Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Aniu nie przejmuj sie moj M.tez mial taka akcje i tak jak pisze iwwa poszukaj w necie bo on tez szukal i okazalo sie ze mieli jakas sprawe za naciaganie,jak mu przyslali ta wiadomosc to tez sie wku..... ale minelo moze z pol roku i nic wiecej nie dostal.I tez polecam sciaganie z torrentow dla mnie to czarna magia,ale moj M sie w tym lapie ja pozostaje przy aresie bo tam nie trzeba zbyt duzo glowkowac heheh... 🙂
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam,witam i o zdrowie pytam 😘
  • Tak na szybko poczytałam Kasiu dużo zdrówka dla synusia 😘 😘 😘
  • wieczorem dokładniej poczytam yhhhh mój dziś wyjechał 😞 przepraszam ,że nie zerkałam ale nie było kiedy oczywiście nie obeszło się bez emocji mój starszy syn w niedziele dostał goraczki 39 i w pn juz miał antybiotyk ostra angina a we wtorek przed 6 rano byłam z nim na pogotowiu dusił mi się 🤢szkoda gadac ale już lepiej Paweł i Wiki zdrowi
  • TĘSKNIŁAM ZA WAMI 😘 😘 😘
  • Zajrzę wieczorem 🙂 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    tak tak tak tak tak!!!!!!! 🤪
    TO OSZUSCIIIII!!!!!!! 🤪

    Ale nie wiem czy ma mi ulzyc.. bo kuzwa czytam ludzi to po 2 lata sie z nimi szarpia, i wezwania do sadow dostawaja 😮
    oni nie uznaja rozwiazan odmowy do ludzi przychodza listy od komornikow itd..... Kuzwa a my kredyt na mieszkanie, jak do takich rzeczy dojdzie to nie wiem czy to nie ebdzie nic prawnego itd ciaglo za soba. 🤢
    Ogolnie to jest POBIERACZEK.PL
    I baardzo duzo osob jest w tym problemie... niby olewaja ale hmm... w tv to bylo nie raz podobno....
    ehh
    jest jakas petycja zbiorowa, ale jak mam sie rejestrowac znowu gdzies to mam stracha ☺️
    Irka a Twoj M juz nic nie dostaje na poczte?
    On tez dostaje od nich czy jeszcze innych??
    juz widze Karola jaki bedzie wsciekly 🤔
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    kurnaa.... normalnie rece opadaja. 😠
    laska co od niej kupilismy mieszkanie, to ze nie przychodza po poczte i adresu nie zmieniaja to juz pf... nie dostaja listow bo im nie nosze a tez nie przychodza.
    wiec pompa.

    Ale przylazl koles... ze znalazl akt notarialny na parkingu pod samochodem... a ja ze nie mozliwe itd wpuscilam go przez domofon.. a on mi daje wygnieciana na maksa teczke a wsrodku akt umowa przed wstepna,i jakies rachunki...
    kuzwa wszystkie dane podpisy... a ta se wozi to huj wie na co po co... nie wiem 😠
    Karol zadzownil zrabal ja... a ta zeby ze mna znowu nie miala starcia to corke przyslala 😮
    aaa ja juz bym jej nawtykala jak zwykle.

    wku sie jak nie wiem bo ten koles byl uczciwy i przyniusl a nie musial a kto inny.. dane dowodu pesele nipy nr tel... podpisy no wszystko 😮 ehhh


