Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

mój zapewne by na to nie poszedł...dla niego cycki są seksualne, a takie odciaganie mleka chyba raczej nie 🙂 no ale mój to dziwak, dobrze wiecie...

kurde ja nadal w piżamie, nie chce mi sie ubierać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja też nie!! broń Boże 🙂 tylko próbuje Ci delikatnie zasugerować, że mój mąż do takich rzeczy to jest daleki...ac zkolwiek nie wiem, bo w takiej sytuacji nei byliśmy...hmm zostańmy przy tym, że może by mnie miło zaskoczył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a najchetniej to bym tak zrobila, ale tesciowie wracaja o 3 pasuje zeby cos bylo jak siedze w domu caly czas, poza tym i tak sie musze wziąć w garsc i troche posprzatac bo wszedzie pelno chusteczek lezy, kubki wsyzstkie brudne i podlaoga cala w lekarstwach 😁 trzeba to ogarnac jakos. a i sobie zrobie frytki co 3 dzien za mna chodza. a im ugoptuje jakis barszcz czy cos szybkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi położna powiedziała tak ,że to jest urok piersi za wąskie kanaliki ,i to miałam przy obydwóch dzieciach i boje się ,że znowu tak będzie ,kazała mi kupić dobry biustonosz nie zaciasny ktory podtrzymuje wysoko piersi ,do tego kazała siedziec pod ciepłym prysznicem masowac szczotka cyce i pozniej kapuste swieza obkladac a i posmarowac predzej oliwka tak sie meczylam przez pol roku ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perełka, zajrzalam sobie do Was i widzę, że piszesz o zatkanych kanalikach w piersi - co to było i dlaczego męczyłaś się pół roku?
Pytam, bo mniej więcej półtora m-ca temu wyczułam w mojej prawej piersi takie twarde zgrubienia, mała ładnie jadła z tego cyca, więc myslałam, że zniknie, jak pierś zaczęła mi robić twarda jak kamień, trochę bolało mnie pod pachą to okładami i kapusta jakoś tam sobie trochę pomogłam, wówczas córcia jeszcze od czasu do czasu łaskawie pociągnęła z tej piersi. Poszłam wreszcie do poradni laktacyjnej, a tam że wygląda to na zapalenie (zaznaczam, że nie miałam woge gorączki) i mam zrobić usg. Z usg wyszło, że mam stan zapalny z tworzącym się ropniem, więc dostałam antybiotyk, oczywiście gorące okłady masowanie, kapusta, ściąganie pokarmu, ale nie dokońca to zeszło, więc idę ponownie do poradni laktacyjnej tylko, że innej - zapytać się co z tym zrobić i jak mam małą przekonać do tej piersi, bo od jakiegoś czasu wogle jej nie chce, a mleko leci z niej słodkie, nawet było takie jak brałam antybiotyk. Karmię ją tylko jedną lewą piersią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...