Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Buuterfly do swiat karmilam sama piersia i budzil sie w nocy kilka razy. Potem przez tydzien na noc dostawal butelke i widzialam ze jest poprawa tzn byl spokojniejszy i w dzien tez zaczelam dawac butelke. I na dzien dzisiejsz sama butelka. Wiem ze powinno sie karmic piersia ale my czasami co pol godziny jedlismy ;( prawie nic nie jadlam bo go zaraz brzuszek bolal albo mial wysypke. Tylko ser, ryż z mlekiem i bawarke no i oczywiscie ziemniaki z marchewką + ryba gotowana aha i dżem truskawkowy lub malinowy. A tak jest najedzony szczesliwy (ja tez)
Moze za szybko sie poddalam ale sadze ze to co najwazniejsze juz dostal I tak właśnie przesypia mi całe nocki bo jest spokojny, ja jestem bardziej zrelaksowana i daje mu o wiele wiecej miłości i mały czuje sie bardziej bezpiecznie bo ciagle sie usmiecha czyli jest zadowolony. Elu jak karmilam tylko piersia to tez marzylam o takich nocach ale teraz jest OK

Mojej koleżanki synek dopiero po dwóch latach przespal pierwsza noc. Byla wykonczona i szczuplutka jak patyczek i ciagle zestresowana zapłakana co odbijalo tez sie na malym bo przecież nie mozna 24h byc wydajnym.


Tą drugą bluzę bym sobie kupiła ale znajac siebie pomponiki bym obciela 😉 a tak rewelacyjna - nie widzialam niestety w sklepach. Ale wydaje sie cieplutka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde gdzie sa te nbasze wrzesnioweczki 2011 🥴 🥴 🥴 🥴

Bo juz sie nie moge doczekac jak pewnie bedziemy je sledzic , i sobie wspominac jak to bylo 🙂

U mnie jak narazie slonko slicznie swieci 🙂 mam nadzieje ze pogoda sie nie zepsuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jakiej firmy dajesz mleko? No ja mam taki sam problem jak Twoja koleżanka. Mam 178cm i ważę jakieś niecałe 58kg. Czyli mam niedowagę. W nocy budzi się minimum 2 razy i wtedy jestem baaardzo szczęśliwa. Bo normalnie to zaczyna płakać i stękać w wózku tak z 4-5 razy w ciągu nocy. Chcę go karmić, bo lubię ten widok. Kocham tą bliskość i wygodę bo wyciągnę cyca i gotowe, a tak to wstawać w nocy bym musiała i zanim zrobię mleko on się rozbudzi. Ale jest tak jak mówisz...Zmęczona mama to zestresowana mama.
My dzisiaj jedziemy do Krystiana bo jego brat wraca do Norwegii i chce się z małym potulić jeszcze. A potem do mnie bo będzie ten wujek ze Szczecina-ten co dał wtedy 1000zł 🤪 😜
Ale miałam dzisiaj dziki sen 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo wiecie moj komputer ledwo co smiga a wiec oszczedzamy go na maxa, posiedzimy godzinke i wylaczamy bo sie przegrzewa strasznie..

A jak bedziecie puszczac sygnalki to bede jakos wchodzic nawet przez tel.


Moja Olenka od samego rana na maxa rozdrazniona ehhhh wkurza mnie to jej bicie raczkami po swoim ciele jak sie wkurza :/ Teraz akurat zasnela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tym sobie wszystko przegrała.
nie lubię takich dziewczyn, są sprytne i wredne, dobrze wiedzą gdzie uderzyć co by zabolało.
na szczęście ja do tej sprawy mam luźne podejście, więc nie zabolało!
ale jak sobie pomyślałam że mogła by takie coś znaleźć właściwie na każdą z nas to się wściekłam!
przyjdzie Ci smarkacz i się wpierdoli w rozmowę! nie znamy się a ona ocenia! no szok! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...