Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Franek też od razu przyleciał i powtarzał. Marcelowi na Eli się język zaplątuje tak samo jak Franiowi na początku. A teraz Marceli mówi Ellllllullla a Franek podchodzi i takim tonem mówi Ela jak by chciał powiedzieć NO CO TY PRZECIEŻ TO ŁATWE 😁 Bo powtarzał wszystko za Tobą Anka 😎 Idę pod prysznic i do wyra bo mnie jaja bolą 🤪 I plecy od nich 🙂 Jak jutro się ten mechanik po moją felcie nie zgłosi to go zjem!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu Marcyś przesłodki jest a jaki mądry 😘 ślicznie powtarza moja mama nie mogła się napatrzeć na niego i nadziwić jaki on mądry i mówi do mnie no patrz uczą go to ładnie pokaże ile ma latek 😉a ty??!!! ☺️
  • Co do jazdy samochodem ja to kocham i ciężko mi komuś oddać kierownicę więc jestem zachwycona że pojadę tylko przeraża mnie jechanie nocą bo spać się chce najgorzej jest około godziny 1 w nocy 🤢 rok temu jak jechaliśmy to wypiłam kawe nescaffe czarną z pepsi i całą noc na przemian redbull i cukierki copico co ja nigdy kawy nie piję to miałam nad miar a i tak mi się chciało spać 😞 a z dzieciakami to jedynie przez noc jechać bo auto by nam roznieśli 🤢no ale za to teraz to bedziemy mieć komfort jazdy super zajebiscie się tym autem jezdzi nie czuć dziur nic zero i prędkości też trza patrzeć na licznik 😉 😜
  • Dziś jechaliśmy na Bielsko to razem z córką i pawłm śpiewaliśmy to ooo
  • [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SYhF56heGxw[/youtube]
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):

    Ahahahahah 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Perełka was też czeczeczeczezcze dopadło??? 😜
    Tak w ogóle dzień dobry 😉 Chciałam powiedzieć, że po raz pierwszy od dawna u nas świeci słońce więc pcham je do was na dół też dziewczyny.
    O i wczoraj miałam zapytać. Gdzie można kupić pigwę? Albo sok z niej? Kiedyś chyba nasze Krakowianki tu pisały o tym o ile mój przeciążony mózg pamięta dobrze.

    A teraz kawaaa 😮 Najlepiej dożylnie.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Poczytajcie sobie:
    http://szafiarenka.pl/9/3800339/maz-mnie-bije.html
    Aż mnie zatkało po przeczytaniu 2 pierwszych postów. Jak kobiety mogą być tak głupie, naiwne i egoistyczne!!!! Dla dziecka nie ma nic gorszego niż widok ojca lejącego matkę!!! Wiem z autopsji niestety. Nigdy nie zrozumiem takiego zachowania....
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dzień Doberek ! 😘
    Ja jak zwykle przy kawie was podczytuje :P
    słuchajcie byliśmy wczoraj obejrzeć te pralki 🤨
    Masakra poprostu same drogie no nic nie spadało poniżej 1000zł 😮
    ja nie wiem czy to tylko media markt taki drogi czy co ale zdecydowaliśmy się wstrzymać z tą pralką 🥴
    Kacper wcazoraj w tym supermarkecie dał mega show
    nie wiem co sie czasami z tym dzieckiem dzieje
    ale jak nie robi tego co on chce drze sie, zapiera, wygina no masakra
    wszyscy na nas patrzeli jak na wariatów 🤢
    ja nie wiem co on taki się zrobił i nie idzie tego wytępić..
    Zachowuje się jak takie rozpieszczone dziecko kttóre musi wszystko mieć 🤔
    Co do lekarza to wczoraj sie nie dostaliśmy 🤨
    i idziemy dziś więc póżniej napisz co powiedziała dr
    Biegunke ma nadal.
    Elka też czytałam te posty masakra jak kobiety mogą sobie na coś takiego pozwalać 😮
    same się na to skazują 🤔
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    buuterfly napisał(a):
    Perelka napisał(a):

    Ahahahahah 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Perełka was też czeczeczeczezcze dopadło??? 😜
    Tak w ogóle dzień dobry 😉 Chciałam powiedzieć, że po raz pierwszy od dawna u nas świeci słońce więc pcham je do was na dół też dziewczyny.
    O i wczoraj miałam zapytać. Gdzie można kupić pigwę? Albo sok z niej? Kiedyś chyba nasze Krakowianki tu pisały o tym o ile mój przeciążony mózg pamięta dobrze.

