Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ojjj Iwa biedactwo ty moje 😘 😘 będzie dobrze a ci tam są faktycznie walnięci że ryczy to dawaj jeść bo głodny 😮 😮A może go coś boli a ty mu masz dawać jeść 😮głupole 😲 😲 😲Trzymaj się tam kochniutka 😘 😘Jakbys chciała porozmawiać to wiesz GG 😘
  • A ja dziś miałam pobudkę przed siódmą 🤢 w nocy co godz się budził yhhhh już mnie to ma to jego spanie 😠 😠 😠 a anajwięcej mnie dobija rano ten jego uśmieszek ,że wyspany jest ehhhhh mały słodziak.Idę za chwilę na badania jak ja to lubię
  • No nic trzymajcie się miłego dzionka 😘
  • AAA GDZIE GRACIE W SIMSY JA UWIELBIAM W TO GRAĆ?????!!!!
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Odpowiedzi 73,3 tys.
    • Utworzono
    • Ostatniej odpowiedzi

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Loli

      10128

    • buuterfly

      7443

    • Ania8888

      7982

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Mamusia
    Iwwwa na nie widocznie nie ma innej rady jak olać. I tak jak Loli pisała kiedyś mówić im jak najmniej. Co do nocnika to gdzieś ostatnio czytałam , że świadomie dziecko wie co robi na nocniku już jak ma 1,5roku. I, że od wtedy można powoli uczyć. Ale przecież każde dziecko jest inne i inaczej czai. Zobacz jak Nikusia Eli szybko zaczęła siadać. Rób po swojemu i tyle.
    Perełka my na FB gramy 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej 😉
    Iw ladnie sa potrzaskane te baby tam 😮
    ale wiesz co... one chyba robia jak dawno dawno robili... bo dostalam od babci ksiazke, i tam pisze wlasnie to co one tobie mowily.... no i wyobrazacie sobie zeby dzidziolom nie dac mleka na wieczor tylko ziemniaki????? 😮 😲
    taki jadlospis ze nie jeden facet by sie najadl.
    Olac to i robic swoje.
    A ze sie budzi to chyba kazdy dzidziol tak robi i mysle ze to zabki albo przezywa dzien.
    Mi laska polecila wapno z magnezem dawac na noc ...ze jej malej to pomaga i spi cala noc.
    I ze chudy... no kurcze przeciez wiecznie tlusciutkim bobaskiem nie bedzie, a jak tyle je to widocznie ma super przemiane materii, no i geny jak mowisz.
    aaaa nie ma co sie przejmowac 😉


    Perelka dawaj potem znac.



    u nas noc ciezkawa... maly duzo kaszlal zrobilam mu wrzatek z majerankiem kolo lozka, i pomoglo troche.
    wstalismy o 9 i ten juz spi z pol godziny znowu.....
    Dalam mu alergiczny syrop i jest lepiej.
    kuzynka nastraszyla mnie ze to moze byc krtan 🤢
    ehhhh..... 🤨
    zobaczymy dzis najwyzej jutro do dr pojdziemy.
    a ja wiadro kawy i gooll porobic obiady.... 🤨

    dzis mu zrobie gulasz z indykiem i potrawke.... 😉 w sloiczki 😉
    hyhy


    Elus a purtelamu u Was nie ma?? przeddzien slubu na szczescie sie zbija szklo pod domem panny mlodej, popijawa, zarelko..... 😉


