Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Wez kurna zostaw Matiego jedno popołudnie z dzieckiem ;/
taki steskniony jeszcze wczoraj za nim był ze dzis jak poszłam do pracy wzioł małęgo zawiozł do mamusi i wypeiprzył gdzies 😠 a mnie bezczelnie kłamał ze bedzie w domu !
na dodatek w domu jest taki bałagan ze nie wiem gdzie mam ręce włożyć !!

🤢

😮

😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dosik napisał(a):
Wez kurna zostaw Matiego jedno popołudnie z dzieckiem ;/
taki steskniony jeszcze wczoraj za nim był ze dzis jak poszłam do pracy wzioł małęgo zawiozł do mamusi i wypeiprzył gdzies 😠 a mnie bezczelnie kłamał ze bedzie w domu !
na dodatek w domu jest taki bałagan ze nie wiem gdzie mam ręce włożyć !!

🤢

😮

😠




😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobiłam 😜

Alek mi się rozchorował na weekend (mój pierwszy wolny od nie wiem jak długiego czasu).
Dużo się bawi, więc aktywny, trochę podwyższona temperatura i leci mu z nosa Niagara.
Wkurza mnie tylko bo dorwał smoka i doi go cały dzień ( Nie wiem czy wspominałam, ale Alek, wielki przyjaciel swojego smoka, oduczył się go używać w ciągu dnia- przy niestrudzonej walce mojej i pań ze żłobka- i od dwóch miesięcy tylko z nim sypia), a tu mama moja została z nim w piątek i pozwoliła mu go cyckać w ciągu dnia 😮
Teraz mały książę buduje z klocków dom, w którym się chowa, także ma zajęcie na resztę dnia.
Ja w rozsypce, oprócz ugotowania dziś zupy kalafiorowo-koperkowej nic nie zrobiłam 😜
Także, moje późne popołudnie upłynie mi pod znakiem porządków i organizacji życia codziennego, ale za to jutro pierdzielę i zapraszam znajomych do ogrodu, bo w końcu młody mi musi wydobrzeć na poniedziałek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😠ehh....
mam dosc... kompletnie mam kurwa dosc!!!!!!!!!!!!!!!
ten czlowiek mnie do szalu doprowadza!!!
Wyszlismy ze znajomymi od xxx czasu, M u babci.. chociaz bardzo tego nie chcialam.
Ale ok... a ten jak zwykle wstydu narobil ze hej... 😮 😮 😮 jak taki ulom sie zachowuje kuzwa 😠
Sa dni sportu u nas i 24 h biegaja plywaja graja w pilke itd... wiary pelno znajomych( nie moich bo ja tu garstke znam...)a jkazdy na mnie jak na idiotke... ☺️
I sobie poszlam do dom.
Wstyd mi za neigo jak nie wiem... 🤔
To ze nie pali od 3 dni to super... wielki + i brawo ale no kurnaaaaaaaaa 🤢

ogolnie miedzy nami dziwnie sie dzieje... zwisa i powiewa mi... ale jak go nie ma to mnie to wku, a jak jest to tez.
Nie wiem... przemeczona jestem i ciagle mnie cos denerwuje doluje i ogolnie, jak patrze w lustro to zal... eh. nie mam sil juz sama wszystko na glowie.. dom marcel rachunki zakupy no wszytsko.
wyc mi sie chce non stop.

kryzys jak dawno nie mialam.....
chyba przez to ze z matka wojna, tu zadnej takiej az wiecie prawdziwej kumpeli nie mam... jedna ale ona tez ma swoje zycie itd to wiecznie jej truc nie moge... i ten pajac, ciagle cos.

jeszcze mnie dzis tekst T rozwalil, az milam ochote jej walnac 😠
Pyta mnie czy cos na dzien matki pieczemy, salatki cos... czy zamawiamy... a ja ze a co to za swieto zeby taka bibe robic...a ona ZE JA NIE MAM SWIETA ALE ONA MA.
jak bym w leb dostala 😮 😮 tak mi sie przykro zrobilo.
A to ze sa nie w sos ze chce jechac do swojej mamy mimo ze nie rozmawiamy ze soba to tez przeginka. Jest jaka jest ale to matka przeciez nie napisze jej sms tylko 🤢 az taka nie jestem glupia.

