Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczyny! mialam znow 40 stron do nadrobienia. nie mam czasu w dzien bo robimy ta łazienke wreszcie i musze poimagać, ahh żadnej taryfy ulgowej dla ciężarnej, w dodatku mam od cholery plewienia w moim ogródku, dzis przeleciałam ze 4 m2 i padałam na twarz, byłam zryta jak koń po westernie normalnie! nie pamietam co mialam napisac ale tak cop sobie przypominam to: sioperka te motyle extra, tez mi sie najbardziej podobaja, sukienka tez spoko, iwdzialam taka sama kiedys tylko niebieska, bardzo ładna. Loli ty mi skutecznie obrzydziłaś budyń 😁 teraz zawsze bedzie mi sie to przypominac jak bede jesc budyń :P a co do śluzu to ja tez z wkładką paraduje co dzien ale tragedii nie ma aż tak, chociaz bez to niekomfortowo się czuję. perelka, ja po truskawach zawsze mam zgage, (w ciazy ) tak jak sioperka ale i tak sie nimi zajadam no bo dobre przeciez 😁 😁 aaaa no i aga, ja we fryzjera z moim sie tez nie bawiłam jeszcze, a co do zwierzat to czasem go nazywam moim homarem, bo homary się łączą ze sobą na całe życie i podobno stare łażą po dnie morza i się za szczypce trzymają, słodkie no nie? ale jak tak kiedys mojemu powiedzialam to mi powiedział że ja jestem jego słonicą! wredniak jeden, i gadał że słonie też się łączą na całe życie. wrrrrrrrrrrrrr!!! jaki on romantyczny sie po ślubie zrobił! zgroza! wracam do remontów bo on coś tam dłubie jeszcze a mnie 2 godz nie ma bo czytam co tu pisalyscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agaa tez mecz ogłądałam sobie z moim bez piwka ale z cola 😁 Ania wiem co to znaczy nadrabiac tyle stron wystarczy ze mnie dzien nie bylo i juz uff 😁 Buuterfly ehh biedna jestes ale nie jestes sama, ja tak samo obiecałam sobie ze moje dziecko nie bedzie patrzylo na piwska ich zasrane i wogole dlatego kombinuje jak kon pod góre zeby sie wynieść z tego domu a w moim przypadku to łatwe nie jest... Współczuje Ci bardzo ale wiem niestety jak to jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI pierwszy raz nie miałam zbyt wiele do nadrobienia jakieś ostatnio leniwe jesteśmy na tym forum....dzisiaj lecę do lekarza i na samolocik i kurde będę musiała na czuja zafundować sobie jakąś wystrzałową fryzurkę.......aż się boję 🙃 🙃 🙃 🙃ciekawe czego nowego się dowiem i jak tam z moją waga.. 😉buuterfly współczuję cie bardzo i trzymam kciuki za to ,żeby sytuacja u twoich rodziców się poprawiła....nie martw się 🤨
wieczorem lub jutro rano zdam wam relację z lekarza,bo od razu po wizycie lecę do tatusia ,a potem do teścia z okazji ich święta ,a za rok mojemu mężowi narysuję z maleńką laurkę 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dobry dobry sie zapowiada 🙂 loli smialam sie z tym budyniem, mi nie tak łatwo obrzydzić jedzenia 😁 i tak bede wcinać, ale ogolnie to nawet za budyniem nie przepadam.
mnie juz tak te plecy bola z 1 strony pod zebrami i na brzuchu w tym samym miejscu ze nawet spac nie moge bo czuje to przez sen, nie wiem jak to dalej bedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorki ze jakosc zdjecia ale niestety robione przez kamerke ;/
[URL=http://img51.imageshack.us/i/mojezdjcie1s.png/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/962/mojezdjcie1s.png[/IMG][/URL]
[URL=http://img517.imageshack.us/i/mojezdjcie2.png/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1391/mojezdjcie2.png[/IMG][/URL]

