Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no Elka to masz kupę roboty...ale za to jaki wieczór przed Tobą.. 😜 😜 😜 aż lodówka będzie latać od liczenia jaj 😜 😜 😜 😁
a ja na 15 do pracy na próbę...TRZYMAJCIE KCIUKI...jutro zdam relacje co i jak....
a tak po za tym to gdzie inne laski wymiotło.... 😮?
papa 😘
aha i jeszcze jedno dziś mój będzie z małą jak będę w robocie ciekawe czy potem będzie taki mądry,że to takie łatwe miłe i przyjemne... 🙃 🙃 🙃
cwaniak 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milego wieczorku 🙂

U nas spoko 🙂
maly dzis troche nie spokojny, nerwowy ale to chyba przez ta pogode .. bo na spacerku tylko pol godziny na caly dzien to dla niego jak za kare ale ... uuhh ja nie dalam rady dluzej cos mnie rozklada chyba 🤢\\Ale spoko loko damy rade 😉

Elu jak by Ci braklo jajek to daj znac 🙂
Aniu pewnie ze tesknilysmy 🙂 pytanie.. ajk mozna za matka zalozycielka nie tesknic??? 🙂
Dawaj fotki Niunkiii 🙂
Kasiu ciesze sie ze juz w domu jestescie;** ukochaj Alka 😘 😘 😘
Madzia i jak tam w pracy???? A mezul niech sie teraz przekona ze praca z dzieckiem to ciezki etat jest 🙂


A slyszeliscie o tym ze w Zielonej Gorze, babka w centrum handlowym widziala jak dziecko dostaje klapsa i ojciec cos mu tam grozil ze dostanie w domu i beda miec spr w sadzie???? do 2 lat im grozi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień ależ brzydko na dworze 🤢 taka mgła,że hej nic nie widać do sąsiada 😲
  • Aniu super że się odezwałaś pokazuj swoją księżniczkę 😘
  • Ela nie zamęcz chłopa 😜
  • Madzia i jak tam po pierwszym dniu w pracy ,jak mąż dał radę???
  • Aniu mój Paweł też wczoraj nie swój był taki marudny że wytrzymać nie szło z nim 😞
  • ja siedzę i szukam prezentów dla dzieciaków pod choinkę dla Pawła będziemy polować całą rodziną 😉 w biedronce w czwartek jest dostawa koni na biegunach i maja tam mieć również biedronki i samochodziki z oparciem na biegunach a w neciew nigdzie nie ma samochodzików wiec ciotka poleci tam przed 7 rano 😜 może się uda 🙂
  • Dla Wiki mamy coś takiego lala Reborn jak żywa [url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/1916031570.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5963/1916031570.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]
  • A dla Piotra robota [url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/1915492610.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9923/1915492610.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]Tego samochodziku nie mam jak wkleic 😉
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    laski jakie lalki są z tej firmy zajebiste duże niemowlaki i są jak żywe no szok tylko ceny to powalają niektórych żeby za lalkę dać 1200zł 😮 😮 😮
  • Życzę miłego dzionka 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka my tez na te konie lub auto z Biedronki polujemy 😁 eheh
    to auto mi sie strasznie podoba... ale co babcia kupi to nie wiem 😜 hehe

