Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

oplułam przez Was monitor 🙂 🙂 🙂 🙂 25 min mnie nie było przy kompie a tu takie akcje odchodzą 😁 😁
Eluś mmmm 🙂 🙂
a hasło z bolącą dłonia jakiegoś pana było masakra!!!!!! bo popuszczę w majtki ze śmiechu!!!!! 🙂 🙂

jadę do tesco po pieluchy! 😜 dla dziecka, nie dla siebie 🙂 🙂 🙂: 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszytskie nas zamkną:P za prowadzenie zobocznych rozmow za forum publicznym:P
A co do powrotu w trojke, to sie wlasnie nad tym zastanawiam, bo zmiana klimatu, tam bede na pewno wiecej na dworze (słońcu) niz teraz i może się coś Mały pospieszyć. Mam nadzieje ze zostanie tam gdzie mu teraz dobrze, bo z dala od domu nie chce rodzić, a poza tym to bedzie 33 tydzien wiec troche za wczas.. a na dodatek porodowka w Ustce ma marna oopinie wiec chocby nie wiem co, nogi zacisne i do domu wroce:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pieluchy 😁 mogę sikać 😁
niby pisze newborny ale na 3-6kg 😉 to nie rozumiem tego nazewnictwa 🙂
ooo gofra to bym sobie wsunęła! za to mam biszkopty 😜 i zjadłam magnum Gold 🙂 i tyle buuterfly zrobiłam dla siebie 😜 ewentualnie potem skorzsytam z Twojej rady i coś sobie poczytam...maseczek i innych nie chce mi się robić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dwie minuty zjadłam prawie pół paczki biszkoptó...fuj! mam dość i rzygać się chce... 😞
wiec i na gofra przeszła ochota...
Loli przecież w ogóle w tych Twoich górskich rejonach to wszystko smakuje inaczej! 🙂 a taki oscypek? ojjjjjjjjjjjj 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, powiedzcie mi, czy rozumiecie o co chodzi:
"wrocilam 😁

zakladka na pospacerowe ogarniecie sie
doczytam pozniej !"

skopiowane z innego brzuszka...o co chodzi z tą 'zakładką'....? bo już któryś raz widzę żeby tak dziewczyny do siebie pisały i nie umiem się domyśleć 🙂 wie któraś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa oscypka oooooooo ja cicho ;( normalnie zrobilas mi taka ochote ze cie zaraz udusze 😁
Mniam Mniam taki osolony łoscypek 😁
Hej górolicki 😁 gdzie wosze ciupaski 😁
A tak wogule to w moich zylach goralska krew plynie 😁 ale typowa górolicka to nie jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież Aguś to od razu widać że masz górolski charakterek 😁

a ja jeszcze szyszki z ryżu dmuchanego lubię z Krupówek 🙂 i na pewno w tym roku sobie zakupię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Aniu właśnie tak jak Loli mówi, że najlepsze to na pewno są na Krupówkach 🙂
oki już smaka nie robię 🙂 dawno się tak nie najadłam! nie przypsuzczałam że biszkopty mogą być takie sycace!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie tez nie wiem 🙂 dziewczyny chyba na styczniu czy lutym...nie pamiętam. piszą że coś tam coś tam:"zakladka na pospacerowe ogarniecie sie
doczytam pozniej !" nie kumam i myślałam że ktoś mi pomoże 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...