Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iwwa to ja wlasnie mam podobnie jak ty idz, nie dotykaj i nie ruszaj jakos wogule mi sie nie chce 🤨 a wszyscy mowia ze w ciazy to sie mozna 5 razy dziennie taka chcica podobno no ale niestety nie u mnie 🤨

Ogladnijcie sobie filmik bylam pod wrazeniem.. poprostu bombowy pomysl 😉
http://jaramsie.pl/9276oc_1e5tgrv#postbox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli, co do lotu, to jakies podobno wymogi co do malenkosci maluszka sa ale nie orientuje sie dokladnie ile maluszek musi miec.
Ja napewno bede leciala bo nie wyobrazam sobie jechac 20 ha samochodem. A tak z Gdanska 2,5 ha i jestem w Londynie na Luton.
A tam już byłam ze dwa lata temu, moja siostra ma tam firme i ja zastepowalam jak leciala na wakacje do polski, a druga siostra u niej pracuej. Sa tam juz dobre pare lat- ok. 10, pokupowaly domy, maja fajna firme zyc nie umierac. Wlasnie moj tam pierwszy dzis dzien pracuje a ja potem dolacze.
Tam wlasnie moja siostra coreczke rodzila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwaa oo to mnie lekko zdziwilas ze sa jakies wymogi ciekawe ????? bede musiala poczytac na necie o tym jak juz sie bede wybierala, no dokladnie tez sobie nie wyobrazam jechac tyle autkiem 🙂 no z krakowa mam tyle samo 🙂
Ja zawsze latam na Gatwick bo ja bardziej z poludnia londynu jestem 🙂 e no to jak juz tutaj bylas no wiesz co sie dzieje 😉 w centrum jest bardzo duzo fajncyh parkow wjec napewno bedziemy je odwiedzac 😉 jak bedzie taka mozliwosc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska bo Ty i zreszta ta cala reszta tutaj to takie szkapy jestescie ze klękajcie narody!!!!
Jak bym miala taka figure to bym nawet pasemka sama sobie strzelila a z moja lustrzyca teraz to to pomarzyc.

A z ciekawosci wlasnie zmierzylam brzuch to 28 tydzien i 108 cm.
Ale wlasnie wcielam kilo czeresni wiec pewnie jeden centymetr odejdzie, oby jeden. He he jaka ja glupia sama przed soba sie tlumacze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli no wlasnie bede sprawdzac co i jak to dam ci znac jakie sa wymogi. Bo tak jak babka w ciazy moze latac w okreslonych miesiacach tak samo noworodek. Ale nie wiem jeszcze dokladnie jak tam jest.

My bedziemy mieli duza chatke z 5 pokojami wiec bedziesz wpadac do nas z dzieciatkiem na dluzej.
W okolicach tez sa parki i wogole fajne klimaty. Ja to w sumie nie moge sie juz doczekac.
Tylko szkoda mi domu ktory sie wlasnie buduje i w lutym odbieram. Ale zawsze bedzie gdzie wrocic. Zreszta na poczatek planujemy na ok 2 lata, a jak bedzie to zobaczymy. Pewnie nie bedzie nam sie chcialo do bidy wracac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle gdzie ja mam głowe 😁 Byłam dzisiaj z moim w urzędzie a pozniej poszlismy na zakupy do centrum dziecięcego i kupilismy taka strasznie ięciutka szczteczke do włosów wraz z grzebykiem (zestaw byl a po co mi grzebyk to nie wiem 😜 ) i kupilismy niedrapki takie sliczne ze rany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Loli, nie bo to szkoda słów 😜

ja też mam zestaw z grzebieniem...może grzebień jest dla mamy żęby się z tatusiem potem we fryzjera właśnie pobawiła hm? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo karzecie mi opowiadać o zaręczynach po takim filmiku jak oglądałyśmy 🙂 to moje przy nim wysiadają 🙂
Eluska a myślisz że się szykują jakieś zaręczyny u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...