko na zwolnieniu hehe nauczyciele tak maja) wiec tam bede siedziec w domku z malym i robic papierkowa robote i kupe kasy z tego miec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwa eee tam stara no co ty 😘
Ja tez jakos w listopadzie bede leciala ale znow do polski 😁
Aha to widze ze troszke zamieszania bedziesz miala ale dacie rady 🙂 bylas juz tutaj czy to bedzie twoj pierwszy przylot?
Bedziesz leciala z maluszkiem czy samochodem?
Nie obawiasz sie co do malenkosci malucha?
Bo ja sie wlasnie tak zastanawiam nad tym samolotem no ale chyba innego wyjscia nie bede miala 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj Iwwwa!! we fryzjera mówisz? 🙂 ajj to straciłyśmy takiego kompana do rozmowy ze hej!! byś też nam coś na ten temat poopowiadała 😁 bo u nas to żaden chop się chyba na to nie zdecydował 🙂 ajj szkooooda szkooooda 😉 może temat jeszcze powróci 😁
no i nareszcie jest ktoś odrobinkę starszy ode mnie...uf 🙂 bo tu przy tych młódkach to się Iwa można kompleksów nabawić ze hej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ☺️ ja sie troszke lekko zawstydzilam i nie chcialam sie wychylac ale ostatnio ja tez sie bawilam we fryzjera z moim 😁 kupa smiechu bylo ale uwiez nie musialam sie tyle meczyc i nogi mi tez ogolil kochany :*
A teraz to juz moge napisac bo nie byla bym sama 🙂 tak to we dwie zawsze razniej 😉

No Iwa mam nadzieje ze teraz bedziesz nas czesciej odwiedzala i pewnie czesciej na komputerku siedziala bo to teraz wsumie najtanszy bedzie wasz kontakt chodz powiem ci kup sobie heyah jak nie masz bardzo tanie rozmowy maja i ja z tego dzownilam smialo kilka razy dziennie 😉 super sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOLI!! NO WIESZ??? myślałam że mówimy sobie o wszystkim 😜 zawiodłaś mnie.... 🙂 🙂
kurde, a może jest Was więcej co? kurcze ja już nie pamiętam jak siusiak wygląda 😞 😞
hehehehee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze mam WAS - zboczone fryzjerki pozdrowić od Anulii 🙂 jutro ma egzamin na prawko ( jazdy ) więc musimy za nią trzymać kciuki 😁

Loli zagroziłam mu gwałtem....nie podziałało....powiałam, że mu odpadnie - też nic, nawet jak powiedziałam że mu zmalał to się tylko śmiał 🙂 już nawet się pożaliłam jego bratu, to ten mi: "zobaczysz za to jak cie wystuka po porodzie 😁 "! zrobiłam się czerwona jak burak i tematu dalej nie poruszam 🙂 🙂 🙂 🙂
ja se to odbije, ojj tak 😁 jak króliki potem buhehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś dziękuję kochana że ze mną jesteś 🙂 hmm do wanny chciałam mu ostatno wejść to zauważyłam że teraz zamyka drzwi od łazienki!! on się mnie normalnie boi 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahahahahahahahahaha " jak cie wystuka po porodzie" nie moge ojaaaaa 😁 jaki tekst bozzze 😁

No tak tylko ze po porodzie to tez z jakis miesiac pewnie czasu zeby sie to wszystko tam jakos zagoilo itp jak nie dluzej ;/

A po drugie puzniej to moze byc kiepskawo z czasem i silami na takie harce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po porodzie to juz kompletna kaplica bedzie 😁 😁 Agaa a z Twoim chłopem napewno wszystko ok?? haha no jak juz sie zamyka przed Toba w łazience to cos dziwnego 😁 Ja bym tam wlazła nawet z drzwiami i władowała mu sie do wanyy i koniec hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'ustawowo' 6 tygodni 🙂 ale boję się też tego żeby on nie miał jakiejś blokady...dlatego nie chce żeby był przy porodzie, żeby widział te wszystkie podkłady, majty i inne, bo się już totalnie zniechęci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluśka, zamknął się, ale śmialiśmy się z tego 🙂 drzwi można otworzyć bez problemu śrubokrętem, więc jak bym serio chciała to bym weszła 🙂 niech go szlak 😜 tak, mój chop jest inny 🙂 ale kochany przez to że inny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 🙂
przepraszam,że się wtrącam,ale podglądałam jak się czujecie i co tam u Was bo jesteście po nas-ja z sierpniówek 🙂
co do seksu-to mężczyzna czasem boi się,że zrobi dziecku krzywdę-nam kobietom wydaje się to może śmieszne i niezrozumiałe,ale miałam ten sam problem- zero zbliżeń i jak tylko chciałam nawet się dotknąć to uciekał,więc rozumiem Agęę... na mojego podziałała (chyba 😁) rozmowa i wytłumaczenie jak dziecku,że jeśli jest wszystko w porządku z ciążą-nie zrobi nikomu krzywdy,a kobieta w ciąży przeżywa jedne z lepszych seksów w swoim życiu... no i wróciliśmy po wałkowaniu tematu do łóżka,no niestety,teraz jest to prawie nie możliwe-bo brzuszek jest ciężki,szybko się męczy i jest coraz mniej przyjemne bo przeważnie kończy się okropnie bolesnymi kolkami. a co do abstynencji po porodzie to jest to około 6 tyg. można pożartować,że trzeba korzystać póki można,bo potem się skończy 🙂
trzymajcie się zdrowo,bo już coraz mniej zostało 🙂 pozdrawiam Was serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam ponownie 😜
Chwila gadania teraz obiadek wtrynia wiec ide z wami gadac
Co do seksu to Agaa podziwiam te chcice bo ja wrecz odwrotnie, nie rusz nie dotykaj.

Loli mój założył sobie na iphonie skype i dzwoni do mnie jak z telefonu wiec nie jest zle. A jak ja do niego dzwonie to place 59 gr /min a on ok 80 gr/min. Wiec tragedii tez nie ma 😜 tym bardziej ze musi wygadac jeszcze ze 24x50 zł bo na tyle doładowań ma kontrakt.

A co do fryzjera. To tak sie zastanawiam ktory sasiad z zonka sie tak bawil bo teraz to juz dupa blada bo do kogo mam isc. Moze jakis sasiad hehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak Aguś, ja sobie z tego żartuję, żeby nie było że mnie to załamuję albo żebym nie wyszła na nimfomankę 🙂 ale tak naprawdę to on to BARDZO przeżywa, brzuch jest dla niego niemal mistyczny! jemu się w głowie nie mieści że tam jest żywa istota. Często mi mówi, że sobie nie potrafi wyobrazić jak przyjdzie do mnie po porodzie i zobaczy NOWEGO człowieka! pierwszy raz w życiu 😉 i do tego to będzie JEGO córka! do tego on się bardzo boi....dużych brzuchów i napiętej skóry 😞 nie mieści mu się to w głowie że skóra może się tak napiąć i trzymać całe wnętrzności w środku 🙂 dlatego uważam, że mój brzuch nie jest jeszcze taki duży, bo się boi urazić tatusia 😜 przestraszyć go 🙂 🙂 wiem, dla tych z Was które nie mają tego problemu, może się to wydać makabrycznie śmieszne 🙂 i tak jak mówie, ja też się z tego śmieję 🙂 wszystko sobie odbijemy później. na razie nie planujemy drugiego, zacznę może znowu brać tabsy i będziemy się stukać do woli, jak kiedyś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...