Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
EEE no takie życie 🙂 Większość dziewczyn pracuje. To im jest ciężko ogarnąć. I pewnie nie mają siły już na forum. Poza tym te, które nie pracują to cóż...Dzieciaczki są tak absorbujące, że nie jest łatwo tu wejść i gawędzić godzinami. Czasy ciąży i nieróbstwa minęły niestety bezpowrotnie. A Perełka powiedz mi o której wczoraj gadałaś ze swoim na skypie? Bo my z Anką tak przed 20tą flirtowałyśmy a was nie było 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Moje kobietki 😁 :*
Ja zaglądam zawsze po pracy ! 😜
słuchajcie dostalam umowe o prace na dwa lata !! 🤪 🤪 🤪
ale się cieszeee 😁
nie wszystkim niestety przedłużyli a niektórym dali na rok 😉
U nas ogólnie leci, M ma tak obblazowane nogi ze nie uumie chodzic 😞
uroki pracy 14h na nogach ;//
Kacper chory troszku 😞
dziś tesciowa z nim u lekrza była, ma juz poczatek zapalenia oskrzeli
ale lekarka dała leki mamy kontynowac inhalacje itp i powiedziała ze sie polepszy.
A ja teraz ani dnia wolnego ciagle go zostawiac bede yhh 😞
ale niestety cos trzeba było wybrać.
Albo praca i ulepszenie budrzetu, alebo domek z Kacprem
a na dzisiejsze czasy ciezko w domu siedziec ;//
a chcialabym oddac 100% swojego czasu małemu 😞
fakycznie mało kto t jzu zaglada smutne to troche 😞((
ale wiadomo praca, maluchy 😞
ja cały czas o was mysle i musze do was zaglądać bo inaczej to bym spać nie mogła 😁
ucałować mi tam wszystkie maluchy :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z samego słonecznego poranka 🙂
  • Dosik no ciesze się ,że przedłużyli ci umowe 😘no tak to jest albo praca albo dziecko i dom ale i tak jesteś dzielna DUŻO ZDRÓWKA DLA KACPERKA 😘
  • Eluś a jak ty się czujesz???Jak tam Franuś????
  • Anka i Iwka gdzie się podziewacie ???
  • A my dalszy ciąg leżakowania wczoraj było ciepło to wyszliśmy na dwór heh i przez przypadek znalazłam dwa grzybki 🤪 Życzę miłej soboty 😘
  • http://bonfree.pl/drogerie/?r=136329291316844632 POLECAM
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Cześć dziewuchy,
    wpadłam do Was przed uczelnia- totalnie mi się dziś nie chce..
    Całą noc mam nie przespaną-Alek ciągle ryczał. Wczoraj babcia odbierała go ze żłobka i znowu się przeziębił 😞 😞 😞 Trzy dni był w sumie zdrowy. Szlag mnie jasny trafi.
    W przyszłym tygodniu mam dużo pracy i przydałoby się go posłać do złoba, a tu taki klops..
    Muszę go do kurować do poniedziałku..

    Poza tym czeka mnie wizyta u kuratora sądowego celem wyjaśnienia Naszej sytuacji. Muszę się dowiedzieć czy korzystnie dla Nas będzie nie ubiegać się o alimenty, czy też nie.
    Na samą myśl dostaje białej gorączki :|