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No co Ty? Pierwsze słyszę 😜 W jednym kraju mieszkamy, a u każdej inne zwyczaje, nazwy itd. Oj ja małemu już od daaawna nie robię w słoiki żarcia. Po pierwsze nie chce mi się. Po drugie on i tak woli ze mną na talerzu jeść. A że ja sama to gotuję dla nas. Tzn mało przypraw itd. Dzisiaj mamy ziemniaczki, surówkę z czerwonej kapuchy i bitki wołowe 🙂 Wykopałam dwa kawałki wołowiny w zamrażarce to na poczekaniu wymyśliłam 😜 A na 13 tą jazda znowu.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no tak echooo 😜 ja mam pierwszy raz sinca na pol reki z pobrania krwi 🤢 i boli jak cholera nie wiem co ta baba mi zrobila pierwszy raz bolalo mnie pobieranie krwi a ja do tego przyzwyczajona juz szok 😮 😮aaa gracie na FB yhy 🙂
  • Ela jak tam po jazdach???
  • Aniu jak Marcelek biedactwo 😘 jakbys szla do doktora daj znac co i jak??kupilam dzis firanki do kuchni jutro wam pokaze 😉 a i skonczylam malowac jupiiii pokaze wam tez efekty mojego bazgrolenia i murowania hyhy no i w koncu Pawel zasnal moj jeszcze nie je takich rzeczy jak wasze bable on zamiast to gryzc to to polyka i dusi sie tym 😮 wiec jemy papki i kaszki i budynie i cycek ide 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    my tez szie uwstecznilismy i polkamy... ale go szturmuje i daje rade 😉
    No kaszel ma dalej, i cos widze katar dochodzi wiec nie bede raczej czekac i jutro pojde chyba ze przez noc bedzi elepiej -czyli leki zaczely dzialac wiec jeszcze poczekam.. kurde czaje sie tak bo naszego dr nie ma, a do innej to tak nie chcem isc 🤨 bo wiadomo jak jest...

    A ja tez czuje ze mnie rozklada, i nerki mnie cos lupia takze sie kurujemy oboje 🤔 maialm isc w czwartek do dentysty ale chyba odpuszcze... bo bedzie sipa jak sie rozloze do niedzieli a przeciez do pracy ide 😜 heh

    Perelka koniecznie pokaz 😉


    Elus wiem ze mnie wyzwiesz i bedziesz...kocham piesy ale kurwa mac te psy z domu od sasiadl zabije normalnieeeeeee!!
    ujadaja kuzwa caly boski dzien i tak non stop... myslalam ze sie przyzwyczaimy ale kuzwa to sie robi az uciazliwe, i albo im uwage zwroce albo wyszczele je jak kaczki bo ile mozna 😠
    dra te japy jak tylko oni wychodza do domu, jak sie zblizaja jak wchodza, jak ida na spacer jak przychodza jak ktokolwiek wchodzi do klatki no poprostu CALY CZAS od 5 do 23.....!!!!!!!!! moze raptem ze 2 godziny spokoju jest przez caly dzien 😠
    w dodatku oni tak trzaskaja drzwiami, normalnie sie czuje jak by te psy byly u nas w chacie, i moimi drzwiami trzaskali, zawsze mi malego obudza.

    Identycznie jak w takim filmie..... ale nie pamietam tytulu 🤨


    ide ... spokojnej nocy
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej! Mam pytanko... Jak wyglada mniej wiecej jadlospis waszych pociech? Tzn ile posilkow i mniej wiecej jakie.... i jak karmicie na noc?
    Bo ja mam taki problem ze Olek zasypia przy buelce, na noc dostaje kaszkę i nie mam jak mu zebow umyc... 🥴 prubuje pielucha choc przetrzec ale on nawet przez sen nie bardzo daje, bo sie rozbudza.
    Wiec Olek je tak:
    Po przebuzeniu pije wode
    9 śniadanie- kanapka, wedlina, pomidor lud serek i herbata, woda lub sok
    12 mleko 210 i doslownie 2 lyzeczki kaszki chyba ze mietolil sucha bulke
    2-3 obiad- zazwyczaj to co my, jakas zupa i miesko albo drugie
    5-6 deserek- kisiel, budyn, owoce, kanapka
    8-9 kaszka 210-300
    I nie wiem czy tego mleka to on je duzo czy malo...
    Spijcie dobrze i zdrowka dla wszystkich dzieciaczkow 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Cześć Rudi fajnie ,że zajrzałaś co tam u Was???Mój je tak:
  • rano jak wstanie czyli przed 7 nie je nic i,od pół godziny do godziny od wstania pije kaszkę gdzieś około 200ml
  • Przed 10 pije cyca i idzie spać 😉
  • jak wstanie czyli za gdzieś godzinkę trochę se pocycka
  • O 12 je zupke lub drugie danie
  • O 14:30 pije cyca i idzie spać
  • jak wstanie pocyca znowu troszkę i po pół godz dostaje deserek mały w między czasie chrupki kukurydziane je które uwielbia no a śpi tak godzine czyli zaśnie o 15 i śpi do 16 nawet dłużej czasmi potem gdzieś koło 18 domaga się cyca więc dostaje a o 19 kąpiel i około 19:30 20 dostaje kaszkę tyle samo co rano bo więcej nie wypija no i w nocy cyc 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no więc tak dziewczyny tak pomalowałam widzę że troszkę poprawki na suficie muszę zrobić 😉 z zielonym na zdjęciu to stare a to drugie nowe świeżo pomalowane [url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/510/desktop38.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/2228/desktop38.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    A takie firanki zakupiłam bardzo tanio haftowane 🙂[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/desktop39.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4386/desktop39.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej... marcel lepiej.
    Kurcze ale te dzieciaki Wasze duzo jedza....
    Marcel tak
    ok 6 7 kaszka 150 i tak ja meczy do ok 8
    przed 9 sniadanie kanapka z szynka serem pomidorem ogorkiem watrobianka... no czym kolwiek, lub platki, jajecznica, parowka
    gdzies ok 10 12 idzie spac wiec jak co to jakies ciacho czy cos skubnie
    13-14 obiad
    potem podjada czy ciacho czy cos, ok 16 jakis owoc, jogurt
    19 19.30 150 kaszki i tez nie wszystko je, wiec jak sie kreci to mu wcisne butle

