Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sioperka22 napisał(a):
popróbuję tak chociaż już tak robiłam...ale może za wrześnie się poddałam nie widząc efektów.. ☺️
dziękuję!!!!! 😘


PACZKA PRZYSZŁA ....I CAŁE SZCZĘŚCIE 🙂


Pochwal się jak skonczysz tort 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dokladnie przez kojazenie..
My ogladamy bajki i mowie ze zabka, zabka robi kum kum.. i jakos tam sie wyglupiam.. za jaksi czas oglada ta bajke i juz sam mowi kum kum czy cos.
czy zdjecia ... kazdego pokaze powie kto to.
czy jesli chodzi o przedmioty czy cos.. widzi w bajce to mi pokaze to samo.


On wzrokowiec, a Niki y sluchowiec:P

Kurcze a np cwiczenia?? pytalas? zeby ja zapisac na jakies rehabilitacje??


walniecie....
przedwczoraj pekly mi spodnie na kolanie.... wczoraj jedne gdzies wsialky.. no rozplynely sie... a dzis karolowi pekly na dupie 🤢 🥴 🙃 🙃 🙃 ahahhaha najgorzej ze chodzil tak po calej fermie... haha jaki wstyd:P


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
No dokladnie przez kojazenie..
My ogladamy bajki i mowie ze zabka, zabka robi kum kum.. i jakos tam sie wyglupiam.. za jaksi czas oglada ta bajke i juz sam mowi kum kum czy cos.
czy zdjecia ... kazdego pokaze powie kto to.

On wzrokowiec, a Niki y sluchowiec:P

Kurcze a np cwiczenia?? pytalas? zeby ja zapisac na jakies rehabilitacje??




Wiesz co teraz mamy iść na kontrole ale sie dodzwonic za cholere nie mogę!!!!!!!
Zobaczymy co lekarz powie, może potrzeba wiecej czasu.. Nie wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
No dokladnie przez kojazenie..
My ogladamy bajki i mowie ze zabka, zabka robi kum kum.. i jakos tam sie wyglupiam.. za jaksi czas oglada ta bajke i juz sam mowi kum kum czy cos.
czy zdjecia ... kazdego pokaze powie kto to.

On wzrokowiec, a Niki y sluchowiec:P

Kurcze a np cwiczenia?? pytalas? zeby ja zapisac na jakies rehabilitacje??




Wiesz co teraz mamy iść na kontrole ale sie dodzwonic za cholere nie mogę!!!!!!!
Zobaczymy co lekarz powie, może potrzeba wiecej czasu.. Nie wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co macie na obiadek dziś? 🙂
Ja kapuśniak, i makaron z serem a moje dziecko kurczaka bo dla niej obiad bez mięsa to nie obiad..
Jak i tatuś :P
Nie mieszkamy na nowym mieszkaniu (bo któraś pytała) remontujemy je na razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ELKA POCHWALĘ SIĘ.... 😎
mam do zrobienia 4 torty na ta niedziele i dwa na za tydzień...
z tymi lekarzami to obłęd...też się nigdy dodzwonić nie mogę...ja mam dziś na obiad spaghetti z mielonym ale w wersji z ryżem ...heh..czyli jakieś tam risotto 🙃 😉
tez pomału spadam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka22 napisał(a):
ELKA POCHWALĘ SIĘ.... 😎
mam do zrobienia 4 torty na ta niedziele i dwa na za tydzień...
z tymi lekarzami to obłęd...też się nigdy dodzwonić nie mogę...ja mam dziś na obiad spaghetti z mielonym ale w wersji z ryżem ...heh..czyli jakieś tam risotto 🙃 😉
tez pomału spadam 😘


ja robię w sobote dla S. Jak wyjdzie to też się pochwale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Jak byście potrzebowały to tu mam sprawdzony przepis na czekoladę plastyczną:
http://kotlet.tv/czekolada-plastyczna
Obkupiłam dzisiaj Franka na tą komunię więc zdjęcia muszę robić 😜


Ja z tej strony wziełam przepis na lukier plastyczny.
Do tego barwniki i ok.
Juz przetestowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka podaj mi ten przepis na priv albo mailem i jakie to barwniki 😉)

