Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja daje tylko po kąpieli, ona w niej zasypia i potem jej ściągam...bo ma tych włosków troche i szła by spać z mokrymi...no nie wiem, jakos sie tak przyzwyczaiłam już 🙂

bobas prosze Cię! nie mów mi o alku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bobas ja daje jabuszko z kawaleczkiem malym bananka, bo jak daje samo jabuszko to ono takie lekko dretwe jest, a z babankiem ma jakis smak.

I zdziwilo mnie to ze jak dalam jej do possania samego banana to ja obsypalo a jak daje jej z jabusziem to nie ma zadnej wysypki 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 napisał(a):
ja na chwile jej ubieram czapse ale zaraz sciagam jak troche lepetynka przeschnie bo ja mam tu bardzo goraco w domu. ale janusz to jakis przewrazliwiony jak ja na studiach i wracam pozno to awsze jej sciagam czape juz na spaniu bo on zaklada


ja tak samo, na chwilę jej ubieram bo kapie ja w łazience, tak jest dużo cieplej niż w pokoju, a jak jej włoski przeschną to jej sciągam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu samego jabłuszka to chyba nie znajdziesz...zAWSZE JEST Z CZYMŚ...LEPIEJ BĘDZIE JAK MU ZETRZESZ NAJPIERW SAMO, A POTEM PO JAKIMŚ CZASIE DODASZ ALBO MARCHEWKĘ ALBO BANANKA 🙂

Loli hmm dziwne, a nie był to przypadek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas napisał(a):
ja czapeczke ubierałam tylko po kapieli przez pierwszy miesiac .
Qrka on spi tak dlugo bo na sztuczny mleku jest.A jeszcze sie obudzi o 6:00 zje i spi do 9:00 🙂


wiem właśnie, czasami sie zastanawiam czemu jeszcze karmię 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Asiu samego jabłuszka to chyba nie znajdziesz...zAWSZE JEST Z CZYMŚ...LEPIEJ BĘDZIE JAK MU ZETRZESZ NAJPIERW SAMO, A POTEM PO JAKIMŚ CZASIE DODASZ ALBO MARCHEWKĘ ALBO BANANKA 🙂

Loli hmm dziwne, a nie był to przypadek?


no to jutro zetre mu jabuszko i dam pierwszy raz zobaczymy jak zareaguje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wsumie zawsze ta tarce ucieralam jabuszko a puzniej ucieralam bananka idelcem ale teraz biore siteczko i wszystko przeciskam przez to i jest megasna papka...

Ale powiem wam ze ona jakos niezaspecjalnie chce to jesc... zje pare lyzeczek i wyje bo ona chce mleko!
A jak juz dostanie mleko to ok 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
Hmm Loli to moze faktycznie za duzo jak na pierwszy raz



Wsumie wczesniej jej dawalam z jabuszkiem normalnie. Ale wiesz jak dawalam jej tego bananka to ona go nie jadla tylko sobie go cycala


Musze przesc na telefon bo daje mojemu kompa 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z siteczkiem robie dokładnie tak samo 🙂

i moja tez woli samo jabłuszko...

heh i zauważyłam że zaczynają jej inne rzeczy typu biszkopt smakować bardziej od mleka...kaszka jest lepsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko!! 😲 to już po 22 ja zmykam bo nawet nie zaczęłam prasowania 😞
do jutra dziewczynki, ja pewnie się odezwę, dopiero późnym wieczorkiem 3majcie kciuki żeby spała i się nie darła 🙃 i zeby wsio sie udało 🙂

😘 😘 PAPA!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...