Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

bobas napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
bobas jeszcze 2 jutro i ciągle czekam na wyniki z psychologii :/.

kochana ty jestes zdolna dziewczyna i napewno zdasz bede trzymac kciuki 🙂


dzięki Asiu ale jestem już tak wykończona że nie mam siły uczyć sie na jutro.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja jeszcze poczty nie sprawdzalam, ale widze o forum piszecie, no wlasnie chcialam po to zeby nie bylo takich spraw jak ta z "independent". bardziej prywatne, tylko nasze.
a tak w ogole to ja pier**** weszlam tu nadrobilam i MUSZE sie wypowiedziec. mam dzis mega dupa day I STRASZNIE MNIE WKURZYTL tekst independent, za kazdym razem jak jej aga odpisywala to sobie myslalam ze jej kulturalnie odpisuje, mi nawet sie na to nie chcialo zdobyc a aga odpisala moim zdaniem bardzo dyplomatycznie a ta jej z takim tekstem, wiem ze na pewno to czyta takze independent dla twojej wiadomosci ja sie tez nie odzywalam tylko po to zeby niepotrzebnie ci przykrosci nie robic i nie mowic co mysle o tobie, tylko po to i tak jak mowi ela powinnas to docenic jeszcze, dzieckiem sie nei zaslaniaj bo nei bylo tu mowy o nim, uskarzalas sie na faceta tylko, sama powinnas sobie odpowiedziec, w czym jestes lepsza od jego zony, skora ja zostawil dla ciebie to i ciebie zostawi dla innej, myslisz ze jestes lepsza? chyba prezez to ze z INTELIGENCKEIJ rodziny pochodzisz. buahahahahahahah ja nie wiedzialam ze jeszcze taki podzial jest, kiedys tak za komuny bylo, to ja pochodze z chlopskiej czy robotniczej, kurde nie wiem to chyba jeszcze jakas nizsza. spoko spoko, niezle pojechalas i samo to co piszesz o Tobie świadczy. użyła bym tu ostrzejszych słów ale wiecie jeszcze zostalo mi troche inteligencji ,wprawdzie malo bo moj facet ze mna rzadko sypia bo mi sie nei chce, ale od dzis jestem mądrzejsza bo wiem że inteligencję mierzy sie sexem! takze eluska nie ucz sie, ja tez studia olewam, teraz tylko sex sex sex seeeeeeeeeeeeeeeex i bedziemy wszystkie mądre inteligentne i wyluzowane, bedziemy pisac same miłe komentarze, tylko pamietac sex co dzien. a moze kilka razy? trzeba zapytac intependent 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w sprawie wypadku no to 2 auta cale rozwalone. i wiem juz jak to bylo, gosc jechal z na przeciwka i chcial wyprzedzic tira na podwojnej ciaglej, wyjechal na lewy pas zeby wyprzedzic a tam jechala L i za nia druga (janusz). no i tamta go widziala a janusz nie, oni depneli po hamulcach a janusz juz nie wyrobil bo mial mniej czasu niz tamci, on nie mogl tego auta widziec i mial mniej czasu no i asfalt mokry, i bęc, na szczescie sie gosc przyznal do winy i bedzie z jego ubespieczenia, jakby to bylo z janusza winy uznane to ja nie wiem, to kilka dobrych tysiecy jak nie kilkanascie bo to nowe autka sa przeciez i laweta do tego i w ogole. no i dobrze ze gosc nie uciekl, ale chyba sie mu tez cieplo zrobilo bo jak zobaczyl ze ten pas nie jest wolny to wjechal do rowu i rowem ich wyminal , mial na tyle szczescia ze row nie gleboki i ledwo co ominal betonowy slupek, moglo jak nic zginac pare osob, w kazdym aucie bylo chyba 3 osoby, a gosc dostal tylko 500zl i 6 punktow. Dosatkowo jak janusz wracal juz swoim autem(bo swoje zostawia u pracodawcy a jezdzi jego bo temu gosciowi sie to bardziej oplaca) to zlapal gume, a takie fajne te opony byly, i w dodatku teraz trzeba kupic prynajmnej 2 zimowki bo 1 takiej samej nie dostaniemy bo to jakies w niemczech kupowane byly. jeszcze go potem policja zlapala i chiala mu mandat dac za zle ustawione reflektory 😮. jeszcze w tej sprawie jest pare nie fajnych szczegolow ale nei bede was zanudzac, np to w kogo wjechal i jakie mamy z ta osoba stosunki i to co pracodawca ma w nosie itd.. aaaa co za dzien, a mojego kompa zechlały wirusy, nie odpale go juz wcale, dobrze ze mam 2!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 napisał(a):
ja jeszcze poczty nie sprawdzalam, ale widze o forum piszecie, no wlasnie chcialam po to zeby nie bylo takich spraw jak ta z "independent". bardziej prywatne, tylko nasze.
a tak w ogole to ja pier**** weszlam tu nadrobilam i MUSZE sie wypowiedziec. mam dzis mega dupa day I STRASZNIE MNIE WKURZYTL tekst independent, za kazdym razem jak jej aga odpisywala to sobie myslalam ze jej kulturalnie odpisuje, mi nawet sie na to nie chcialo zdobyc a aga odpisala moim zdaniem bardzo dyplomatycznie a ta jej z takim tekstem, wiem ze na pewno to czyta takze independent dla twojej wiadomosci ja sie tez nie odzywalam tylko po to zeby niepotrzebnie ci przykrosci nie robic i nie mowic co mysle o tobie, tylko po to i tak jak mowi ela powinnas to docenic jeszcze, dzieckiem sie nei zaslaniaj bo nei bylo tu mowy o nim, uskarzalas sie na faceta tylko, sama powinnas sobie odpowiedziec, w czym jestes lepsza od jego zony, skora ja zostawil dla ciebie to i ciebie zostawi dla innej, myslisz ze jestes lepsza? chyba prezez to ze z INTELIGENCKEIJ rodziny pochodzisz. buahahahahahahah ja nie wiedzialam ze jeszcze taki podzial jest, kiedys tak za komuny bylo, to ja pochodze z chlopskiej czy robotniczej, kurde nie wiem to chyba jeszcze jakas nizsza. spoko spoko, niezle pojechalas i samo to co piszesz o Tobie świadczy. użyła bym tu ostrzejszych słów ale wiecie jeszcze zostalo mi troche inteligencji ,wprawdzie malo bo moj facet ze mna rzadko sypia bo mi sie nei chce, ale od dzis jestem mądrzejsza bo wiem że inteligencję mierzy sie sexem! takze eluska nie ucz sie, ja tez studia olewam, teraz tylko sex sex sex seeeeeeeeeeeeeeeex i bedziemy wszystkie mądre inteligentne i wyluzowane, bedziemy pisac same miłe komentarze, tylko pamietac sex co dzien. a moze kilka razy? trzeba zapytac intependent 🙃