    Całuje Was wszystkie 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej,
    przepraszam ze sie malo odzywam, ale mamy tu taki zapizdziej ze nie wiem jak sie nazywam. Gospodarka szaleje, kurs poszedl w gore to sie ludzie rzucili i roboty fuuul. Wiec jak tylko Kuba idzie spac to ja do biura pomagac.
    U nas ok, Kuba zdrowy na szczescie. Tylko chyba po tym szczepieniu jakies male krostki wyszly mu na buzce, ale tylko wokol ust, wiec moze to szczepienie a moze smoczek. W sumie jest ok bo znika i nie duzo tego.
    Dziewczyny wezcie juz koniec chorowania, stawac na nogi. I zmykac te szpitale domowe hehe
    Dzieci tez juz koniec chorowania.
    Anulka milej imprezki oczywiscie i czekam na zdjecia hehe dobre i tak mam zaleglosci na agu a sie zdjec domagam hehe
    Musze w koncu przejrzec wasze i zgrac swoje, bo katastrofa. Na nic nie mam czasu, juz nie wspomne o zakupach itd. A musze sie wybrac koniecznie. Nie dosc ze w lodowce tylko przeciag zostal to jeszcze na dupe tez nie mam co zalozyc bo jedne spodnie tylko w miare dobre mam ktore i tak z dupy mi leca.
    Ide bo mi tu Elka na skype pisze hehehe
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Anulka ja tez chce widziec zdjęcia z wesela 😁
    napewno wygladałaś zjawisko jak zawsze Ty 🙂
    ja siedze chwilke u rodziców potem jade po M
    ale tu cichooo 🙂
    buziaki i zdrówka ! 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej, my juz po "weekendowym weselu"
    ogolnie super... w sumie jak na kazdej imprezie takiego typu z tymi ludzmi, calkiem przewidywalne wszystko 😉
    Poprawiny.. maly byl z nami.. poprostu szal!!!
    laski on mi od orkiestry odejsc nie chcial, stal ciagle przy nich, albo Karol go zabieral do nich na scene, furore zrobil, do wszystkich szedl, tulil sie.... tamczyl.. obled kupili go w butach wszyscy poprostu 😉 byl glowna atrakcja 😉
    ale jestem wymeczona strasznie, spalam tylko 4 godziny i ledwo patrze...
    podgladywalam Was ale mam takie dziury w glowie ze nie wiem jak sie nazywam... styrana jestem koszmarnie.

    ;**
    spokojnej nocy
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam laseczki 🙂
  • Aniu ciesze się,że weekend się udał 🙂
  • Ela a Wy jak się czujecie???
  • Iwwaa no normalnie ty tam masz zajob z ta pracą 🤢
  • Dosik ehhh w niedziele pracować yhhh współczuję ci 😘
  • A my dalej chorujemy ,dziś jadę do starego lekarza zobaczymy co on mi powie i jeszcze dziś muszę latać za panem co nam robił z ogrzewaniem yhhh od maja za nim łażę bo jeden kaloryfer nam nie działa chyba skończy się to w sądzie yhhhh mam dość go 😠 😠
  • Kupiłam pampersy i ma je za duże 😮 😮no nic znakam za tym panem Miłego dzionka 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dobry 🙂
    ale jestem kurde nie wyspana. Wczoraj do 1 w nocy w biurze bo taki zapizdziej, a Kuba w pokoju nie chcial spac wiec go do biura w wozku i niby drzemal ale jednym okiem podgladal drukarke hehe Wiec o 1 dostal mleko i poszlismy spac, oczywiscie z nami w wyrze bo juz nie mialam sily go klasc w lozeczku i czekac az zasnie. A dzis o 6 wstal caly wyspany hehe ale juz w wozku w biurze nie chcial, bo chcial poganiac, a tam go puscic nie moge bo sie do kabli i komputerow dobiera, wiec nic nie moglam zrobic. No ale jak to bylo? Dziecko musi poznac swiat i kable tez pomacac? Moze mu dac/ Jak raz go prad pieprznie to juz nie bedzie chcial? Jak myslicie heheh masakra!
    Teraz spi a ja czekam az sie obudzi i musze po pampersy jechac bo pare sztuk zostalo. Perelka a jakie Ty pampersy kupujesz ze za duze? Ka lece na 4+ caly czas albo na tych takich co jak majtki sie zaklada i sa idealne. Ale Pampersa bo innych nie probowalam, pewnie inna firma i rozmiar niby ten sam ale tez bedzie inny.
    Anulka a co Tobie? Fajnie ze Marcelek sie wybawil na weselu hehe furore zrobil.
    Ela? Gdzie Ty?
    Domi masakra, niedziele by sie chcialo wolna a tu dupa.
    Eloite poloznictwo? To tak serio piszesz? hehehe malo Ci? Ale dawaj dawaj to na porod do Ciebie wpadne heheh
    Ide dalej w papiery 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    tak czasem sie przypomne 😁 hyhy


    dobra poprawilam sobie troche humor ide na szamke... jutro przyjezdza siorka...
    Marcel szajbuje..
    ehh

