Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj Iwwwa nastepna dolacza do tych ktorym zazdroszcze tego pieknego widoku przed urodzeniem maluszka, ja to jestem taka ciekawa jak moja mala wyglada ze to normalnie niedowiary.
Ale jak za 100zl i sam filmik to naprawde kazda z nas by poszla i zeby dostac taka pamieteczke no cudoo musi byc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze chciałam sie zapytac bo cos mi sie przypomina ze chyba Agaa albo Anulka kupowala juz jakies pampersy? Kupowalyscie te Huggies Newborn , takie bezowe? z takim spiacym dzidziusiem na brzuszku? Ile one u was kosztuja bo u mnie taka mała paczka nie wiem ile tam bylo sztuk okolo 30 kosztuje 3,75Funta , bo tak sobie wczoraj pomyslalam ze chyba warto kupic kilka roznych marek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malutka w sensie ale kobieta 🤪
ja byłam w szoku jak się dowiedziałam, teraz czytam gdzieś indziej że dziewczyna pisała, że miała huggisy i były super a pampersy odparzały więc pewnie w praniu wyjdzie jakie pieluchy kupić... dlatego poczekam a przed pójściem do szpitala kupie paczke 😉 zawsze mogę męża wysłać po pieluchy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania no wsumie tak, tylko ze ja boje sie teraz tych upałow ktore moga nam spowodowac przyspieszenie porodu 😞 u mnie juz 30 tydz, wiesz naprawde nawet i za 6 tygodni moge zaczac rodzic 😞
A moj mi wczoraj powiedzial ze on nie chce puzniej biegac po sklepach i kupowac jakies zeczy dla dzidzi bo sie nie zna,wsumie wiadomo nie dziwie sie mu stres i wogule , dlatego chciala bym potrochu juz cos kupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No teraz to juz wsumie takie wyczekiwanie jest lekkie bo to naprawde nigdy nic nie wiadomo, niewiem czy czytalas ten artykul tutaj na brzuszku co panienka miala termin na pazdziernik a juz urodzila dziewczynke w 25 tygodniu :O to dopiero szok, mi sie tez wydaje ze 2 wrzesnia to moj termin ale koniec sierpnia bardziej mi sie jakos wydaje ze bedzie rozwiazanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, a ja jestem zła! bo po tych zakupach co miały być takie przełomowe to nic nie kupiłam 😞 pościel w REalu beznadziejna! na ciuszki to już nawet nie patrzę, bo ich trochę już mam dużo... 🙂 i w sumie skończyło się na takich misiach to łóżeczka...podobno grają, ale jeszcze nie sprawdzałam 🙂
kupiłam za to prezent na wesele koleżanki!! i dałam niecałe 200zł 🙂 także jestem bardzo zadowolona, a kupiłam komzplet sztućców taki w skórzanej walizce i pojemnik na 16 rodzajów przypraw z Hoffnera, czy Berghoffa...nie pamiętam 🙂

Loli ja kupowałam pampersy... te na większe dziecko i newborny ale te żółte. I dobrze Ani mówi, że jedni polecają bo są super i nie przesiąkają a drudzy, że własnie pampersy odparzają... także wyjdzie w praniu 🙂 zawsze można chopa posłać po pieluchy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wczoraj od tego chodzenia po sklepach i upalu troche spuchly mi kostki i rece ale wiadomo , krazenie nie te ciezar i cisnienie masakra , dzis sie czuje masakrycznie, plecy mnie bola a mala strasznie mnie naciska w dole macicy ;/
wczoraj jak sie juz wracalam do domku tramwajem to czulam jakies lekki klucia w macicy ale bylo ich moze z 5-6 i przeszlo 😞 ciekawe co tam sie dzieje 😞 jak jeszcze raz mi sie cos takiego przydazy to pujde do lekarza niech mi zrobia wkoncu to badanie penetralne i niech sprawdza czy wszystko jest wpozadku ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli, to moga byc sklurcze przygotowujace maice do porodu, ale wiekszosc kobiet ich nie czuje i sa rzecza naturalna 🙂 a jakie prenatalne badanie chcesz zrobic?? bo nie wiem w sumie co ma kłucie do badania prenatalnego?? one z tego co kojarze sa na wady wrodzone itp??
a co do papmersow to ja kupilam 2 paczi pampersow 3-6 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm może Loli to źle nazwała...po prostu żeby tam zajrzeć do środka czy jest wsyzstko ok z bobo 🙂 poprzez USG, bo w Anglii to strasznie sknerowato robią to badanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laurana skorcze pzrde porodowe mam i je odrozniam od bolacego klucia w macicy, jak by ci ktos kul igla..
A co do porodow kleszczowych hm pierwszy raz cos takiego slysze ze tutaj robia, moja kolezanka miala taki porod ale to tylko dlatego ze tetno malucha zaczelo spadac, tutaj nawet i 2 dni cie beda trzymac w szpitalu jak jest to mozliwe zeby ostateczni zrobic cesarke oni tuatj takich zeczy nie chca robic jak w pl, tutaj ci nie tna krocza ani nic,
a badan penetralnych wogule nie robia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh...a ja coraz częściej jak czytam o czyichś porodach to natrafiam na moment jak naciskają brzuch żeby wypchnąć dziecko 😞 podobno to bardzo boli i jest bardzo nieprzyjemne....ale oni chyba wiedzą co robić prawda? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga napewnoe wiedza, kleszcze,naciskanie,nacinanie wszystko bardzo zle brzmi ale przecierz oni wiedza co robia pewnie w swoim zyciu to kilkanascie porodow odebrali jak nie kilkadziesiat 🙂 dla nich to jak grypa dla zwyklego lekarza tylko czasem trzeba z nia troszke dluzej walczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...