Przepraszam... ale ehhh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczko, przede wszystkim kochanie musisz zrozumieć jedną rzecz: w życiu nie powinnaś kierować się tym co "wypada" a tym co uważasz za słuszne.
Jeżeli nie masz ochoty odwiedzać mamy teraz, to po prostu tego nie rób. Może potrzebujecie więcej czasu aby zatęsknić za waszą relacją, a może w ogóle tego nie potrzebujecie, Nie każda matka z córką musi żyć w poprawnych stosunkach. Czasami naprawdę jest to kwestia czasu.
Po drugie odnośnie teściowej. Tak to już jest, za przeproszeniem, ze starymi babami, czyli z Naszymi matkami, teściowymi, ciotkami itp, że odbija im w pewnym wieku (ja obecnie to przechodzę z moją mamą). Nagle potrzebują celebrować ten niesamowity fakt jakie to one są dzielne i fantastyczne w związku z tym, że coś robią. Na każdym kroku dają Ci do zrozumienia, jak to wiele Ci jeszcze do nich brakuje bo nie wyrabiasz się z tym,z tamtym itp. Prawda jest taka, że NIKT nie może ocenić tego jaką jesteś matką, za wyjątkiem Twojego dziecka.
Dzień Matki jest idiotyczny dlatego, że jest sztuczny. Prawdziwy dzień matki powinna mieć każda z nas, codziennie. I nie chodzi tu o kwiatki i czekoladki.
Przede wszystkim jesteśmy KOBIETAMI. I jako kobiety spełniamy się w różnych ROLACH: pracownika, pracodawcy, żony czy też właśnie matki. I trzeba sobie raz na zawsze wbić do głowy, że przede wszystkim jesteśmy MY. (Co nie oznacza, że nie wskoczyłybyśmy za naszymi dziećmi w ogień 😉 ) Nie można poświęcać SIEBIE dla jakiejkolwiek roli. Dlatego, że dzieci kiedyś odejdą. Rozpoczną własne, niezależne życie. I właśnie dlatego potrzebujemy mieć SIEBIE, bo nasze życie nie ogranicza się do tego, że jesteśmy matkami. Wręcz przeciwnie. Matkami jesteśmy przy okazji 😉
Dlatego, jeżeli nie masz ochoty na jakiekolwiek świętowanie i celebrowanie Dnia Matki po prostu sobie odpuść. Nie musisz. I nie musisz chcieć.
Dorosłe kobiety mają to do siebie, że często nie potrafią ze sobą współistnieć. Potrzebują porównań i rywalizacji między sobą. Słowa teściowej albo nie zostały przemyślane, albo były chamską zagrywką, niedojrzałej kobiety.
Cóż. Nikt Nas nigdy nie będzie chwalił za to co robimy. Jak już pewnie mówiłam sto razy. Praca matki jest najbardziej chujową jaką mogłyśmy sobie wybrać: nieustanna, 24h, niewdzięczna, pozbawiona łatwych rozwiązań, bez instrukcji obsługi, niejednokrotnie wykonywana tylko przez jednego rodzica ( i nie mówię tu o swoim przypadku, przecież dokładnie wiecie o co mi chodzi).
Ludzie na około, zawsze będą negować to co robisz. ZAWSZE.

ale czasami warto jest mieć ich po prostu w dupie 😉

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaska jak Ty dostaniesz za mature pisemna mniej niz 90% to ja tam petycje napisze o reklamacje!!
kochana 😘
Z moja mama to jest tak ze zle sie zawsze dzieje ale mimo wszystkoja kocham, jako osobe szanuje jako matka moze niekoniecznie.
Chociaz te jej zandarmowe zachowania gdzie nie gdzie bardzo mi pomogly.
Przedewszystkim... ehh byla ze mna kiedy mialam pewien nieprzyjemny problem. I za to zawsze bede jej wdzieczna.
A 2 kwestia ze chce by Marcel mial wszystkich w rodzinie a nie tylko 1 babcie itd bo to nie jest fajne.
Taka juz jestem, tak mnei nauczono ze co sie dzieje mozna sie gniewac ale to rodzina i za nia trzeba stac murem.

Nom a co do T to tak.. zupelna racja.
Ta kobieta bardzo ze mna rywlizuje od czasu pojawienia sie Marcela, i chce na sile pokazac jaka to ona modna, piekna, mlodziezowa, wygadana... a wychodzi jej wielkie nic.
Taka wlasnie chyba kolej rzeczy ze gdy przekraczamy pewien wiek chcemy byc jak najbardziej na czasie.
Teksty odnosnie M czy mojego wygladu czy gotowania tego co jak robie to jest na porzadku dziennym. NA sile chce byc lepsza ode mnie.
Takze wypuszczam 2 uchem ale no to mnie zabolalo troche.
Macys jest maly i kazy dzien spedzony razem tylko we 2 i to ze jest szczesliwy usmiecha sie wyglupiamy przytulamy mi odplaca to zmeczenie i wszystko.
I smiejcie sie ale wierze ze dzieci to sa aniolki ktore maja dawac szczescie i zmienic zycie i M dla mnie taki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5ef53e199392dbea][IMG]http://images49.fotosik.pl/1540/5ef53e199392dbeam.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=dc400b0b46ce3c8e][IMG]http://images35.fotosik.pl/1398/dc400b0b46ce3c8em.jpg[/IMG][/URL]