    ide sie zajac tym brekotem.. fabryke swieczek ma pod nosem... lazi przewraca sie.. ryczy dzis ... aaaaaaaaaaaaaa oszalec idzie z nim dzis 🤔
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Aniu dokladnie z tej strony pobieraczek pl dostal to samo co ty,ale minelo pol roku i cisza nic wiecej nie dostal,wkurwil sie jak niewiem,ale jak poczytal jacy to oszusci to troche mu przeszlo...
    Narazie nic wiecej mu nie przyslali i mam nadz ze tak zostanie,a najlepsze jest to ze on nic nie pobieral tylko sie zalogowal od tego czasu rzadko kiedy sie gdzie loguje ma nauczke.....A najlepsze bylo to ze na poczatku mi wparl ze ja sie gdzies zalogowalam na jego adres caly facet wszystko zegnac potrafi na babe dopiero pozniej jak zaczal czytac to okazalo sie ze to on,mial niezla mine 😮 hehe...
    Mam nadz ze juz nic wiecej nie dostaniesz,a swoja droga ciekawe co ci odpisz bo pisalas do nich???
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    A wlasnie sie pytalam meza o ta sprawe i mi mowi ze rozmawial z babka ktora jest rzecznikiem praw konsumenta i ona mu powiedz ze takich przypadkow jest tysiace i ma nie placic bo to jedna wielka sciema i nikogo jeszcze do sadu nie oddali,a ich umowa jest bezprawna i po roku oni kasuja twoje konto sami,a pozatym ta ich umowa jest specjalnie tak napisana zeby ryc psyche ludziom i ludzie sie nabieraja i im placa ze strachu....
    Tak wiec nie przejmuj sie i niczego nie plac 🙂BUzka 🙂 🙂 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dziekuje Irka uspokoilas mnie teraz juz calkowicie.
    Oni mi nic nie odpisali.
    A tez zalogowalam sie z powodu tych niby darmowych 10dni... i nic kompletnie nie zciagalam bylam doslownie chwile na tej str.
    Ale wlasnie czytalam wypowiedzi to ze na podstawie rejestracji czy logowania nie podpisywalam przeciez zadnej umowy i takie pogrozki meilowe czy tel lub listowne sa bezpodstawne. Nikt nie ma potwierdzenia na uslugi niby od nich a tez wiara niektora poplacila i go?? nie maja potwierdzenia ani pewnosc ze za pare dni znowu nie przyjdzie im do zaplaty.
    A tez jak zaplacili i juz chcieli z tego skorzystac na legalu wkoncu to ze serwer wykorzystany itd..
    takze pic na wode fotomontarz.
    Dziekuje jeszcze raz 😉


    A tu grobowa cisza.....

    Marcel dzis nie do wytrzymania byl.... poprostu juz przy przewijaniu i szykowaniu do spania myslalam ze eksploduje 😠
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    HEJKA
    JAK TAM NIEDZIELA?Anka dobrze ,ze się okazało ,że to naciągacze 🤪
    u mnie ok mała grzeczna ,mój posprzątał dał jeszcze rano godz poleżeć i jak wstałam na stole było śniadanko-jajeczniczka z serem 😁
    wczoraj mieliśmy do późna gości-mój brat z bratowa wpadł i se drinkował z moim ,a ja z bratówką wzięłyśmy się za malibu....pychotka 😁 😁
    a dziś w planie spacerek do parku,bo piękna pogoda1
    miłego dnia wam życzę 😘
    do później 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ale tu się dzieje. Wiadomo już jak Aluś?
    Ja padam na pyszczek, a jutro muszę do ADMu lecieć bo znowu miałam pełno dymu w łazience. Tym razem pójdę do samej kierowniczki bo z tymi pionkami nie mam zamiaru się użerać,Poza tym to Franek też się podły robi. Ciągle się drze DEEEEj i to tak aż uszy puchną. I nic nie pomaga. Dej i kurwa koniec...Ech....
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Daj znac czy Cie dopuscili do kierowniczki. No i co powiedzieli
    No Marcel to samo takze.. ehh jeszcze nauczyl sie udawac ze placze...
    takze super czasy nastaly czuje 🤔
    ale co zrobic taka kolej rzeczy.

