Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

heh no dziękuję za miłe słowa pocieszenia...

Asiu właśnie nie wiem jak to jest, może wcześniej ona nie musiała być zwrócona w kierunku ujścia...? nie wiem, zapomniałam tej fachowej nazwy, poszukam potem w necie jak mi się łapy przestaną trząść 🙂

Eluś myślę że te sioperzenie w moim przypadku też by gówno dało! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja szyjka jest ready 🙂 tzn jeśli chodzi o miękkość...brak rozwarcia i jest skierowna w drugą stronę?! nie wiem...chyba tak.

dokładnie tak Dosik...przypuszczam że to się wiąże z codziennym podaniem kroplówek, zastrzyków, a jak pojawi się rozwarcie to zaraz jakaś przyjemna położna zrobi mi masaża i poczuje że żyję!
na tym dyżurze będzie mój gin...może jak któraś kroplówka nie zadziała to zrobi mi CC? chyba było by to najlepsze rozwiązanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś kochana spokojnie damy sobie radę nawet z tym obsranym wywołaniem i będzie wszystko dobrze!
wiadomo,że każda wolałaby urodzić naturalnie ,ale widać tak nam pisane to trudno........chociaż wiesz co póki co nic nie jest pewne może nagle jakimś cudem sytuacja się odmieni i zaczniemy rodzić na ''trzy cztery'' he he
GŁOWA DO GÓRY TO SIĘ DA!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś kochana spokojnie damy sobie radę nawet z tym obsranym wywołaniem i będzie wszystko dobrze!
wiadomo,że każda wolałaby urodzić naturalnie ,ale widać tak nam pisane to trudno........chociaż wiesz co póki co nic nie jest pewne może nagle jakimś cudem sytuacja się odmieni i zaczniemy rodzić na ''trzy cztery'' he he
GŁOWA DO GÓRY TO SIĘ DA!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...