Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak mieszkałam w Norge to tam laski na czarno robiły pazury. Tipsy na nasze kosztowały grubo ponad 200zł 😜 Ale co się dziwić...Jak ja szłam posprzątać i dostawałam ok.50zł za godzinę.
Smutne i zmęczone ma te moje oczyska. Ale pancia ją wyleczy i zadba o nią. O moją rudą przyjaciółeczke ☺️
Aniu ja z żel fructem z Biedronki zrobiłam te pożeczki.Całe owocki wrzuciłam i podgotowałam. Wyszły pyszne. Soku nie wiem czy będę robić...Raczej dżemy.A jak już robiłam sok to przekręcałam go przez maszynke, wlewałam w słoiki, słodziłam i pasteryzowałam. Teraz walczyłam z drylowaniem wiśni bo chce też w żelu zrobić do deserów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja kolezanka wlasnie urodzila coreczke w 36tyg, 3100g wazy miala rozwarcie na 10cm ale musiala miec cesarke bo tetno zaczelo spadac ale wszystko jest ok, tylko mowi ze ja glowa boli od znieczulenia.

Lece sie polozyc po obiadku :*

Odezwe sie puzniej buziak:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do feminatal N tez biore i w Warzawie kosztuje 45zł 😮 a raz wybralam sie do apteki w moim rodzinnym miescie kaliszu 🙂 to za ta cene mialam DWA opakowania 😲 to samo z pharmacare kremem zapobiegajacym rozstepom kupilam za pol ceny!!! teraz zawsze jak jade do domu to ide do tej apteki i robie zapasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu no ja tak właśnie późnym wieczorem lub wcześnie rano zbieram owoce lub warzywa. Najlepiej rano bo są jeszcze świerze i chłodne po nocy. Ach pracowita tam zaraz ☺️ Po prostu jak sobie przypomnę te -20st.C. i patrzę na te kilka wiśni na drzewie i wyobrażam sobie takie zamiecie i zaspy to wydaje mi się , że one krzyczą BIERZ NAS BIERZ NAS 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ten jest drozszy. a ostatnio bylam i babka mi sie pyta czy przed 13 tc czy po. Ja mowie ze po 13 tc a ona do mnie czy napewno?? hahaha a ja mowie ze tak 😁 dramat, uśmiałam sie nie zle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś foto chce 😜 chudzielcu 🙂 🙂 🙂

ej wiecie co? byłam przed chwilą u swojej babci, miasto obok...gdyż taki kuzyn mojej przyrodniej siostry podrzucił tam ciuchy po siostrze ciążowe! specjalnie tam jechałam dzisiaj, bo chciałam na jutrzejszy wyjazd. ona mi pisała o jakiś sukienkach, to sobie myślę fajnie, nie muszę kupować. Ale ludzie to są jednak dziwni, wiecie? bo nie dość że to 5 rzeczy...to:
1 sukienka - fajna, aczkolwiek nie mój tym, aczkolwiek jeszcze jej nie mierzyłam 🙂
2 sukienka tunika, fajna, aczkolwiek troche już przyciasnawa w brzucholu,
3 bluzka z cekinkami, a'la dla babci 🙂 porażka....ale może sie do niej przekonam, jak już nic nie będzie pasować 🙂
4 bluzka - mój mąż stwierdził że to góra od piżamy, ale za gruba na piżame stanowczo
i 5 spodnie....ale normalnie żal straszny, bo mają ŁATĘ naszytą w kroku!!! zacerowaną!!! są przetarte...

nie wiem jak Wy, ale mi by było wstyd, dosłownie wstyd dać komuś takie ciuchy...tymbardziej że jej nie prosiłam, tylko sama za mnie zdecydowała...a może powinnam się cieszyć że o mnie pomyślała? bo w sumie te dwie sukienki są w miarę...jak tą drugą poszerzę...ja nie wiem, ale czuje się znowu jak borok straszny, że sama sobie nie kupię tylko ktoś mi daje używane....
może z tego gorąca taki humor...grzmi, a nic nie pada 🙂 a jak u Was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nasza Ani wpadła 🙂 problem z logowaniem był znowu?
jak Ty się czujesz??? my tu zdychamy kompletnie...
malutka zdrowa? 🙂 kiedy Ci ten mechanizm zdejmują cudowny? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa widziałas nie dawno 😜
Kurcze no ja tez bym nikomu nie dała takich spodni bo wstyd faktycznie, no mogła dac Ci tylko te sukienki, ale bez spodni, ja dostałam od kuzynki mojego kolegi strasznie fajne ecru ciążowki spodnie i 2 bluzeczki ale ja jej nawet nie znałam a w stanie idealnym sa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś i problemy z logowanie i brak siły i obrona wsio razem kumulacja w dużym lotku 🤪
a co do ciuchów to ja chodzę w swoich z zeszłego roku i pasują w większości...
Mała, cóż tu mamy pewne problemy ale mam nadzieję że okażą się tylko przypuszczeniami po porodzie...OBY!!!!
cudeńko wyjmują z początkiem września i chyba już wyjdziemy we dwie bo na ostatniej wizycie coś tak lekarz powiedział...poza tym mam anemię i to podobno taką poważną, i gdyby nie obrona znów byłabym w szpitalu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestemm Myszkii Brzuchate 😁
Ale dziś wydałam na mojego szkrabka kasy 😁
260 zł 😆 Ale kupiłam już tak proszki do prania 2 do koloru i do białego, płyn do płukania tkanin też ten dla dzieci i te produkty kupiłam z jelpa 🙂 póżniej kupiłam kosmetyki oliwke, szamponik, płyn do kąpiel, żel do mycia, krem na każdą pogode, pampersy, chusteczki nawilżające 4pak 🙂 wanienke, gąbke tą dużo do wanienki, taką mate pod pościel jakby maluszek mi sie kiedys posiusiał by nie zostałła plama na materacu :P sobie kupiłam mega podpaski do szpitala 😁 Niom i to na tyle 😁 padam z nóg ale jestem szczescilwa że znów nakupiłam 😁 🙂
Lece jeszcze tylko do apteki i póżniej znów tu zajrze do was 🙂
musze nadrobić co tam pisałyście jak mnie nie było :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu no oby oby się okazały przypuszczeniami...trzymam kciuki!
a obrona kiedy? albo już była a my przegapiłyśmy? 🙂

Eluś racja...widziałam 😜 ale za tydzień znowu Cię pomęczę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...