    A teraz kawaaa 😮 Najlepiej dożylnie.



    Eluś pigwę baaaardzo ciężko dostać, my na działce mamy. Kasia też wiem, że od znajomej gdzieś tam. Ale żeby kupić to nigdzie nie widziałam niestety
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka...
    Eluska no to co...gratuluję nowego mieszkanka... 😁
    u nas bez zmian....
    Marcel mega słodki taki mały śmieszek...super dużo mówi...u nas mała ogranicza się do naśladowania dźwięków zwierząt,ale i to tylko jak ma dobry humor...ona ogólnie taka mała złośnica jest ... 🙃
    krzyczy jak jej się coś nie podoba na wszystkich i palcem wywija przed oczami heh...
    a co do nauki słówek to jak na razie mówi nie jak ją chcę uczyć nowych...także ...powoli...bardzo powoli... 🤢

    rozmawiałam dziś w przychodni z pielęgniarką o tej reakcji alergicznej małej wtedy co wam pisałam...ale na razie dupa...po ukończeniu 2 lat robią testy alergiczne także muszę poczekać na bilans 2latkai wtedy wszystko załatwić łącznie z ewentualnym skierowaniem do logopedy.... 🥴


    kur......mała śpi a sąsiedzi zaczęli wiercić w ścianach,....ja pieprze 😠
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej 🙂

    u nas posprzatane ugotowane spacer zaliczony 😉
    pogoda dosc znosna takze po poludniu powtorka 😉
    M jest dzis nie grzeczny, tzn heh ja cos mowie do niego a ten sie ze mnie smieje,... krzykne troche a ten za mna i smieje sie turla po podlodze i przedrzeznia... hahaha no glupawka 🤪 heh 🤢

    Perelka nie zazdroszcze Ci podrozy 🤨
    a czemu Ty kierujesz a nie mezul?????
    a piosenka zryta ze wyplemic jej z glowy nie idzie 😁 ehhehehe



    Domi tylko nie bierzcie BECO.. bo to podobno najtansze ale najszybciej psujace sie.
    zaraz Ci podam str sklepu szwagra moze tam jest gdzies u Was... tam sa raty bez tych udziwnien tyle kosztuje tyle splacasz.
    I przez neta nawet mozna zamowic... 😉

    http://www.euro.com.pl/cms/okazje-czekaja-na-euro.bhtml?gclid=CJeF4pTDubACFcGHDgodwnQu7g

    Elka ja sie obawiam ze oni sie dobiora to albo bedziemy musieli cos odremontowac albo nad tym morzem albo utopia albo sprzedadza nas w butach:p ahhahahah WSZYSTKICH 😁 ehhe
    Oboje blondi, oczka cos z niebieskim jasna karnacja kichol torche zadarty uszole krasmnoludkow... mowie Ci 😁 ehhe jeszcze jak bedzie z nimi jakas lejdis... ojojojojoj 😁

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    sioperka22 napisał(a):
    hejka...
    Eluska no to co...gratuluję nowego mieszkanka... 😁
    u nas bez zmian....
    Marcel mega słodki taki mały śmieszek...super dużo mówi...u nas mała ogranicza się do naśladowania dźwięków zwierząt,ale i to tylko jak ma dobry humor...ona ogólnie taka mała złośnica jest ... 🙃
    krzyczy jak jej się coś nie podoba na wszystkich i palcem wywija przed oczami heh...
    a co do nauki słówek to jak na razie mówi nie jak ją chcę uczyć nowych...także ...powoli...bardzo powoli... 🤢