Zdjęcia tortu, tak jak obiecałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo matko Elka ale bajerancki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taki kolorowy byl w tych barwnikach i se mowie ale bym byla z siebie dumna jak by taki byl kolorowy.. a tu masz babo taki placek sama 🙂 🙂 🙂 🙂
Sebek zadowolony???? 🙂

My dzis spkojnie... M cos nerwowy strasznie nie wiem co mu...
eh 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kłótnia była taka jak nigdy...
Pozniej już lepiej, ale jak słysze ze on nie chce z nami mieszkać, ja nie mówie że święta jestem bo też było za dużo niepotrzebnych słów i wogóle, ale strasznie mnie zranił i dobrze o tym wiedział.
Pozniej już lepiej, dałam mu tego torta, zaśpiewałam mu sto lat z Niką był zachwycony, Chyba był dokładnie taki jak chciał 🙂
To mnie cieszyło.
Dzisiaj byliśmy na zakupach, dostał bluzę i koszulkę.
Ja dostałam strój od niego za te ćwiczenia, no i kupił mi bieliznę bo u mnie baaardzo kiepsko z nią.
Strój śliczny, a zwłaszcza że ja mam problem z biustem, bardziej z różnicą między jednym cycem a drugim, a tam się to chowa wsio.
A Aniu jak u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co dziewczyny, mam dość swojego organizmu..
Dziś z obiadu zjadłam deko kotleta, troszke ziemniaczków i surówke.
Odrzuca mnie od mięsa kompletnie, i nawet kawałka tortu nie jestem w stanie zjeść bo mi sie niedorze robi,.
Za niedlugo nic jeść nie bede...
Wczoraj polozyłam sie spać z bólem głowy, ale wstałam bo mi sie zaczeło robić niedobrze. Łykłam tabletke i w środku nocy taki ból, że myślałam że umre 😞
I teraz znów czuje ze zaczna się to samo....
Ciężki weekend..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 😘
o dość nietypowej poże ale juz sie tłumacze 😉
Mieliśmy gości i długo sprzątałam, a ze jakos spiąca nie jestem to pisze do was
u nas bez wiekszych zmian coraz blizej przeprowadzki ,
Kacper chory 😞 znów biedulka męczy kaszel i katar 🤨
weekend miałam wolny wiec troche poleniuchowałam
dzis jedynie porobiłam troche jedzenia no bo wiadomo goscie 😉
Anka widze ze to jedno wyjscie od dłuższego czasu było jednak nie udane 🥴 Ehh Ci faceci lać ich i patrzeć czy równo puchną 🤨
😘 😘 Dla ANusi 😘 😘
Eluśka kurcze no głupio ze tak powiedział że nie chce z wami mieszkac
wcale sie nie dziwie ze Cie to zabolało
są takie słowa których nawet w kłótni człowiek nie powinnien mówic 😘
A jak tam w ogóle prace na nowym mieszkanku kiedy sie wprowadzacie ??
A co do tych mdłosci i bóli moze pójdz do lekarza bo cos jest nie tak 🤔
Oki odezwe sie za dnia ! 😘

