Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczynki :*:*
ufff u nas zajeb.... na razie lajtowy ale się rozkręca 🤢 a najlepsze że zostałam sama z przygotowaniami bo Dawid do 22,30 w pracy, a jutro chrzciny ale na szczęście na 18 się udało ugadać, nie wiem czy Wam pisałam bo ostatnio tylko po łebkach zaglądałam bo wiecie MONITOR 😠 😠 (ale mamy zastępczy od taty :P )
🙃 ja tez PIT-ów nie cierpię i nigdy nie wypełniałam sama, ale pamiętajcie żeby się razem rozliczać bo wtedy może coś dostaniemy tego zwrotu (ciekawa jestem ile faktycznie)
a ja dzis mam zamiar upiec 2 torty ( bo mam tylko małą foremkę 😉 ) wysprzątac poprać i wogóle O MATKO 😲 co ja jeszcze przy tym kompie robię, zmykam powoli, wyklaskałam komu mogłam 😎 będę później

.... jak się nie zmieszczę w swoją elegancka spódnicę to się zastrzelę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

z tym odliczeniem na dziecko będzie tak jak qrka pisałaś, proporcjonalnie od września.
a razem to tylko małżeństwa mogą. i dzięki temu w tamtym roku mieliśmy fajne odliczenie więc może w tym roku też takie będzie albo i lepsze! obyyy

hyh Ania rano pisała że mamy się cieszyć bo WEEEKEND! a mój jedzie na cały dzień na robotę...czyli dzień jak codzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamusie 😉
mam super nowinę pod koniec stycznia już się przeprowadzam na nowe mieszkanko i juuuz sie nie moge doczekac ze wszedzie bedzie cieplo i bedzie lazienka mmmm marze o tym zeby nei musiec sie w misce myc;/ wrrrr A z tych gorszych nowin nie wiem chyba mamy jakies gorsze dni z Krisem bo caly czas wybucham na niego no tak mnie wkurwia ze nawet uderzyc mi sie go zdarzylo taka mialam nerwice , a po drugie konkubent mojej tesciowej zmarl i jakas taka chmura gradowa nad nami wisi ...;/ Teściowa musiala wszystko zalatwiac ale oczywiscie i tak padlo na Krzyska eh... I te ciagle wojny z tesciowa no szlag by mnie trafil jakbym miala tam dluzej mieszkac , nawet klocic sie nie mozna bo leci tekst typu: cicho ja ogladam film. No zero prywatnosci szok;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurwaaaaaaaaaa wescie mi tego dzieciaka bo oszaleje...... 😠 😠 😠 😠

Poszlam po te tabsy do apteki i po te produkty na ciasta,... ledwo co wyszlam z domu leje.. a ja bez parasola 😠 huj .. wzielam folie zalozylam ... i ja PODARLAM... 😠 ciul jade...
zmoklam jak kura.. 😠
Dzownie do tesciowej ze ma mi przywiesc blache a od dupy maryni .... i ze TO JAK PRZESTANIE TO NIE PRZYJDZIESZ??? 😮 no kurwa nie mam co robic tylko w taka podoge lazic z dzieckiem tam i spowrotem.. i nie wiem czy mi przywiezie te blachy czy nie 😮 najwyzej beda imieniny bez ciasta 😠


A ten maly swir jesc nie chce 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ryjka wyciera al;e jesc nie.. lezec nie siedziec nie nic NIEEEEEEEE 😠 😠 😠 😠 😠 ryuczy juz z godzine w lozeczku .. 😠

MAM GO DOSC!!!!

jeszcze dzwonie do karola sie cos zsapytac ale po huj.... jak mozna standardowo odpowiedziec NIE WIEM NIE WIEM, ROB JAK UWAZASZ.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠


