Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ania87 napisał(a):
eluska ale troche nie zaszkodzi chyba, mi ta polozna mowila ze trzeba przyzwyczajac powoli dzieci, najpierw malutko i tak coraz wiecej stopniowo, mi kazala dosypywac kaszke manna do zupek, ale ja nie gotuje narazie tylko ze sloiczka daje to nic nei dosypuje, ale tak mysle jak pol roku bedize miala to zaczne ten gluten. to 2 szkoly sa podobno. 1 mowi ze dlugo sie go nie podaje a 2ga ze jak wczesniej sie zacznie podawac to lepiej bo mniejsze ryzyko ze bedzie uczulone. i badz tu madry czlowieku


szczerze?
ja sie boje
bo poźniej nie chce żeby nie mogła nawet bułki zjeśc
od 6 miesiąca można więc ja dopiero wtedy zaczne wproawdzać 🙂
z tym może poczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie tez tak mysle, nie ma co panikowac. trzeba poprostu obserwowac dziecko, no i wiadomo ze na poczatek duzo tego nie dawac. a mowilam wam ze kupilam kaszke po 4 miesiacu i pisze ze jest z glutenem. jakby nie mozna bylo to by nie robili chyba takich kaszek dla dzieciaczkow 4 mieisecznych tylko by pisalo ze pozniej czy cos..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi napisał(a):
oooo, ja juz gotuje zupki i nawet z kaszka manna dosawal, ale mu nic nie bylo...
Przeciez kiedys dzieciom kaszka od razu mleko zageszczano, ja sie na mannie wychowalam i nic mi nie bylo. Na nic nie jestem uczulona 🥴


ja dosypuje kaszke ale bezglutenową.
wiadomo, przesadzać nie ma co
ale każda robi jak uważa.
moja tez dostaje zupki, i kaszke ale bez glutenu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eluska no ja tez czekam do 6 miesiaca, nie podaje tej kaszki, tylko tak mowie co inni mądrzejsi ode mnie mówią. każdy robi jak uważa bo i tak nie wiadomo, czasem jak dziecko uczulone ma byc to jak po 6 miesiacach sie poda to i tak bedzie. ja narazie marchewke i jablko wprowadzilam i kleik ryzowy do mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wy wszystkie gotujecie dzieciom? co tylko ja ze sloiczka daje? no ale mi sie wydaje ze taie jablko np to lepiej dac ze sloiczka bo niby ekologiczne a jak sie teraz kupi jakies to tez nie wiadomo co to za jablko,n o chyba ze pisze ze jakies eko. marchewke mam swoją wlasna ale jeszcze jej nie gotowalam, troche z lenistwa bo co ona zej 2 lyzeczki narazie to mi sie nie chce jakos gotowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 napisał(a):
eluska no ja tez czekam do 6 miesiaca, nie podaje tej kaszki, tylko tak mowie co inni mądrzejsi ode mnie mówią. każdy robi jak uważa bo i tak nie wiadomo, czasem jak dziecko uczulone ma byc to jak po 6 miesiacach sie poda to i tak bedzie. ja narazie marchewke i jablko wprowadzilam i kleik ryzowy do mleka


my juz zupke jarzynową wcinamy, jabłko, banana, różne te słoiczki np z jagodami bo teraz jagód nie ma. 🙂
a jaki macie rozmiar pampersów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 napisał(a):
a wy wszystkie gotujecie dzieciom? co tylko ja ze sloiczka daje? no ale mi sie wydaje ze taie jablko np to lepiej dac ze sloiczka bo niby ekologiczne a jak sie teraz kupi jakies to tez nie wiadomo co to za jablko,n o chyba ze pisze ze jakies eko. marchewke mam swoją wlasna ale jeszcze jej nie gotowalam, troche z lenistwa bo co ona zej 2 lyzeczki narazie to mi sie nie chce jakos gotowac...


ja robie jej sama.
raz na jakis czas dostanie słoiczek ale baaaardzo bardzo rzadko.
a jabłko z bananem codziennie i zupke też/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja po słoiczkach nie robiła kup, a jak robiła to co trzy dni i zielone...więc nie daje jej.

a ja pampersy nareszcie mam trójki!!! ale dopiero od może tygodnia czy dwóch 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla oli tez 3 dobre ale chyba do 9 kilo nie dotrwamy bo juz powoli widac slady po tych pampersiakach, ale mamy jeszcze 3 czy 4 opakowania to na pewno sie zużyje :P ale kupowac 3 juz raczej nie bede, a moja ma narazie 6,5kg ale nóżki grubiutkir sie jej robia, podobno po mamie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, bo moje dziecko lubi wszystko większe
ma 60 cm ale ubranka 62 nie ma szans
bo sie wydziera jak upiór
musi byc 68
lubi i ubranka większe i pampersy
no i ja jej nic nie poradze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 napisał(a):
mam wyzuty sumienia ze nie pisze zadań, chyba ide spac bo jutro pasuje mi wstac wczesniej i zabrac sie za to zanim opadne z sił.. see ya zmykam :P


ja zaraz myju i tez spac
rano do szkoły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...