    A mnie sie podoba bardziej ten robot niz lala.... 🤔 😜


    Weszlam specjalnie zobaczyc jak wyniki konkursu a tu dupa jeszcze nie ma... 😜 ciekawa jestem czy chociaz na ta podusie nam sie udalo zebrac glosy 😉
    no nic lece na targ po warzywka zagladne potem 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej melduje sie ze zyje.
    Ela fajnie ze Twoj wrocil i pewnie jajca przeliczone hehe jak cos sluze pomoca daj znac to podesle jak braklo.
    Sioperka daj znac jak bylo w pracy. I ciekawa jestem jak sobie Twoj poradzil. Jeden dzien to jeszcze pikus. Ja widze po moim, ze jak od 2 tyg jest z malym i calyy dom na jego glowie bo ja w pracy to sie non stop jklocimy bo on twierdzi ze ja spoczelam na laurach i nie daje sobie przetlumaczyc ze robie dokladnie to samo co on a nawet wiecej. Ale jeszcze go przetrzymam.
    Kasia ciesze sie ze z Alkiem juz dobrze. Jak sie ogarniesz to wpadnij i zdaj relacje.
    Ania 🤪 🤪 super ze wpadlas. Ciekawa jestem co u was i jak malutka. Wstaw jakas fotke, bo pewnie teraz bym jej nie poznala.
    Perelka, prezenty super! Ja to jeszcze nawet o prezentach nie pomyslalam, bo czasu brakuje.
    A u nas... ech Kubus chory jest. 3 dni goraczkowal, od wczoraj troche sie uspokoilo. I problem na tym polegal ze jak mu nurofen podalam to albo nie chcial go wcale wziac z dozownika z lyzeczki czy z butelki z woda, albo jak go juz wypil to zwymiotowal. I dupa, nie moglam zbic gotraczki. A w przychodni? hehe wszystko dobrze, samo przejdzie. Zadzwonilam do polskiego pediatry z londynu i on mi powiedzial ze Kuba nie toleruje nurofenu dlatego go nie chce wypic i wymiotuje po nim i mam mu dawac paracetamol i polecil Calpol. Dalam ten chetnie wypil qwrecz chcuial jeszcze. Katar ma straszny, nic nie pomaga, nos zatkany i oddychac nie moze przez co nie moze spac a ja razem z nim, wiec w pracy oczy na zapalki. I wczoraj oczka zaczely mu ropiec, mam perzemywac rumiankiem ktorego nie moge nigdzie tu dostac a jak nie przejdzie to mam isc do apteki i dadza mi kropelki z antybiotykiem. Ja kilka dni temu tez bylam chora a teraz tez mojego ruszylo.
    A ogolnie jest kochaniutki i strasznie madry sie zrobil tylko wymuszacz z niego jak malo z kogo.
    A i dobra wiadomosc PRZETRWAMY! Uklada sie powoli, wiec ja bede chodzic do pracy na fulla i mojemu zakladam firme handlowa i atakujemy allaegro i ebay. Wiec takie plany. A z tego tytulu to tez wiecej pracy i obowiazkow i awanse pierdoly wiec pracy kupe dlatego mnie tu tyle nie ma. Ale jak sie wszystko unormuje to bede zagladac czesciej.
    Buziaki 😘 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka...
    w pracy dupa...
    od huja chętnych...stos podań i chyba każdą se tak wołają na próbę...kiedy chcą..a wczor. byłam ja i jeszcze inna na próbie i ''dziwnym zbiegiem okoliczności''akurat była wyjebista dostawa towaru...zapierdol ,ze mała bania..i jeszcze o 22.20 dopiero mogłam iść no parodia jakaś...już tam więcej nie pójdę ...proste biorą chętnych do pracy do odwalenia za nich najgorszej roboty ,a potem może z 50 os wybiorą jedna , a reszta w tym ja rypią im za free.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
    ale byłam zmęczona ... 🤢
    i w ogóle strasznie tęskniłam za Olinką 🥴
    ona chyba też bo jak się rano obudziła to non stop się do mnie tuliła i dawała buziaczki...kochana moja...
    tak więc póki co zostaję na kuroniu..
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    aha a co do mojego to super sobie poradził...i zaliczył spacerek i zakupy i wizytę u kuzyna i potem kąpanie,karmienie i nawet butle mleka mu wypiła a jak wrociłam mała grzecznie spała...także dał radę...ale dokładnie tak jak Iwwka piszesz to był tylko 1 dzień...
    miał fuksa ,ze była grzeczna heh 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ania no ten robot jest superasny grac z nim mozna skacze biega podaje i mowi itd 😉
  • Iwa cieszę się że zaczęło się Wam układać a co będziecie sprzedawać ????Kubusiowi dużo zdrówka 😘Iwa kup Kubusiowi inhalator i solami go inhaluj katar popusci polecam 🙂
  • Madzio co za debile jak tak można yhhhh to tylko u nas tak jest ehhh szkoda słów ,fajnie że twój se poradził 🙂A ja siedze i się nudze młody zasnął wiec stukać nie mogę a zostawić samego też nie mogę bo we wózku śpi więc siedzę cichutko 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ja mam ten są tam maseczki dla dzieci i dorosłych różnej wielkości a w innych inhalatorach właśnie tego brakuje jest tylko jedna maseczka a tutaj sama zobaczysz młody też nie bardzo w tym chce byc ale musi potem zabawia się kabelkiem i siedzi ładnie i ogląda bajki nawet wy możecie korzystać z tego i co to solą na katar a z kropelkami które lekarz ci by przepisał to kaszel również się da leczyć naprawdę się opłaca i mniej na leki się wydaje Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    kURDE FAJNA SPRAWA TYLKO JA JUZ WIDZE TEN RYK 🤪
    W zyciu sobie nie da tego zalozyc 😞 i pewnie ze stresu by sie porzygal 😞
    Szkoda ze tu nie ma ktos kto by pozyczyl chociaz na chwilke zeby tylko sprobowac i sprawdzic czy sie oplaca kupowac zeby nie lezal za chwuile w kacie nieuzywany 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...