    no i on pije ok 500ml dziennie sokow kompotu herbatki czegokolwiek
    no i obiad je jeszcze jak karol w miare wraca..
    albo jak do tesciow zajdziemy a maja pozniej

    Perelka super pomalowalas 🙂
    i firanki super 😉
    ja wczraj moje skrocilam 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej... marcel lepiej.
    Kurcze ale te dzieciaki Wasze duzo jedza....
    Marcel tak
    ok 6 7 kaszka 150 i tak ja meczy do ok 8
    przed 9 sniadanie kanapka z szynka serem pomidorem ogorkiem watrobianka... no czym kolwiek, lub platki, jajecznica, parowka
    gdzies ok 10 12 idzie spac wiec jak co to jakies ciacho czy cos skubnie
    13-14 obiad
    potem podjada czy ciacho czy cos, ok 16 jakis owoc, jogurt
    19 19.30 150 kaszki i tez nie wszystko je, wiec jak sie kreci to mu wcisne butle

    no i on pije ok 500ml dziennie sokow kompotu herbatki czegokolwiek

    Perelka super pomalowalas 🙂
    i firanki super 😉
    ja wczraj moje skrocilam 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    A to ja myślałam ,że Paweł Mało tej kaszki je dokładnie nie wiem ile jej tam jest bo miarka mi się starła na butelce tam mi się wydaję,że robie mu gdzies około 200 ml może 180 nie wiem ale wszystkiego nie dopija no i oczywiscie pije herbatkę ,Wczoraj jak rozmawiałam z mama od mojego M to mówiła,że jak on był mały to co godzine musiała mu dwać butle bo ryczał w niebo głosy i w nocy to samo ,ze była wykończona 🤢 mam nadzieje,że Paweł tego nie odziedziczył 🥴 no Pawełek zasnął o 10:30 ciekawe ile pośpi
  • Aniu cieszę się,że Marcelek już lepiej się czuje 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej,
    Iwona wow 🤪 Ja te fotki to normalnie mojemu pokażę. I pytam cholera kiedy Ty to kobieto robisz? Trójka dzieci, obiady, szkoła, sprzątaniem mały ssak na cycku a ta jeszcze tynkuje, maluje 😮 Ja nie mówię co mój teraz je bo przez to prawko to normalnie mam wszystko do góry nogami przewrócone. Nie mam do tego głowy. Wczoraj dopiero dom zaczęłam generalnie oczyszczać. Bo tak to podstawowe rzeczy robiłam. Dlatego już bym chciała móc skupić się tylko na nim i na mieszkaniu i życiu codziennym. Franek zjada tak 210-240 kaszki rano i do spania. Przesypia całe noce. Na drugie śniadanko dostaje zazwyczaj jogurt, jakiś biszkopt, kaszę taką zwykłą manne z owocami, miodem, bananem, malinami czy co tam mam, albo kisiel. Na obiad je to co ja. No i dużo podjada w dzień i pije soków i herbatę . A ostatnio zaczął kraść. Kradnie mi ze stołu krówki 🙂 Aż się trzęsie jak widzi krówkę 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dzieki dziewczynki ☺️
  • Eluś nie mogłam już patrzeć na rozlatające się wejście do domu tam przy schodach z prawej strony były wielkie dziury i popęknane całe to był z każdej strony jak chciałąm to oczyścić to cały tyn na pół ściany mi spadł i musiałam to tynkować ehhhh najgorsze było malowanie sufitu bo to nie równe jest ale dałam radę no a czas hmmmm zrobiła bym to w tydz ale młody był chory 3 tyg wiec się ciągło robiłąm to popołudniami na jakieś dwie godzinki mama zabierała Pawła jak spał a teraz pod sam koniec sama z nim siedziała bo chciała aż to w końcu skończę 🙂
  • Teraz muszę znowu od syna w pokoju cały róg od sufitu do podłogi wygipsować i pomalować 🤢 na dole holl i pokój mamy ja lubie takie rzeczy no ale jak mam czas a nie na szybko
  • Ela jeszcze troche i bedziesz miec czas na wszytsko 😘 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    pamietamy 😉
    sms poprosze odrazu po 😘
    innej opcji nie ma!!!!!
    dostajesz prawko troche podlapiesz swoich manierow kierowania, pakujesz sie i Was widze 🙂