    rozmawiałam dziś w przychodni z pielęgniarką o tej reakcji alergicznej małej wtedy co wam pisałam...ale na razie dupa...po ukończeniu 2 lat robią testy alergiczne także muszę poczekać na bilans 2latkai wtedy wszystko załatwić łącznie z ewentualnym skierowaniem do logopedy.... 🥴


    kur......mała śpi a sąsiedzi zaczęli wiercić w ścianach,....ja pieprze 😠



    Madziu wolaj od lekarza testow z krwi... nie mowily Ci o tym??
    u nas ogolnie testy to od 3 lat
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Anka testy z krwi...ale to i tak po 2 roku życia?
    bo ja jestem alergik i miałam testy robione na rękach ...oni naruszali takim czymś ostrym naskórek i w to miejsce dawali kroplę płynu z alergenem i tam gdzie było czerwone to znaczy ,ze to uczulało...nie wiem jak to teraz wygląda...muszę się dopytać....


    a co do Perełki to jej mąż nie ma prawka...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hejoo 🙂
  • Elka super że juz to macie moje gratulacje na nowe mieszkanko żeby Wam się dobrze i miło mieszkało 😘
  • No a co do podróży Aniu to niestety tylko temu ja bo mój nie ma prawa jazdy a i tak bym mu nie oddała kierownicy heh ja to kocham 😜 😎
  • A co do piosenki to fakt fajnie wpada w uszko i usta same śpiewają 😁
  • A kłopoty no jakie mogą być tak jak u każdego kasa 🤢 i oczywiście podwyżki cen mnie dobijają dziewczyny wierzcie czy nie alee na male dziecko idzie mniej kasy a na duże wiecej 🤢 tu książki co wcale nie są tanie plecaki przybory do szkoły ubrania drogie i wymogi co czasem nie jest człowiek w stanie zrobić 😞
  • A co do testów na alergie to u nas po 2 roku życia robią a kurcze nie wiem jak to jest z tej krwi bo to do któregoś roku życia z krwi robią a potem normalnie.
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no Madzia mój starszak tak miał i musiałam go trzymać z całej siły bo się wyrywał i mał to tylko 5 minut a trzyma się 15 minut a temu miaał 5 m bo strasznie uczulony jest i dłużej nie miało sensu zaraz dostał tabletkę i maścią to doktro smarował 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Z ukrycia bys musiala 😜 😉

    Nie no juz teraz z krwi... pobiera porobke i dalej jakos na podstawie tego badaja, tak jak nam proponowal ze na oddzial i porobi badania kompleksowe wszystkie i zalezy jaki bedzie tam odczyn itd.
    A takie co tym mowisz na skorze to u nas od 3 lat.
    Tylko to tak tez niby nie dokladnie to z tej krwi... ale mniej wiecej zawsze sie upewnisz co i jak.
    A tak to idzi do lekarza i normalnie mu powiedz co i jak a nie tym babom bo patrzac na nasze to one za bystre nie sa i w d yly gowno wiedza a przewyzszaja madroscia kazdego lekarza 🤢
    Wiesz upewnisz sie co i jak.

    aaa to nie wiedzialam ze on nie ma prawka 🤔

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Mnie ogolnie przarazaja te wzrosty cen.. no bo zeby za zakupy nawet nie pelna siatke.. mleko smietana jakies picie, obklad zaplacic 30 zl?????
    i na 2 dzien podobne zakupy to samo???????????? no kpina!

    A tymbardziej wiecie o czym mowie Ty i Elka jak on tam... i je zyje itd tez wydaje na siebie i wy tu... podwojne rachunki.
    masakra.....
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no Eluś u nas to samo 🤢
  • Aniu Paweł już się wyspał teraz się bawi a młody zrobił zadanie i dokucza a młoda była na basenie i mieli iść na rynek i do parku 🙂
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ej dzis chcialam robic smazony camembert .. ale kurde tu takie przepisy podawaja ze z sosem zurawinowym itd.... a z salatka pomidor+ ogorek+ smietania moze byc?? czy srednio??
    kiedys to jadlam i pycha... ale normalnie do pyrek jak mieso.
    A dzis 1 raz to robie z glupialam... 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...