Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A u nas noc koszmar... pol nocy sieddzialam z nim i obklady mu robilam 😮 a jak nie to pilnowalam go bo spac nie mogl 🤨
na szczescie spadlo juz 😉
zobaczymy jak dalej...
ja juz nie spie ogarne , sniadanie i biegne po farbe bedzie mi Karol farbowal bo nikt nie ma czasu a tesciowej nie dam bo paski mi porobi poziome 🤢 i taki co mi wyjdzie zeby zjechac do naturalnego... ale zobaczymy.
Po poludniu niby rodzice maja przyjechac... musze jakeigos cos z galaretka dla mlodego ( brata) zrobic 🙂

Noo.... A wczoraj go tez nagralam jak gada po bredziecku.... i czaicie to ze go nie slychac nic.... kompletnie na maksa robie glosno i nic.... 🤢 🤢 😲 a tel z dyktafonem mial moze z 10 cm od buzi i calkiem glosno mowil... a ja z pol metra po cichu i mnie tylko slychac 🤨
nie wiem czemu 😮

no nic lecem 😘 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć dziwuszki 😘
  • Ania boski jest słodziak jeden utalentowany 😘
  • Ela no to przynajmniej nie będzie Ci się nudziło 🙂
  • Dosik biedaczku jak nie praca to szkoła 😘
  • A my w domu zero gości i chwała bogu my noc dość tak nie chce znowu zapeszać bo ostatnio yhhhh 🤢 Teraz śpi ,dzieciaki bajkę oglądają i jedzą lody ,mi trzeba dalej malować i sprzątać a nie mam z kim małego zostawić.Miłej soboty 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Aj już zaraz kończy! Nic się nie kończy-chwilowa przerwa. U mnie np goście ciągle się przewijali. Teraz dostawałam orgazmów przed meczykiem-no i mamy brązik 😜 Tylko to Leszno dziadowskie nas wygryzło. No i Fallusy 🤢 To już wolę żeby Leszno wygrało złoto i zaraz lecę bo jak kciukasów nie będę trzymać to się nie uda im 😁 Od jutra dzień w dzień mam jazdy więc wiecie...Zen, pełen relaks, skupienie i próby niepoddania się nerwom. Musicie wybaczyć mi ten tydzień 😉
    A Marcysi gratulujemy kolejnych ząbków 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Cześć dziewczynki ,ja jak zawsze przez weekend mam ciężko się tu wbić bo dzieciaki potem gadają że ja gram 😉 a oni nie mogą więc wiecie heh u nas narazie dobrze nie zapeszając ,ja muszę iść na badania jutro jak ja to lubię ehhh i oczywiście z młodym pod pachą 🤢 Ja już nie śpię od 6:30 młoda wyprawiona do szkoły ,a młody idzie na 8 więc spać mi się nie opłaca iść a i tak Paweł już wstał ehhh
  • Aniu tez tak twierdzę ,że forum się kruszy już od jakiegoś czasu no ale tak Iwi ma zajob z praca z młodym ,Dosik to samo lata tam i spowrotema reszta też wiadomo 😜
  • Ela trzymam kciuki za jazdy i życzę spokoju 😘
  • AAA Aniu gratulacje jupi ależ Marcelek ma już dużo ząbków 😘 a zdjęcia kochane
  • No nic ja będę zerkać idę powoli młodego budzić 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    NIe Ela nic nie wiem..... 😮 musze poszperac w necie co sie stalo...
    Ale szczerze???? to co widzialam co sie u nas wyprawialo -tzn u mojej mamy obecnie 😜 jak .. falubazy przyjezdzali to nic mnie nei zaskoczy 😉
    nie jeden moj znajomy nawet placil by mogl jechac z ultrasami na ustawke, a o samym czlonkostwie nie wspomne.