Dzieło wczorajsze 😉
Ja was zasypuje tutaj zdjeciami, a Agaa co sama sie wychylala i proponowala ze bedzie nas obdarowywac fotkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Brzuchatki 🙂 Loli piekne arcydzielo paznokci 🙂jestem wykonczona musialam niesc dwa zestawy ksiazek dla dzieciakow a tylko na drugie pietro i padam heh fajnie sie macie z tymi zakupami tez tak chce a moj ciagle w pracy i nie ma jak bo jak ide sama to narzeka ze nie moze nic wybrac 😞na polku cieplutko ,a i wczoraj upieklam ciasteczko z truskawami pycha.Macie tez taka ladna pogode jak ja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super tutaj niebi jest blekitne mmm ani jednej chmurki kurcze szukam tutaj gdzies w poblizu jakiejs hurtowni dzieciecej i nie moge znalezc moj M mowil cos o jakims bocku czy cos takim w Zabrzu hmmm moze ktoras cos wie o niej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie jak narazie niebo tak samo bez chmurne 🙂
Ale jeszcze do poludnia wszystko sie moze zmienic 🙂
Powiem ci ze lekko jestem zadowolona z takiej pogody 😞
Bo ona strasz mnie meczy, i czasami juz poprostu wole jak pada deszcz :}
Bo w taka ciepla pogode ani sie opalac ani nic 😞
Wjec co mi z tego sloneczka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!
u mnie też słonecznie, aczkolwiek chmurki są 🙂 niech sobie są....na zakupy i tak popołudniu 🙂

Loli jak bym miała czym sie chwalić to bym się chwaliła jak Ty pazurkami 🙂 chcesz moje obskórki zobaczyć? 😜 nie będę ludzi straszyć 🙂 🙂

Aniu ten homar to słodkie było oooo.....idę tak do mojego powiedzieć 🙂 pewnie na mnie jak na głupią popatrzy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi też się te teraz podobają bardziej 🙂 szacun 😁

mój na homara zareagował stwierdzeniem "taaak???" po czym zajął się robotą.... 🙂 no cóż nigdy nie był romantykiem!

dzięki sioperka za przypomnienie o dniu ojca,trzeba coś teściowi kupić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli jaka ty robisz te pazurki???na czym polega ta metoda wodna ,bo nie mam pojęcia....a super to wygląda.ani85 nawilżaj brzuch oliwką lub czymś na rozstępy ,bo swędzi się od rozciągania skóry...,żeby ci się rozstępy nie porobiły ....ja już mam jeden duży ale odkąd regularnie się smaruję nowych nie ma 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani mnie swędzi czasami, mimo że dwa razy dziennie smaruje 🙂 ale ostatnio swędzą mnie kolana!!!! 🙂 🙂 śmieszne to, ale swędzą tak strasznie i mam w ich okolicach jakieś małe krostki które w nocy rozdrapuje...brrr, nie wiem co to?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się smaruje na okrągło każdym mazidłem jakie mi w ręce wpadnie 😜 Rozstęp mam jeden. Tam gdzie wcześniej miałam kolczyk. A tak na razie nie mam, ani brzuch nie swędzi. Na dzień polecam balsam, a po kąpaniu oliwka działa najlepiej. Bynajmniej na pewno nie zaszkodzi 🙂 U mnie dosyć ciepło, ale chmury się kręcą...Lepiej żeby nie padało bo mi dom zaleje, bo teraz bez dachu jesteśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka tutaj jest filmik 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=xWm_cpmPCUo&playnext_from=TL&videos=9jCXBf2vqWU&feature=grec_index
Po ogladnieciu warto sprubowac, chodz ja pierwsze pazurki to 3 godziny robilam wczoraj mi nie cala godzinka na to zeszla 🙂
A co do smarowanie brzuszka to ja czasami go smaruje jak mi sie chce poporstu, jak narazie nie ma rozstepow ale moja skora juz jest dosc napieta ;/ wjec pewnie zaraz cos wyskoczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, ja ogólnie jestem alergik i często mam takie 'sprawy' czy to na skórze głowy, czy na twarzy,szyi czy właśnie na nogach...myślę że może źle się spłukałam po kąpieli? albo po jakimś balsamie użytym, bo był akurat pod ręką 🙂
Loli hmm w sumie to podziwiam że się nie smarujesz w ogóle, tylko czasem...ale to zależy od skłonności, całkiem prawodpodobne że możesz nie mieć żadnego rozstępa, a te co smarują mogą mieć więcej 🙂 ja mam dwa albo trzy...z boku brzuszka, ale nie wiem czy to z okresu ciąży czy ze wcześniej mi zostały...?! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha Agaa no to co innego......ja mam takiego wielgachnego niedaleko pępka i maluśkie dwa obok siebie na boku blisko pleców więc ich tam nie widać no i smaruję się regularnie i póki co nowych nie mam ale ten jeden jest okropny 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Loli a lakiery mogą być zwykłe czy jakieś specjalne?nie wydaję się to zbyt trudne może kiedyś spróbuje.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...