    Ela jak Luna ???
    i cos jeszcze chcialam pytac i dziura kurde 🤔 🤔

    Wczoraj pisalam z Kasia to zwrocil dawke leku, spac nie mogl, a ona biedna na tym fotelu.
    Ale ogolnie dobrze znosi pobyt w szpitalu, i wenflon mu sie nawet podoba,
    A nie moga wychodzic z pokoju, sa z innymi dziecmi.
    Moze ktos wie cos wiecej bierzacego???
    Eluska?


    A ja ogolnie dzis umieram ☺️ znowu @ dostalam 😠
    i poprostu uuuumieram! tak boli mnie nie brzuch... blizna ta w srodku.... no szal! 🤨
    nie wiem czemu wogle juz!?
    chyba przez to ze mi sie plaster odkleil i sie zaburzylo wsio 🤨 🤔 😮
    Bo to tak z neinacka nawet sie nie spodziewalam 🤨

    no nic.... do lezenia 😉
    :**
    MADZIA JAK BY WAM JAJEK BRAKLO TO KRZYCZ SZYBKO CI DOWIEZIEMY 😁 🤪
    😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ja na chwilę
  • Biedny Alek 😘 dużo zdrówka 😘
  • Ela dawaj jutro znać co i jak !!!Jak tam Luna???
  • Sioperka dobrze przelicz jajka i jajeczka 😜 😉
  • Aniu co do buntowania dzieciaków NIESTETY MUSZĘ NAPISAĆ BĘDZIE GORZEJ POWOLI ZBLIŻA NAM SIĘ WIEK ZWANY BUNT DWULATKA i czasem trwa dłużej niż opisują w mediach lub lekarz powie coś wiem na ten temat słysze to odkąd mój syn skończył 2 latka że mu przejdzie a ma już prawie 8 i nic 🤢 Paweł śpi od 19 więc wypoczywam bo miałam poprzednią noc ciężką siedziałam i huśtałam go do 4 rano w międzyczasie w łóżku usypiając i uważając żebym ja nie zasneła 🤢 😞
  • Życzę miłej nocki 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Luna ma wadę genetyczną. Ma za duże przerwy pomiędzy rzepką w kolanie a kośćmi. I dlatego chodzenie zaczęło jej sprawiać ból. Ogromny. Aż dziw , że nie okazała nam tego bardziej ,,drastycznie,, Bo przecież mały się na niej kładł itd. Została uspana, miała RTG i wstrzyknięto jej w kolano płyn wypełniający tą lukę. Jest pod moją stałą obserwacją. W razie czego znowu muszę z ni a tam pojechać i znowu jej wstrzykną ten płyn. A weterynarz? Anioł nie człowiek. Za wszystko w GW zapłaciła bym ok.300zł i BYĆ MOŻE stwierdzili by co jej jest. A on zrobił wszystko łącznie z uśpieniem i wybudzeniem psa w niecałe 30minut a zapłaciłam-78zł! Byłam w szoku. I jeszcze prosił żebym mu zadzwoniła i powiedziała za tydzień jak się ona czuje 😮 Oby więcej było takich lekarzy,

    Z nowinek to nie mam już mojego telefonu. Franek mi utopił w Luny misce z wodą.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Domyslam ze sie wyleczyc tego za bardzo nie idzie tak?? 🤨
    Ale dzieki tym wypelnieniom bedzie normalnie sprawna?i co jakis czas to bedzie koneiczne?
    Kurcze bo to brzmi tak nie ciekawie.
    Ale dobrze ze trafilas na dobrego wet. 😉 🙂 🙂

    A komorki wspolczuje... heh mnie to pewnie niedlugo tez spotka tylko pewnie utopi ja w kibelku 🤨


    Perelka a jak tam u Was dzis???
    Wiecie cos od Kasi???
    IIIIIIII CZY KTORAS WIE CO Z DOMINIKA???? 🤨