Bo na ta plastyczna czekolade to juz mam gdzies w zakladkach 🙂


ELA chwal sie co temu malemu menowi nakupowalas 🙂

kurde ten dzis taki nie spokojny.... 🤢 nie wiem co mu, zachwuje sie troche jak by na zeby 🤨
niee wiem... moze to zly dzien tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo ja mam pytanie do tych pań które pieką ciasta 🙂
  • Chcę zrobić mojej córce i chrześniaczce ciasto z lalką w środku czyli wygląda to tak jakby lalka miała piękną suknie 🙂 i chciała bym zrobić tą suknie z tej masy cukrowej ale nie wiem ile mam se tego zamówić bo nigdy tego nie robiłam i tu moje pytanie ile tego mi wyjdzie na to ????
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Widze że pisałyscie o mówieniu dzieciaczkó to ja wam powiem Kacper dużo juz mówi
    i tak jak u Eluśki jak ja wołam Mati to kacper krzyczy tata bo wie ze ma tak na imie :P .
    Ogólnie zaczyna fajnie juz mówic ma zabwke i potrafi powiedziec to jeś moje 😁
    ogólnie coraz więcej słów używa wiec powoli mozna sie z moim synem komunikowac za pomocą słów 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    My dzisiaj na 13 tą na kontrol, ale pewnie dalej leki będzie brał bo wciąż mu charczy w płuckach.
    A ja mam posprzątane tylko odkurzyć muszę, mam gotową zaprawę do rybki po grecku na komunię Julki, dwa biszkopty na tort upieczone i mamy wyprasowane ubranka na komunie. Aż sama się dziwię swojej zajebistości 😁
    Najlepsze...Pisałam już Ani. Mój K wczoraj spędził kilka godzin na zakupach. Miał sobie kupić koszulę jakąś na tą komunie. I nic nie kupił 😮 Przypakował bicepsy a schudł ogólnie i ma wąską talię a szeroką górę. I nic dopasować nie mógł 😠 Ale wiecie co najgorzej mnie wku....Że za każdym razem jak przyjeżdża to trzeba kupić nowe spodnie bo schudł i tamte wiszą na dupie mu, za chwilę nowy tshirt bo przypakował i tamten za obcisły w klacie i tak co chwilę a mnie to wkurza bo ja sobie nic nie kupiłam nowego już od bardzo dawna tak jak on 😠 Bo ciągle coś cuduje.
    Idę się ubrać i odkurzyć 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Posprzątane i ogarnięte.
    Jeżeli chodzi o mase cukrowa (inaczej lukier plastyczny) tomyśle Perełko że ok 250 g, tak jak Ela pisała. A nie myślałaś żeby sama zrobić? Taniej wychodzi 😜
    Eluś jezeli chodzi o ubrania to Sebek to samo, najpierw za ciasne portki to nie miał w czym chodzić a teraz mu leci wszystko z dupy ehh...
    Z koszulkami to juz nie mówie bo ma 2 w których może chodzić bo są dobre.. ;/
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hejo Kochaniutkie nie umiem Eluś robić takich mas 😞 a na allegro kolorowe 250g kosztuje od 7 zł +przesyłka myślałam żeby zamówić niebieski biały i różowy 🙂
  • A ja dziś miałam w d.... to wszystko i zaszalałam w końcu kupiłam coś dla siebie i nie używane tylko nowe 😜 trzy pary butków zarobmiste jak zrobię foty to wam pokażę 😎i za te trzy pary zapłaciłam 100zł 😉 a i widziałam na moje dzieciaki super sandały w przyszły tydz ma być dostawa więc je zabiorę i kupię im 🙂
  • Rejestrację mam już w ręce ale auta nie mam 😠 🤢
  • A tak po za tym super jak na razie
  • Ela to co on się odchudza i pakuje czy co ???? 😮 😲
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Elus jasne zawsze dziecie i dzieci a ja jak już trafi się tanio w Czechach u chińczyk to kupie albo lumpex mój tylko gada bo ty nie zadbana itd ... tylko że to teraz będzie noo rozwalasz pieniądze ale cóż stare porozwalane wywale i będą te na kilka lat znowu no chyba że się rozlecą 😉
  • A masz przepis na tą masę ??????muszę dać kompa młodemu bo już wlazuje na mnie 🤢
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...