Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem z siebie dziś dumna bo dałam radę posprzątać całe mieszkanko 🙂 🙂 🙂

Aniu no nieźle! Ludzie za kółkiem są bezmyślni!

Elu a taki rekinek to by się czasem na naszych chopów 🙂 co nie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Independent_19 napisał(a):
Coś mi się wydaje że nie jestem miłym gościem i traktuje się mnie na tym forum jak powietrze już któryś raz...



ee czemu??
ja tak nie uważam
Okej więc tak. Dermatologia na 5 a na psychologie czekam na wyniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBapewno nie Ty Eluśka, Loli czy Ania8888 ale niektóre dziewczyny zachowują się tak, że zostawiają moje posty bez odp a dlaczego gorsza jestem czy co? Zakładając tu konto szukałam przyjaznych osób którym będę ,ogła się wyżalić które będą mogły mi w jakiś wirtualny sposób pomóc ale widocznie za dużo oczekuję .. A na jakim kierunku studiujesz? Ja zaliczyłam pierwszy rok pedagogiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta z całym szacunkiem ale nie znany cię. Nie było cię tu jak my się zaprzyjaźniłyśmy. Także nie zrozum nas źle ale nie rozumiemy i może też nie chcemy rozumieć twoich problemów. OK mówię za siebie!

Elu zdolna bestio gratulacje:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne dziewczyny do Was dochodziły i nie było w tym problemu a Ty akurat masz problem. Wyrzywasz się na mnie za to że mąż nie chce z tobą sypiać ? Bez urazy ale jakaś jesteś nie przyjazna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym że to że nie chcesz zrozumieć moich problemów nikt Ci nie karze je rozumieć ale jeżeli ktoś jest kulturalny to chociaż odp drugiej osobie. A na zabieranie oklasków jestem za inteligentna 🙂 Trzeba było od razu powiedzieć że nie życzycie sobie mojej obecności na Waszym wątku ale jesteś bardzo nie miła bo nic Ci nie zrobiłam a nastawiona jesteś do mnie strasznie źle- nie wiem czemu ale cóż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co od paru dni jest tak że co piszę do Was to pewne osoby mnie traktują jak powietrze na tym wątku myślałam że przyjmiecie mnie mile ale co by człowiek nie napisał w dupę kopiecie . Nawet głupiego pocałuj mnie w dupę nie przeczytałam a chciałam tylko czasem z kimś sobie porozmawiać, WIDAĆ NIE MOŻNA przepraszam że zakłóciłam Wasz krąg przyjaźni i się hamsko wpieprzyłam skoro nikt mnie tu nie chciał to trzeba było od razu mówić i tyle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokój kurde...
Independent
szczerze? to nie ruszaj osobistego tematu Agi bo to jest jej sprawa
nie wiem dlaczego masz takie wrażenie ale Agusia jest przemiłą osoba na którą zawsze można liczyć.
Wiadomo doszłaś do nas ale nie zauważyłam, żeby któraś Cie źle traktowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Wiesz...Nie pytaj mnie dlaczego ci nie odpisałam bo czytając twoje wypowiedzi niestety nie wyrobiłam sobie dobrego zdania o Tobie, ani Twoim facecie. A chyba nie chciała byś żebym na Ciebie najeżdżała 🤢


też tak uważam, i dlatego niektóre nie odpisywały żeby Cie nie urazić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa sama powiedziała że nie chce się zgłebiać w moje problemy bo ma je w dupie (tak to zabrzmiało) A Ela ta druga twierdzi że albo trzeba mnie ignorować albo pociągnąć mi tekstem .. Spoko nie wiem dlaczego ale luz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a czym to zdanie sobie o mnie takie złe wyrobiłaś? Tym że kocham swoje dziecko, że rehabilituje go żeby był w przyszłości zdrowiutki.. No czym? Czy nie spodobało Ci się że mam faceta z odzysku hmmm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...