    U nas nocka oki... pogoda znowu super 😉
    ogolnie planow dzis brak ale musze sobie po gumki do wlosow smigac bo gdzies wszystkie ktos mi pogubil- ktos= Marcel 😮 🙃 Ale to przy okazji spacerku 😉
    milego dnia 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka...
    a u nas dupa ,a nie liczenie jajek....włączyliśmy sobie film na DVD i potem drugi i tak nas zmóliło ,ze poszliśmy spać.... 🙃 🙃 🙃 🙃
    ale dziś to nadrobimy nie ma ,że boli heh 😜
    Elka mi Olinek też jeden tel załatwiła,ale na szczęście był na gwarancji..
    no kurcze ciekawe jak tam eloite i Alek....biedni oboje się tak męczą 🥴
    mała śpi ,a ja biorę się za porządki...pranie już mi się pierze,lodówkę rozmrażam ,potem obiad,a teraz sprzątanie.. 🤢
    no ,a w nagrodę później dla relaksu lecę z Olinkiem na plac zabaw 😁
    do potem 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    no mojemu też się zalał nowy tel i dupa do śmieci...gwarancji nie ma na to.. 😞
    ja już drugie pranie mam wstawione i na koniec jeszcze czarne potem włączę...a małej jutro,bo już nie było by gdzie suszyć 🙃
    u nas dziś taka se pogoda...mgła okropna aż się nie chce wychodzić...ale potem będę musiała 🙃
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    A mi drut ze stanika wylazł 😠 Muszę zadzwonić czy moja stanikowa pani miała dostawę to sobie fundnę na rocznicę nowy 😜
    Domi kazała przekazać, że ma problem z mieszkaniem. Gościu im umowę wymówił. Bo wróciły jego dzieci i tyle 😠 Dlatego teraz ciągle praca i szukanie i tak w kółko i masa nerwów. No i internetu nie mają. Tylko u teściów. Jak czegoś nie znajdą szybko to do teściów idą koczować biedni 🤢 Obiecała, że jak się wyrobi to zajrzy tu.
    Wiadomo już co u Kasi i małego?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ojj kurna bienda Domi... 🤨
    Madzia a Ty nie rozmrazaj tej lodowk teraz!Q!! przy liczeniu sama sie rozmrozi 😁 😁 eheh 🤪
    Elu to neiciekawie z Lunka 🤨
    i propo stanika mi sie tez sni o nowym.... 🤔
    Ale to po wyplacie... 😜

    Marcel jest dzis nie do wytrzymania 😠 😠
    w domu dostal takiego szalu ze mnie bil, wyginal sie, wyl darl sie... sam nie wiedzial chyba o co.
    🤨 🥴
    spac nie no wszystko nie... dalam mu na zeby i nic....
    Wzielam go na plac zabaw... 2 szaly mi zrobil ze lezal na ziemi i darl sie 😞 ja czerwona jak cegla wiara patrzy a ja go chyc i na rece ... 🤨
    I znowu w domu szal.....
    wkoncu padl 🤔
    nie wiem o co caman ☺️ ale jak tak bedzie wiecej razy tyo sasiedzi pomysla ze sie znecam nad nim 🤢



    Napisalam w naszym imieniu do Kasi 🙂
    mam nadzieje ze cos dobrego mi odpisze 🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    buuterfly napisał(a):
    Anka ja moich uprzedziłam, że młody ma okres ostrego fisia i żeby z tego powodu nie dzwonili na policję heheh 😁 Ale mówię poważnie, że tak im powiedziałam 🤪



    nie dziwi mnie to 🤪
    Ale ja moich nie znam za dobrze takze moge liczyc na ich wyrozumialosc 😜 eheh
    A wogle koles obok z klatki... mamy sciane z nim... tak gdzie tak sie bzykali... takmysle ze to on...
    zyga z okna .. przy tunelu pod jego oknem jest bleeeeeeeeeeeeeeee...... smrod i tyyyyyle zygow 😮
    no chyba ze ktos z wyzszego pietra 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...