    Maly ma lekkie zapalenie krtani, dostalismy leki... po spacerze bylo oki.. troche powietrza rzeskiego dostal.. nie lubie tej lekarki jest taka mukowata 🥴 ale co tam...
    W przychodni miloin osob! z dziecmi... laska byla z 2, ok4 lata i moze 1.5 roku, no i w ciazy... z matka chyba... i czaicie ze pelen korytarz dzieci.. malych nie chodzacych, takich jak marcel no i starszych tez... a oni zajmowali 4 miejsca 😮 rece to mi do ziemi wisialy...
    Ale co mnie wku .... Mar jak zwykle kocha wszystkich i tulil sie do wszystkich dzieci, malych duzych... do babek... A jedna dziewczynka na oko z 3lata 😠 wrrrr.. Marcel ja zaczol obejmowac a ta go tak popchla ze spadl na plecy i glowa o posadzke uderzyl... i tekstem GLUPEK 😠 😠 😮 😮 ja nic tylko go szybko pozbieralam spojrzalam na ta matke a ta tylko NIE LADNIE TAK 😮 🤢 aaa ja wsrodku sie tak zagotowalam ze uuuuhhhhh

    ide sie kurowac... :*
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam oczywiście z rana 😉
  • Eluś jasne że bdziemy trzymać kciukasy dawaj potem znać jak ci poszło 😘
  • Aniu ojjj to ześscie się rozchorowali bidulki 😘 kurujcie się tam 🙂
  • A my za chwilę idziemy na szczepienie yhhhh jestem ciekawa jak to będzie a ja po dziś mam tego śiniaka naa rece od pobrania krwi .
  • no nic znikam miłego dzionka 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    My już po szczepieniu laski ja tu wystraszona ,że będzie się darł i się zaniesie a tu cisza nic zero płaczu popatrzył się i nic heh pielęgniarka mówiła,żeby chciała więcej takich tam dzieci 😁 waży 9400g i nie wiem czy go dobrze zmierzyła niby niecałe 73cm 😮 a ubrania kupujemy n 80 nawet 86 się zdarzy 😮 i bądz tu mądry pospał z 15 min jak szłam do domu i oo wojuje po domu w chodziku i buszuje po szafkach no nic nie zawracam Wam głowy pierdołami 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Marcel ze tak powiem stabilnie, nie mialam serca trzymac go w taka piekna pogode w domu bylismy na spacerze w parku na pol godziny. zdazyl podneisc z miloin lisci, kasztanow, zaliczyc 3 gleby, poznac 2 kolegow i wyrwac starsza laske na oczach swojej ukochanej Marcelinki 😜
    teraz wreszcie spi.

    A ogolnie do d w huj.....
    mam wojne z tesciem szwagem... wrrrrrrr 😠 😠


    No i wiecie co... sie wku! 😠 wczoraj po drodze od lekarza bylismy na zakupach w biedrze, i kupilam brzoskwinie -MAr je uwielbia... chcialam sobie zjesc jedna... gryze a ona w srodku cala brazowa 😮 z wierzchu twarda widac swierza a w srodku jak by lezala z tydzien bez skorki, nawet nie smakuje jak brzoskwinia... nie wiem co oni robia z tymi owocami 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...