Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hm anulka mi sie wydaje ze musi byc na to jakis sposob tylko nie wiem jeszcze jaki kurde mol bo nawet jak glosowalam z telefonu a puzniej przelozylam karte zeby wyprubowac taka technike no to sie tez nie dalo a wiec jak ktoras tez ma mozliwosc polaczenia sie z internetem przez komorke to supre by bylo chodz cos mi sie wydaje ze nie bedzie tak latwo , bo taka dziewczynka juz mnie przegonila a ona dzis w poludnie dodala zdjecie a wiec ludzie jakos robia te walki tylko jak hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm anulka mi sie wydaje ze musi byc na to jakis sposob tylko nie wiem jeszcze jaki kurde mol bo nawet jak glosowalam z telefonu a puzniej przelozylam karte zeby wyprubowac taka technike no to sie tez nie dalo a wiec jak ktoras tez ma mozliwosc polaczenia sie z internetem przez komorke to supre by bylo chodz cos mi sie wydaje ze nie bedzie tak latwo , bo taka dziewczynka juz mnie przegonila a ona dzis w poludnie dodala zdjecie a wiec ludzie jakos robia te walki tylko jak hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o takie glosowania, to najprawdopodobniej trzeba mieć neta z dynamicznym adresem IP, trzeba tylko po każdym zagłosowaniu rozłączać się i łączyć ponownie. Wiem, że jest to możliwe w przypadku Neostrady.
Loli a Ty uważaj ile i gdzie spamujesz, bo są fora gdzie to się nie podoba i Admin też po uszach daje.
Żeby nie było, mi jest wszystko jedno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć laski! 🙂

Dosik Ty zboczuchu 😁 na spotkaniu to taka cicha woda,a tutaj? 😜 hyhy

na urodzinach wczoraj było mega pięknie i tak jak myślałam 🙂 każdy małą chwalił,a moja gwiazda ani razu przez 4 godziny nie zapłakała!! 🙂

z moją babcią jest znacznie lepiej, więc bardzo bardzo się cieszę! 🙂 🙂

zbieram się bo idziemy dziś na założenie tej poduszki ortopedycznej! :/ chciałam jechać wózkiem, ale pada jak cholera!

a wieczorem moje kochane..... 😁 😁 😁 idę poszaleć na miasto 😁 😁 z moimi dziewczynkami od takich szaleństw 😁 jak ja się strasznie nie mogę doczekać!!!!
i proszę Was....trzymajcie kciuki bo to pierwsze takie moje wyjście i boje się że przy piwku pociągnie mnie do ... fajek 😞 a one wszsytkie palą, więc może być ciężko!

odezwę się po bioderkach!

cmok 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas pogoda straszna. Mialam dzisiaj z m ala isc do lekarza bo dosc ze jej skora zchodzi z głowki to strasznie nie ładnie jej pachniała czyt. śmierdziała. Ale dzisiaj juz lepiej. Noc wporządku, mnie cos brzuch pobolewa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...