Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

ale mi dzemka pomogla 🙂 naczytalam sie o przed spanie o czopie itd. i mialam sen ze mi czop odszedl 😁 😁 😁 i perwsze co po przebudzeniu to zlapalam sie za krocze czy jest mokro 😁 a tu nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I to jest właśnie ten plus Loli, że u was szybko się wychodzi ze szpitala. Bo tak jak u nas to trzeba by kilka dni się ukrywać ze smoczkiem żeby zjeb nie dostać od piguł. Tak jak Ania nasza z mlekiem dla małego 😠 A tak wracasz do domu i robisz po swojemu. Ja to wszystko rozumiem. Że dziecko masz nosić na rękach, kąpać się z nim , pozwalać leżeć mu na sobie, ssać cycka jak tylko pisknie, nie dawać smoka...Ależ kurde jesteśmy tylko ludźmi i to by się człowiek wykończył przecież jak by robić to wszystko co piszą w gazetach i każą nam robić 😮 Wiadomo, że każda z nas chuchała i dmuchała na siebie i maleństwo dziewięć miesięcy, i teraz też chce żeby maluch czuł się bezpiecznie i w ogóle. No , ale uważam że fizycznie po prostu się nie da!!!! Chyba, że byśmy miały kogoś kto będzie nam gotował, sprzątał, podtykał pod nos jedzenie i załatwiał wszelkie sprawy. To wtedy można by było leżeć ciągle z maluchem. Ostatnio kupiłam sobie gazetkę o niemowlakach i po prostu nie da się tego czytać 🤨 Same teorie typu dziecko potrzebuje ciebie, musisz mu na to pozwolić, nie zostawiaj go samego w łóżeczku, wózku itp....Najlepiej to nauczyć dziecko, żeby trzymało się nas jak małpka i wszędzie z nim. Do garów, do kibelka, sprzątać....Bo tak to nie wiem jakim cudem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja pohasałam po parku 😜 Biegałam, skakałam z moją pieską. Teraz wcinam diabolo pomidoro 🤪 Więc coś ostrego hehe 😜
Upatrzyłam sobie w lumpie taką wiązaną sukienkę. W ciemnych odcieniach zielonego...Była by dobra po porodzie, ale jakoś nie umiem jej sobie wyobrazić. Taka trochę w stylu boho. Ale sama nie wiem z czym mogła bym taką nosić 🤨 Szkoda, że zdjęć nie zrobiłam to byście mi doradziły. Kosztuje 20zł i poprosiłam Krystiana, żeby poszedł i ocenił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela, właśnie myślałam o tym czy pisać. Ale uważam, że teraz Darii potrzebne jest wsparcie, tym bardziej, że nie jest to temat z gazety, wyszperany w internecie. To jest tragedia naszej koleżanki z forum, nawet jeśli nie miałyśmy okazji z nią rozmawiać. Powinnyśmy być solidarne i na tyle na ile możemy pomóc jej w tych ciężkich chwilach. To co możemy to tylko słowa, ale czasem mają naprawdę zbawienną moc. Więc jeśli każda napisze jej choć słowo otuchy, mam nadzieję, że nie będzie się czuła samotnie w tej chwili..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przejrzę się jutro w spojrzeniu Krystka 🙂 Ja dzisiaj kupiłam taką mega ciepłą bluze z kapturem w ciemno zielonym kolorze dla małego. Podszyta grubym futrem. W rozmiarze 62. W sklepie ponad 40zł. A ja za 10zł kupiłam 🙂 I mam na jutro kurteczkę odłożoną za 12 złotych. Ze sztruksu z misiem pod spodem. Wszystko jak nowe, a w sklepie majątek kosztuje. A wiadomo...Mały szybko wyrośnie więc po co tracić tyle pieniędzy...
A o sukience tak myślę tylko, jakie ja buty założę 😜 Już się nie mogę doczekać moich normalnych ubrań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem Eloite...Ale ja nawet nie wiem co pisać. Bo żadne, ale to żadne słowa nie przyniosą ulgi. Jedynie czas i wsparcie najbliższych im osób. Pamiętam jak zginął mój 10letni kuzyn. Moja mama wpadła w depresję...Jego mama , a moja ciocia non stop jechała na antydepresantach. Byłam mała. Miałam jakieś 6-7lat i pamiętam jaka to była tragedia. I że żadne słowa nie pomagały. Jego siostra miała wtedy 5 lat. Przyjechaliśmy do nich do domu w dzień pogrzebu a ona do mnie A WIESZ, ŻE PATRYK NIE ŻYJE? I to z takim jak by uśmiechem 🤢 To dziecko zachowywało się jak by mi oznajmiała A WIESZ, ŻE MAMA KUPIŁA MI BLUZKE NOWĄ? Więc niestety wiem jak wygląda biała trumienka i jak ciężko się przez to przechodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu mojego w nocy bolał łeb 😜 Wiesz już jak go wyleczyłam hehe 😁
Widziałyście zwiastuny tej nowej komedii romantycznej stosunki międzynarodowe? Bo zastanawiam się czy się nie wybrać. Ale znów te 42zł na bilety 😁 😁 😁 😁 Ile to jedzenia przed laptop przywlekę za 42złote 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...