Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć Aniu 🙂 coś nas ostatnio nie odwiedzasz często? 🙂 jak się czujecie?
widziałam w innym poście ile do tej pory Ci przybyło - wooow 🙂 jestem pod wrażeniem i zazdroszczę 🙂
a dziękuję, za komplement 🙂 wiecie że ostatnio jakoś milej, coraz milej mi się takie komplementy przyjmuje? ciąża zmienia człowieka 😁 kiedyś to bym powiedziała - aaaa daj spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff Aniu no to widze ze tez nie za wiele to samo ja mam praktycznie ale wlasnie zaniedlugo bede musiala zrobic sobie pozadek spisac ile mam czego bodów itp, zeby puzniej wiedziec mniej wjecej czego mi brakuje, bo jak narazie to mam wszystko wzucone go jednego pudla i siedzi czeka sobie, a jeszcze jedno pudlo ma mi przyjsc z polski 🤨
Lece zrobic sobie jakas kanapeczke 😉 bo cos sie glodna zrobilam 🙂
Wy juz po sniadanku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze przed...mam stary chlebek z soboty i jakoś nie mam na niego ochoty...chyba go sobie na patelni z serkiem podsmażę 🙂 oooo 🤪

dziewczyny, jeśli macie tylko możliwość to polecam Wam tą gazetkę, do kupienia ( 4,9zł ) albo chociaż do przeglądnięcia
[URL=http://img31.imageshack.us/i/img3067t.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5792/img3067t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
zebrane w kupe jest w niej masa rzeczy, nie zdążyłam jeszcze przeglądnąć do końca, ale bardzo mi się podoba 🙂 POLECAM! ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie zaglądałam bo jak coś zdążyłam napisać na Krakowie to mnie wywalało i tyle było siedzenia ale mąż zrobił neta i mam nadzieję będę częściej 🙂 z obwodem też nie mam się czym chwalić dalej jest tyle ile było (87cm) ale mam wrażenie że mój brzuch tj jego kształt zależy od tego jak się małe ułoży...a i w czwartek jadę na usg mam nadzieję że będę wiedziała co tam siedzi 😉
a co do tego przypadku też takie słyszałam że nie zawsze rodzi się to co na usg widać 🙂
z ubranek mam śpiochy 0-3 i 3-6 msc po 3 szt, 2x ręczniki dla bobka, body z długim na 0-3 i 3-6 po 5 sztuk, i body z krótkim 0-3 i 3-6 3 sztuki, 2 bluzeczki na 0-3 i spodenki do tego też 2 sztuki i koniec 😁
a jeszcze wózeczek mam dogadany że dostane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa Loli zwykły, żółty, kroje go na plastry i daje na patelnie i jak się roztopi to kromką chleba wycieram ten ser aż się będzie trzymał na kromce 😉 i tak zjadam 🙂

Aniu rozumiem, to dobrze, że już nie masz problemów 🙂 a te Wasze rozmiary brzuszków są zaskakujące 😁 ja się pomierze jutro...ale wydaje mi sie że urósł ho ho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski musiałam nadrobić 17 stron kurde prawie 40 min czytałam...więc po pierwsze również przyłączam się do życzeń:CZEKOLADKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!buuterfly,iwwwa fajnie ,że się po długim czasie odezwałyście... 🙂 dziewczyny wczoraj tak jak wam wspominałam jadłam budyń i potem frytki na obiad ,a wieczorem umierałam tak mi to zaszkodziło....myślałam ,że wszystko zwrócę.......no dosłownie gorzej niż w 1 trymestrze....dopiero po 2 godzinach leżenia i gorzkiej herbacie mi przeszło.....okropieństwo już się więcej tak nie nażre he he!!!laski wczoraj udało mi się kupić buty na wesele znalazłam ładne i nawet niskie później wyśle wam fotkę i też mojej potencjalnej sukienki na to wesele.....ale nie wiem czy ją ubrać bo niezbyt ładnie w niej chyba wyglądam......jak wielka krowa tak mi na brzuchu odstaje...może coś mi doradzicie czy może być....PRAWKO DZIŚ W KOŃCU MAM DO ODBIORU ANULA I ZA CIEBIE TRZYMAM DZIŚ KCIUKI!!!!!!!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sioperkuś mój 😁 a ja się dziwie czemu Cię nie ma z rana, jak ja dzisiaj też tak wcześnie wstałam 😁
ejjj powiem Ci i Wam wszystkim, że u mnie też jest coś nie tak z tym jedzeniem...drażnią mnie zapachy!! ale mega mocno!! a jak wczoraj umyłam kibel to myślałam że zwymiotuję!! fee
ja czekam z niecierpliwością na tą fotkę w sukience 🙂 na pewno nie jest tak źle! zresztą ocenimy same 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli coś dla Ciebie:
"Noworodki nie mogą latać samolotem, ponieważ ich pęcherzyki płucne nie są jeszcze całkowicie rozwinięte. Niemowlęta należy karmić w czasie startu i lądowania, gdyż odczuwają one ból podczas zmian ciśnienia ( przy zapadaniu się trąbki Eustachiusza )."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...