Nocny marek ze mnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwilkę nadrobiłam pobieżnie pozniej nadrobię wszystko 🙂
  • Eluś przepiękny torcik a co do tego że Sebastian nie chce mieszkać z Wami to tego nie rozumiem przecież Was kocha a każdy człowiek jak kocha to chce być jak najbliżej tych osób 😮 😮 😲 w szoku jestem nie dziwię się że smutno Ci się zrobiło 😘 😘
  • Aniu no to narobił jedno wyjście od wieków a tu takie rzeczy 😲 😘 😘 😘
  • Dosik i jak byłaś na Beta HCG???????Bom ciekawska 😜
  • Elka jak tam Twój jeszcze jest?
  • My wczoraj mieliśmy odpust dzieciaki zadowolone zwłaszcza Paweł siedzi z kosiarką i się bawi a o piłkach nie wspomnę jak on ryczał za piłkami 🤔młoda oczywiście torebki gumeczki itd,,a młody miecze karty itd..byliśmy na spacerku i tak nam minęła niedziela 🙂
  • Dziś piękny słoneczny dzień 🙂 i co od rana mam banana na gębie waga w końcu pokazała mi 61kg 🤪 🤪 🤪 🤪
  • Za chwilkę na spacerek idziemy 🙂 😎
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perełka to Ty ważysz praktycznie tyle ile ja!!!!
    A ja chce schudnąć i nie mogę.
    Dosiak dostałas @?
    Bo ja też ciekawa strasznie.
    Kasia hahaha tylko bez wymyślnych mas w środku :P
    Sioperka chwal się tuuu!!
    Zdrówka dla Kacperka! :*
    Zostało do pomalowania pokoj i łazienka i wykładzina, musze do tej babki zadzwonić, bo coś sie nie odzywa a miala wykładzine kupić a tu cisza...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Eluś no nie gadaj że tyle co ty ja myślałam że ty ważysz gdzieś ponad 50kg kochana dietka nie podjadam i w końcu znowu idzie w dół waga bo miałam zastój dwa miechy w kwietniu jak święta były to poszłam troszkę do góry i ważyłam 64,5 ☺️ ☺️ a le w końcu spada 😎
  • OOO to robote wre w nowym mieszkanku super 🙂 a jak tam Nikusia??
  • My idziemy na spacerek 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    TO DAWAJCIE MI PO 2 kg kazda i bede miec swoje wymarzone 60kg na liczniku.... ☺️ 🤔

    Elka przypomne ze zdjecia masz robic:p eheh
    Perelka ja tez lubie takie odpusty 😁 ahha masa takich niepotrzebnych pierdow 😁 😁 😁
    se na dzien matki zamowilam u K klapki bo moje to juz jedne maja 4 a drugie 3 lata i az wstyd.. a takei sliczne sa tu w sklepie i wygodne bo nie omieszkalam sie isc przymierzyc:P heheh

    Nom.. dzis obcielam Marcela... obeicalam mu motor to z rykeim i protestami klutnia jakos dalismy rade...Na krotko i ze schodami ale wazne ze jest
    ALE.......... ☺️ HMMM DZIS GO DOTKLAM NA SPACERZE ... A POD WLOSAMI JAK BY CIEMIENIUCHA??????????????????????????????????????????????????? 😮 😮 😮 😮 😮
    CZY TO JEST MOZLIWE???????????? ZEBY U TAKIEGO DUZEGO DZIECKA COS TAKIEGO??
    TAKIE ZOLTE CHROSTKI.. JAK BY NO STRUPKI 😠 🥴 😲 😲 😲
    A JA GO NIE MYJE SZAPONEM NA GLOWIE TYLKO ZWYKLA WODA CZYSTA ☺️
    a tez nie ma tych wlosow tyle zeby wiecie, bo on troche jeszcze lysawy:p ehheh tzn malo ma wlosow.
    PERELKAAAAAAAA>>>>> 🤨 🤨 to mozliwe???
    chyba do dr pojde bo mamstracha zeby to nie bylo co innego... za uchami tez ma strupy 🤔



    Elka... nie wiem co Ci ale T mowila ze cos w powietrzu musi byc bo duzo osob nazeka u niej w sklepie na bole brzucha i wlasnie takie cos.
    I ja mam to samo... glodna w H ale jak widze jedzenie to 😠 blee.... rosnie w buzi a brzuch to taak boli non stop ze masakra.
    Obstawialam nerwobole znowu ale chyba to nie to.
    eee minie 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
    buuhahaha 😜
    dzwoni babka.... mawija jak katarynka... ahhaze dzowni z ankiety ktora wypelnilam 2 lata temu na odziale polozniczym 🤢 🙃 ahhaahha
    ze dostane maszynke do golenia manulanla... bla bla blaa... warta 70 zl ale ja tylko poniose koszt przesylki 20.
    A potem beda mi przysylac paczki warte 30 zl.. hahaha

    AZ TAK MNIE NIE WALI ZEBY SOBIA MANUALNA KUPIC ZA 20 ZL I POTEM WYMIENNE OSTARZA ITD ZA 30 🤢 AHAHHA

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ania oddałambym i 5 kg 😞
    BAaaaaardzo chętnie.
    No idz może coś poradzi cholera, a nie wysusza mu woda za bardzo skóry głowy?
    Hmm.. sama nie wiem..
    Lepiej iść i sie dowiedzieć.
    Ania zdjęcia porobie, jak osiągne swój cel czyli pewnie nigdy, nie no żartuje myśle, że pod koniec miesiąca już bedzie lepiej.
    My na obiad grysikowa i gulasz.. Bo moje dziecko bez miesa nie przezyje...


    No i znów to samo bleee... 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...