Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agus nie przejmuj sie mi tez sie wydaje ze Ola jest duza jak na swoj wiek ale pomysl ze nasze dzieciaczi sie szybciej rozwijaja i maja ciraz wieksze postepy, ,,, JA czesto ogladam zdjecia Oli jak byla mala i taka slodziudka malusia ale jak widze coreczke martiinii ona taka malusia ma wiecej czasu na urok takiego malenstwa u nas dzieciaczki poszly szybow gore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem, pożalić się 😞

obcinałam włosy Dawidowi i mi nie wyszłoooooo 😞 i musiał maszynka pojechać a ja go tak nie lubię takiego na krótkooooo 😞 😞 😞 GAD DEMEEEEEEEEEEEEEEEEET! teraz będzie jak kibol wyglądał 😠 (dobrze że chociaż brodę ma) 😜

Aga mi mówia to samo !! nie przejmuj się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to moja większa kuleczka jest!! 🤪 🤪

a ja się tym nie martwię* (dziś jej kupiłam rajtuzki 80 😜 bo jakieś takie małe mi sie wydawały 😁 )

*poprawka - nie przejmuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki zmykam bo mój DZIK do Wanny woła 😜 (nie pamiętam kiedy kapaliśmy się razem ostatnio) 😁 😁 😁 bo ja się boję młodej zostawić, ach także pewnie nici z tego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez lece cos zjesc itp jutro zaczyna sie weekend to pewnie bedzie titaj totalna cisza chodz kto wie czy sie nie spotkamy jakos wszystkie o tej samej poze. No wlasnie chyba bedzie trzeba zrobic jakies spotkanie wspolne ktoregos dnia bo wiem ze ostatnimi czasami bylo nawet dosc fajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa no bo jak osoba wie jak to zrobic i sie znana zeczy to tak na mnie dziala a wiec jestes sexx bomba. . Lece kochana bo jeszcze znow na ciebie polece i kto wie o jakim smaku bedzie znow moj kisielek. Lece spac dobranoc wszystkim klochom wos hejjjj. Do juterka kochane buziolek slodki dla kazdej na dobranos muaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli mam nadzieje że kiedyś jeszcze będzie ku temu okazja 🙂 dziubku mój hehe 😘 😘

Elu ja też!! łooo, nie wiem skąd ten nerw, bo w miarę się wyspałam, zjadłam, popiłam kawką, mała w miarę nie krzyczy, tylko znowu jeść nie chce, a ja jakiś nerw straszny!
Mich mnie zaczepia ( bo jednak nie pojechał na robotę! ) uderzył mnie poduszką w głowę to myślałam że się zagotuje w środku hyh.

Wy się cieszycie na weekendy, a ja ich nie lubię.... 🙂
pogoda do tyłka!!!

Loli!! wiesz jak możemy pomierzyć nasze dzieci?
od paszki w dół 🙂 do tak jak by stojącej nóżki, wyprostowanej 🙂 ok? rozumiesz?
próbowałam rano ale była bardzo ruchliwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas słońce się przebija. A ja jestem chyba zła bo on jest w domu i mnie z rytmu całego tygodnia wybija. Z resztą wkurza mnie to, że on ma wolne i robi to co chce...Mógł by wziąść małego na spacer czy coś żebym ja mogła pobyć sama i coś sobie zrobić. Z resztą co ja wam tłumaczę jak macie to samo 🤢
😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
http://www.papilot.pl/ludzie/11358/Matka-odrzucila-swoje-dziecko-Twierdzi-ze-to-kosmita.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...