PIZDOWATY DUPA DAY W HUJ PART 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam problem, pomóżcie bo nie rozumiem.
umowa o prace konczy mi sie 31 stycznia :/ macierzynski mam do polowy lutego to mi jeszcze zaplaca no ale potem dupa. jakby mi sie zgodzil pracdawca przedluzyc umowe to chyba teraz z nim musze gadac no nie a nie np w ostatnim dniu? bo bym chciala ten wychowawczy miec..zawsze to 4 stowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Aniu może dziąsła go bolą i boli jak ssi 🤨 Mnie już tak piersi bolą, że nie wyrabiam...A tego gamonia nie ma i nie mam jak wleźć pod prysznic i trochę mleka wydusić 😞 E to ja z podatkiem wielkie gówno dostanę jak co roku 🤢


ela chzba tak bo wkladam mu pałrc i zaciska na maksa 😞i jest cicho...
a bzlam w aptece to nie kupilam masci bo wzdawala mi sie droga... 20zl ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
super z tym mieszkankiem 🙂)
a z Krzychem.. hmm no musicie dojsc do porozumienia, wiesz teraz jak ma tyle latania zalatwiania...
A pewnie w tych problemach sama juz nie wytrzymujesz i jemu sie obrywa 😞


Wiesz co Aniu ja nie mogę wytrzyma c samej tej napietej sytuacji, ze jak mnie wkurwia nie moge z nim porozmawiac, wydrzec sie itd bo jest mamusia ktora zawsze sie wpierdala pomiedzy nas i broni swojego synka. Jedynym miejscem gdzie mozemy w miare spokojnie porozmawiac jest kuchnia w ktorej tesciowa nie pali bo oszczedza na weglu io jest prawie tak jak na dworze albo na korytarzu. Ale problemem jest to ze on siedzi w pokoju plackiem i ani sie ruszy zeby wyjsc gdzies wyjasnic sobie a ja wtedy wybucham. Wczoraj nie było go 3 godz a miał byc poza domem tylko pól godz. no to kurwica moze czlowieka trafic no ale dobra zrozumialam bo formalnosci zwiazane z pogrzebem itd... Ale przyszedl pytam sie go piles piwo NIE . A za chwile wchodzi koles ktory z nim jezdzil i mowi ze popiwkowali sobie troche no SZOK! Kłamca jesden I JESZCZE TEKST TYPU MYSLALEM ZE SIE NIE DOWIESZ BO TO TYLKO JEDNO PIWO BYLO A PO CO MASZ WIEDZIEC NO SZOOOOOOOK!! A później po kłóceniu się dalej wyszedł i znów go nie było półtorej godz bo MUSIAŁ PRZEMYŚLEĆ i ani be ani me nie powiedział czekałam jak ta głupia i już sto uczuć we mnie. No bo skoro parę godz wczesniej wkurwialam sie o to ze wyszedl na 3 godz a za chwile wychodzi i go nie ma przez 1.5 godz to czlowiek se chyba jaja robi ! wrrr A ja mu UWAGA za karę wsypałam popiół z papierosów na kiełbasę którą sobie przygpotowal haha taka wredna jestem a CO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam to...ja jak jeżdze na takie większe zakupy co jakiś czas to wydaje od kiedy jest mała ponad 200zł, chyba że kupie jeszcze jakiś ciuszek dla niej...to jeszcze więcej.
także powodzenia i oby rachunek był mały 🙂

Aniu ja się nei znam na umowach...ni ewiem czy Ci się należy wychowawczy czy nie? wiem, że pracodawca ma prawo się na niego nie zgodzić, a jak Ty nie mbędziesz jiuż miała ważnej umowy to...sama nie wiem, najlepiej to z nim gadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
wlasnie robie liste zakupow bo w lodowce pustka i jade dzisaj do reala i juz mnie przeraza rachunek 😞 bo troche dluga ta lista


Asia ja sie tej listy boje zrobic 😞 bo tez lodowka pusta praktycznie... 😞 masakra 😞


MArta mysle ze przesadzasz... jestescie razem w tych problemach a to nie jego wina.. A wychodzi bo sie klucicie... a po co macie to robic?? I nie wkurzaj sie ze on milczy.. dobrze robi daje Ci czas zebys sie uspokoila a Ty na niego za to wsiadasz ☺️
Nie chce go bronic ale to tak wyglada.. Ty go atakuejsz za to ze on nie chce sie z Toba klucic.
A tez chce Cie przeztrzec... Bo pisalas jaka jest Twoja mama... I wiem po sobie bo moja jest tez okropna... a ze nie mialysmy innego wzoru mamy dendencje do takich samych zachowan.
Przestrzegam przed tym siostre bo teraz matka na nia wsiada a ta sie robi taka jak ona.... I Ciebie tez przestrzegam zebys sie skontrolowala i swoja mame i zobacz czy czasem nie postepujesz jak ona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...