    :*****


    PS> Perelka ostatnio sie dziwilas jak mozna byc w 79 tyg ciazy a w 96??????????????? 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    O jaaaaaaaa 🤪 🤪 🤪 Anka kiedy to było! Wydaje mi się, że w czasach jak jeszcze dinozaury żyły 😁
    Mam problem z sąsiadami. Zastawiają mi moje drzwi od piwnicy! Byłam już raz grzecznie prosić żeby tego nie robili i co? Dzisiaj chciałam wejść ze szwagrem a o moje drzwi w tej wąskiej alejce oparty ich rower. Ja nie wiem...Jak grzecznie się nie udało to co ja mam wziąć im opony poprzebijać czy do kontenera wywalić???? A teraz hałas, rumor...Złom do piwnicy wnoszą 🤔 Ich szczęście, że 22 jeszcze nie ma bo bym na policję zadzwoniła.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej Hej Helllo 😁
    wiec dzis miałam wolne i nie wiedzialam w co wsadzic ręce
    pomyłam okna, wszystkie podłogi myłam pastowałm, pożadki w szafkach masakra padam na pysk 😞
    ale w lodówce czeka mnie piweczko 😁
    Wiec zaraz hlup a jutro na cały dzien do pracy yhhhh ;///
    kacper dzis jakis nie w sosie ryczał co chwile ;/ nawet na spacerze 😞
    mielismy isc z M wieczorem do kina ale kacper był taki nie tages ze mówie nie, lepiej jak z nim zostaniemy. Aniu super ze sie swietnie bawiłaś ale ja chce foto 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej,
    no my juz na nogach oczywiscie od 6 🤢
    Maly nocka oki
    Ogarne sie dom i na pkp po siorke i szwagra... Karol kuzwa znowu wolne 😠
    troche po miescie polazimy na targ po warzywka skocze i do dom 😉

    Wczoraj nie pisalam... kurde laski tak mnie kolana lupia ze masakra.... nie wiem czy od tanczenia czy od czego, ale tez wczoraj dzieki Bogu w sumie ze Karol byl.... bo chcialam podniesc malego, i normalnie czulam jak kregoslup w odcinku piersiowym mi przeskakuje w inne miejsce 😞 😞 taki bol ze jakas masakra poprostu, nie moglam sie wyprostowac ani porzadnie glosu z siebie wydac 😞
    Karol dopiero uslyszal jak zaczelam plakac przybiegl i mi pomogl....az mi wskoczyl na miejsce. pierwszy raz mi sie cos takiego stalo 😮 😲

    Aaa... jeszcze na tym weselu byla laska, z dzidzia.... z 3 wrzesnai 🤪 hehe taka malenka... 8kg wazy, a jak sie urodzila to 2100 🤨 sliczniutka jak nie wiem, ale laska mowila ze dr jej polecila na zeby magnez..... z czyms rozpuscic.. i teraz kurde zabijcie mnie ze nie wiem z czym!! 😞 ale ze tak pomaga super... 🙂chcialam Wam polecic i dziura w mozgu 🤢



    😘 😘 😘 😘 😘
    milego dnia




    kurdeee zapomnialam sie wylogowac z teog konta 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Oj Aniu....Powinnaś odpoczywać , ale przy dziecku? Przecież to niemożliwe.
    Domi Ty to masz nieciekawie z tą pracą. Dlatego ja nie wiem gdzie pójdę pracować. Na szczęście do czerwca mam czas 🤢
    U nas słońce próbuje się przebić przez chmury, ja mam nastroje jak kobieta w ciąży. Byle co i płaczę. Dlatego uciekam 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...