    Aleee... ahah co mi ojciec wczoraj mowil.... myslalam ze sie zleje z glupoty tej baby.
    U nas na tory bardzo duzo osob sie rzuca. ostatni szal zrobily nacpane maturzystki co za reke weszly pod pociag bo przerabaly kase calego rocznika przeznaczone na 100dniowke.
    Ale....babka ok 50 lat.... polozyla sie na tory, i kretynka nie dosc ze w miejscu gdzie pociag jedzie 30 km/h to jeszcze tylko nogi polozyla na tory 😲 🤪 ahahhaha i maszynista ja dojrzal i tak zachamowal ze stanol jej kolami na nogach...

    hahahaha nie moglam z niej bo nie dosc ze sie nie zabila to sposob w jaki to zrobila a i tak zostala kaleka do konca zycia.
    sierota poprostu 😁

    hahahaah ja bym mogla dawac korepetycje z tego jak sie rzucac pod pociag.... moj tata nie jedno juz widzial... zabil... wrrr 😞




    moj ukochany syneczek wraca do domciu juz 🙂 🤪 🤪 🤪
    A ja po szkoleniu oki 🙂 nudy.. nie powiedzial niczego czego bym sama z teori jako wyborca nie wiedziala.
    A kupilam sobie w lumpku plaszczyk zimowy 🤪 🤪 🤪 🤪 za 30 zl 🙃 🙃 🙃 😎
    guzika nie ma ale co tam .. przyszyje sie jakis 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Jestem, czytam Was, ale jakos nie pisze bo bede tylko smecic. Kiepsko u mnie ale pisac tu napewno nie bede bo wiadomo, inni maja z tego satysfakcje.

    Bylam dzis z Kuba na bilancie jednolatka czy jak to zwal. Te helgi tutaj to poprostu pojebane sa i tyle. Mleka dla dzieci mam mu w ogole nie dawac, tylko krowie normalne bo taniej hehe ale nie butle na noc do picia tylko np z ziemniakami itd gdzies jako dodatek. Butelki wszystkie do widzenia i z kubka normalnie, smoczek mam tez odstawic bo on juz duzy chlopak, mam mu dawac duzo wiecej jesc bo on chudy. Nic nie poradze ze on po ojcu ma geny i u nich wszyscy chudzielce sa i wszystkie dzieci co poszly po jego rodzinie w geny zawsze ponizej 50 centyla. Ale nie on jest glodny i wiecej jesc mu dawac. Wiec jej mowie ze jak on nie spi to ciagle je, geba mu sie nie zamyka. Ale mam dawac wiecej. To sie pytam czy po obiedzie na ktory zjada 3 ziemniaki dosc duze plus cale udko z surowka, czy tez po 2 godzinach gdzie zjada 2 kanapki, czy tez po sniadaniu gdzie wypija 240 mleka a za pol godziny miske kaszy plus owoce czy tez miedzy innymi posilkami gdzie podjada banany, ciastka zbozowe, owoce, deserki i jogurty? No pytam kiedy mam mu dawac wiecej jesc bo on ciagle je. No to slysze ze mam dawac wiecej. Zle robie ze wysadzam go na nocnik bo chlopcow sie wysadza, dopiero uczy jak maja 2,5 roku, a dziwczynki jak maja 2 latka. Bo oni w tym wieku i tak nie czaja. Wiec pytam to o co chodzi mojemu dziecku jesli chce kupe to siada na nocnik/ Tylko pampersa nie umie sciagnac? Wiec ona ze on nie czai. I taka gadka z durna. Pytam czemu sie budzi w nocy z wielkim placzem jakby go kto bil, i w dzien to samo? To ona mi na to co? Ze jest glodny. Nosz kurde myslalam ze ja tam trzasne, wiec mowie zje obiad, caly talerz, ja sie jego porcja najadam i idzie spac, za pol godz wstaje i jest glodny? Nie bo przeciez jeszcze dobrze nie przelknal obiadu a budzi sie z rykiem. To ona mi mowi ze z rykiem sie budzi bo jest glodny. I gadaj z glupiia. Ech brak slow normalnie.
    Kuba chory, tzn katar ma straszliwy ze oddycha mu sie ciezko, chyba sie ode mnie zaraziel bo ja tez z katarem sie mecze od kilku dobrych dni. Niby troche przechodzi ale marudzi strasznie. Wytrzymac nie idzie. Caly dzien jeczy az mnie glowa boli, spac nie chce, dzis raptem pol godziny sie drzemnal bo oczywiscie wstal z placzem i mu sie spac odechcialo.
    Sory ze sie nie udzielma, ale naprawde nie idzie mi teraz z humore, musze pozalatwiac troche spraw, a raczej rozwiazac. I mam nadzieje ze szybko wroci do normy.
    Aniu gratulacje dla Marcelka za nowe swieze zabki. Ech kurde skleroza co tam pisac mialam. Jak zawsze.
    Ide spac bo mi glowa peka, wrocily migreny 😞
    Dobranoc 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...