hahahahaha nie uczymy sie!!!!!!!!
seeeeeex 😁
ah ah ah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje bodygardy kochane 😁

jennnny siedziałam na kawie u szwagierki i marzyłam po prostu żeby być już w domu i poczytać, a tu tak mało...jestem zawiedziona 🙂

Ania boski tekst!! no uśmiałam się nieźle 🙂

powiem Wam osobiście tylko tyle, że rozmawiałam z jedną dziewczyną z października i dokładnie streściła tak independent jak my potrafiłyśmy dziś, w pare godzinek. także...
zresztą...nie wypowiadam się bo każda wie co i jak 🙂

Elu ja też nie dostsałam linka ani nic...

dzisiasj za włosy mojego pociągne i będziemy się sioperzyć jak dzikie króliki, bo mi się zal zrobiło 😜 wiooooo rumaku mój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech Aniu czytałam ten opis wypadku i sobie myśle jak czasami mało brakuje i że jednak ktoś nad nami czuwa! całe szczęście że to tak się skończyło...
to dzisiaj daruj mu ten seks... 😜 przytul i 'pohajaj' po włoskach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉 🙂

ja jestem nowa i to nawet bardzo a mam tak mile zdanie o Agaa ze szok. Sorki ze wracam do tematu Inde.... Milo mnie przywitala, zagadywala wogole usmiech bije od niej az czuje na swoich policzkach. Pozostale dziewczyny te z ktorymi mialam okazje rozmawiac tez suuuper. wiec o co kaman?

myslalam ze sobie troszke tu posiedze ale jednak musze malego wykapac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...